• DOLAR5,84591.10
 • EURO6,51531.16
 • ALTIN279,5950.02
 • BIST97.324-1.11

Rüyada Diş Düşmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada Diş Düşmesi Ne Anlama Gelir?
16.10.201713:23

Rüyada diş düşmesi ne demektir? Rüyada dişinin düştüğünü görmek hayra mı şerre mi yorulur? Rüya tabirlerinde diş düşmesi nasıl yorumlanmıştır? Diş ile ilgili rüya tabirlerini buradan okuyabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 13.07.2019 18:18

Rüyada Diş Düşmesi

rüyada diş düşmesi

Rüyada diş düşmesi, rüya sahibinin sıkıntılı günleri geride bırakıp rahat bir hayata kavuşacağı manasına gelir. Rüyada kendi dişinin düştüğünü görmek kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada görülen diş düşmesi çekilen zahmetler sonucu kavuşulacak olan huzur manasına gelir.


Rüyada Diş Düşmesi ve Kanaması

Rüyada sahibinin rüyasında dişinin düştüğünü ve sonrasında kanadığını görmesi kişinin iş hayatında kötü insanlar ile muhatap olacağına, bu insanları kendisinden uzak tutması gerekeceğine rivayet eder. Rüyada diş düşmesi ve kanaması, sahip olunacak mal ve mülkte başkalarının gözü olabileceğine, rüya sahibinin çok dikkat etmesi gerekeceğine yorumlanır.


Rüyada Dişlerin Avuca Dökülmesi

Rüya sahibinin rüyasında dişlerinin avuca döküldüğünü görmesi kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine, aksi takdirde mal ve mülk kaybı yaşayabileceğine delalet eder. Rüyada dişlerin avuca dökülmesi aynı zamanda çekilecek olan sıkıntı manasına da gelir.


Rüyada Ön Dişinin Eline Düştüğünü Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüya sahibinin ön dişlerinin düştüğünü görmesi, çocuğundan veya kardeşinden yararlanacağını ifade eder. Rüyada dişlerinin düştüğünü ve yemek yemediğini görmek, fakirleşmek demektir.


Rüyada Diş Düşmesi Görmek

Rüyada diş düşmesi görmek rüya tabiri yorumcularına göre hem maddi hem manevi zarara uğrayacağına yorulmaktadır.

dis-dusmes.jpeg

Rüya sahibinin zor günler geçirip sürekli düşünceli bir ruh halinde olacağının habercisi demektir. Bazılarına göre, yakın bir dosta zarar geleceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Çürük Diş Düşmesi

Rüya sahibinin rüyasında çürük dişinin düştüğünü görmesi hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Hem sıkıntıların biteceği hem de borçlardan kurtulmanın habercisidir. Rüyada dişlerin dökülmesi veya rüyada diş dolgusunun düşmesi sağlığa önem verilmesinden dolayı uzun bir ömür yaşanacağına delalettir.


Rüyada Diş Çıkması

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüya sahibinin rüyada dişinin çıktığını görmesi, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin sıkıntıya düştüğünde birinin ona her zaman yardımcı olacağını ifade eder. Aynı zamanda rüyada dişinin çıktığını gören kişinin zorlu bir süreç içerisinde rahat bir şekilde çıkacağına, müjdeli bir haber alıp rahat ve huzur dolu olacağına işaret etmektedir.


Rüyada Diş Çekmek

Rüya sahibinin rüyada diş çektiğini görmesi ya da diş çekildiğinin görülmesi aynı kişilerle vakit geçirmek demektir. Sürekli aynı şeyi yapmaktan sıkılan rüya sahibinin hayatında değişiklikler olacağına rivayettir.


Dişlerin Tamamının Döküldüğünü Görmek

Rüyada dişlerinin döküldüğünü gören rüya sahibinin rüyası iyiye yorulur. bütün dişleri dökülünceye kadar uzun bir ömür yaşar ve aile nüfusu çoğalır


Rüyada Üst Dişlerinin Dökülmesi

Rüya sahibinin rüyada üst dişlerinin tamamen dökülmesi hayırlıdır. Gelecek mal ve paraya işaret eder.


Rüyada Diş Kırılması

Rüyada dişin kırıldığını görmek, rüya sözlüğü yazarlrınca maddi problemlere yorulmaktadır. Eğer bir borç içerisindeyseniz parça parça borcunuzu ödemeye nail olacağınıza delalet eder.


Rüyada Diş Kamaşması

Rüyada kişinin dişinin kamaştığını görmesi veya hissetmesi kurduğunu sandığı dost ortamının hayal kırıklığıyla sonuçlanacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında dişlerinin kamaştığını gören kimsenin zor gününde yanında olacağını düşündüğü kişiler onu hayal kırıklığına uğratır.


Rüyada Tek Dişinin Döküldüğünü Görmek

Yine rüyada tek dişini döküldüğünü görmenin anlamı iyidir. Bir kimseye olan borcunu ödemeye veya borçlarını bir defada ödemeye işarettir.


Rüyada Diş İltihabı Görmek

Rüya sahibinin rüyada diş iltihabı görmesi ya da rüyada diş iltihabı olduğunu görmek yakın zaman da hane içerisinde yaşanacak olan ayrılığa yorulmaktadır. Kişiyi derinden üzecek kötü bir haberin duyulmasına delalet eder.


Rüyada Diş Kanaması Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüya sahibinin rüyada diş kanaması görmek, ender görülen rüya yorumlarındandır. Rüyanın durumuna ve görülüş şekline göre farklı şekillerde yorumlanır.


Rüyada Takma Diş Görmek

Rüyada takma diş taktığınızı görmeniz bir işte başarı sağlayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sözlüğü yazarları tarafından istediğiniz şeylere sahip olacağınıza da yorulmaktadır.


Rüyada Dişlerin Kaybolduğunu Görmek

Rüya sahibinin yoğun bir stres altında olduğuna yorulmaktadır. Kişinin görmezden gelmeye çalıştığı bazı korkuları onu rahatsız ediyor anlamına gelmektedir. Bu korkular genellikle başarısızlık, ilişkilerinizde bireyselliğinizin silinmesi olabilir.


Rüyada Diş Görmek Psikolojik Yorumu

İnsanların rüyalarında en sık gördüğü şeylerden birisi de dişlerdir. Uzakdoğu’da ise dişlerin dökülmesi genellikle kişinin yalan söylediği ya da kişiye yalan söyleneceğini ifade eder. Bununla birlikte İslami rüya tabirlerine baktığımızda dişin maddi zararları ifade ettiğini görürüz.

neoldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1279
385
397
210
413
281
1308
256
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 9
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  İLGİLİ HABERLER
  BENZER HABERLER
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.