kurumama
kurumama
 • DOLAR5,8348-0.58
 • EURO6,5307-0.93
 • ALTIN253,1370.07
 • BIST93.7681.65

Rüyada Doğum Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Doğum Yapmak Ne Anlama Gelir?
13.10.201714:42

Rüyada doğum yaptığını görmenin anlamı nedir? Rüyada doğum yapmak, iyi mi yorumlanır kötü mü? Doğum yapmak ile ilgili rüya tabirlerini buradan okuyabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 22.03.2019 11:28

Rüyada Doğum Yapmak / Rüya Tabiri

Rüyada doğum yapmak hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada doğum yaptığını görmek, sıkıntılardan kurtulmak demektir. Rüya sahibinin ruhunun acıdan ve kötülükten arınması anlamına gelir. Rüya sahibi için düğüm haline gelen problemlerin çözülmesine işarettir. Rüyada doğum yapmanın rüya sözlüğü yorumlarından bir tanesi de yeni bir iş girişiminin olmasıdır.


Rüyada Doğurmak

Rüya sahibinin rüyasında doğurduğunu görmesi kişinin hayatında bulunan sıkıntıların ve dertlerin ortadan kalkacağına, rahata kavuşacağına delalet eder. Rüyada doğurmak kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan yüzünün güleceğine fakat o ana kadar sabretmesi gerekeceğine rivayet eder.


Rüyada Doğuramamak

Rüyada doğuramamak pek çok rüya yorumcusu tarafından olumsuz yönde yorumlanmaktadır. Rüyada sahibinin rüyasında doğuramadığını görmesi kişinin zorlu bir süreç içerisinde gireceğine, sıkıntılardan dolayı stres yapacağına yorumlanır. Yoğun stres nedeniyle yorgun düşeceğine, aile bireylerinden yardım alacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Başka Bir Kadının Doğum Yaptığını Görmek

Erkek çocuk doğurmaya delalet eder. Rüyada erkek bebek doğurmak, rüya sahibinin hayatının olumlu ve güzel bir şekilde değişmesine delalet eder.


Bekar Birinin Rüyasında Doğum Yaptığını Görmesi

Bekar birinin rüyasında doğum yaptığını görmesi evliliğe yorulur. Rüyada doğum sancısı çekmek, kısa sürede sıkıntılardan kurtulmak şeklinde yorumlanır. Rüyada doğumhanede olmak ve birçok bebeğin dünyaya geldiğini görmek, iş hayatında alınacak olumlu habere işaret eder.

rüyada doğum yapmak

Rüyada Ölü Doğum Yapmak

Rüyada ölü çocuk doğum yapmak planların bozulması anlamına gelir. Rüyada sezaryenle doğum yapmak, sonunda çok mutlu olacağı bir işi bitireceğine işaret eder. Rüyada denizde doğum yapmak, hoş bir olay yaşamaya yorulur. Rüyada denizde bağıra bağıra doğum yapmak, haberdar olacağı bir olay yaşamak şeklinde yorumlanır. Rüyada sancılar içinde doğum yapmak, kalabalık içinde bile çaresiz ve yalnız hissetmek anlamına gelir.

Rüyada Kolay Doğum Yapmak

Rüyada kolay doğum yapmak, rahat ve sıkıntısız şekilde sorunları aşmak anlamına gelir. Rüyada normal doğum yapmak, tek başına bazı şeylerin üstesinden gelebilmek demektir. Rüya sahibinin duygusal olarak zayıf olduğu ve insanların yanında olmasına her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğu bir anda yalnız kalarak kendi kendine çözüme ulaşmasına yorulur. Rüyada zor bir doğum yapmak, rüyayı görenin sabretmesi halinde korkularının üstesinden geleceğine delalet eder.

rüyada sezaryenle doğum yapmak

Rüyada Doğum Yapmak İçin Hastaneye Gitmek

Rüyada doğum yapmak için hastaneye gitmek rüya sahibinin kimseye zahmet vermek istemediğine, bu yüzden sıkıntıda olduğu zamanlarda bile sağlam durması olarak yorumlanır.

Rüyada Evlilik Dışı Doğum Yapmak

Rüyada evlilik dışı doğum yapmak bir işte gerekli olan resmiyeti yerine getirmemek ve bunun ortaya çıkması ile yaşanacak sorunlara işaret eder.

Rüyada Bekar Bir Kişinin Doğum Yaptığını Görmesi

Rüyada bekar bir kişinin doğum yaptığını görmesi rüya sahibinin ileride evleneceğine işaret eder.

Rüyada Sezaryen İle Doğum Yapmak

Rüyada sezeryan ile doğum yapmak rüya sahibinin mutlu olacağını düşündüğü bir işin peşinden korkusuzca gideceğine tüm zorlu olayların üstesinden gelebileceğine yorumlanır. 

Rüyada Bekarın Doğum Yapması

Bekar rüya sahibinin rüyasında doğum yaptığını görmesi, evliliğe işaret eder. Hayırlı bir kısmetin kapıda olduğuna işarettir.

Rüyada Doğumhanede Bulunmak

Rüyada doğumhanede olmak rüya sahibinin iş hayatına yorulur. Daha verimli ve daha çok kazanç elde edeceği işlere imza atacağına işarettir.

Rüyada Tuvalette Doğum Yapmak

Rüya sahibinin çoğu konuda olan cesaretsizliği ve korkusunu işaret eder. Bir yola çıkarkenyaşadığı tedirginlik, bir işe başlarken yaşadığı tereddüt ve pişman olma korkusuyla sürekli bir adım atmaktan çekinme haline yorulmaktadır. 

Rüyada Denizde Doğum Yapmak

Rüyada denizde doğum yapmak rüya sahibi kişinin ilerde anlatabileceği çok güzel bir an yaşayacağına delalet eder veya bu rüya herkesin duyacağı olumlu bir habere işaret etmektedir.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
10
3
10
3
3
4
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 1
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  İLGİLİ HABERLER
  BENZER HABERLER
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.