Rüyada Düdük Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Düdük Görmek Ne Anlama Gelir?
29.02.201609:07

Rüyada düdük görmek neye delalet eder? Rüyada düdük görmek ya da düdük çaldığını görmek nasıl yorumlanır? Rüyada düdük görmenin farklı yorumları haberimizde...

Haber güncelleme tarihi 07.11.2018 12:16

Rüyada Düdük Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada düdük görmek, uğursuzluk olarak yorulur. Rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak kötü günleri ifade etmektedir. Kişinin yaşayacağı olaylardan dolayı gururunun kırılacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre ise rüyada düdük görmek rüya sahibinin hayatında yer alan kişilerin kötü niyetli ve kötü düşünceli olduğunu, bu insanlardan kendisini koruması gerektiğini ifade etmektedir. 


Rüyada Düdük Çaldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında tehlikeli insanlar olduğuna rivayet eder. Kişinin kendisini koruması gerektiğine delalet eder.


ruyada-duduk-gormek.gif

Rüyada düdük görmek, rüyayı gören kişinin yeni tanışacağı kişilerle iyi arkadaş olacağı fakat bu kişilerin hayırlı kişiler olmayacağı demektir. Rüya sahibinin saf ve temiz kalpli birisi olduğu, söylenilen şeylere inandığı anlamına gelmektedir.


Rüyada Düdük Aldığını Görmek

Kişinin iş hayatında yaşanacak sıkıntıya işarettir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında yöneticisi ile yaşayacağı sıkıntı ve sorunlara rivayet etmektedir. Rüyayı gören kişinin evlilik hayatında yaşayacağı sıkıntı ve sorunları ifade etmektedir.


Rüyada Bekçi Düdüğü Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde kötü niyetli arkadaşları olduğuna, arkadaşlarının kişiye hem maddi hem de manevi zarar vereceğine delalet etmektedir.


Rüyada Polis Düdüğü Görmek

Rüyada polis düdüğü görmek, rüya sahibinin işini severek yapacağına, bu sayede isteyerek yapmadan patronlarının gözüne gireceğine işaret etmektedir.


Rüyada Düdük Üflemek

Rüyada düdük üflemek, kişinin imanına bağlı, kendisinden önce ailesini düşünen, onların sıkıntılarını üstlenen birisi olacağına rivayet eder.


Rüyada Düdük Çalan Birini Görmek

Rüyada düdük çalan birini görmek, kişinin yaptığı işlerin hakkını vererek yaptığına, evindeki huzurunun bozulmayacağına alamet eder.


Rüyada Düdüklü Tencere Görmek

Rüyada düdüklü tencere görmek, kişinin aile bireylerinden birinin hasta olacağına, bu hastalığın kalıcı ve ölümcül derecede bir hastalık olacağına, rüya sahibinin sıkıntılı ve zor günler geçireceğine delalet etmektedir.


Rüyada Düdük Hediye Almak

Rüyada düdük hediye almak, rüya sahibinin iyi niyetli, insanlara karşı kötü düşünceler beslemeyen, yardıma muhtaç insanlara yardım eden bir insan olacağına işarettir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
40
0
2
2
1
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER