Rüyada Dam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dam Görmek Ne Anlama Gelir?
23.02.201613:55

Rüyada dam görmek ne anlama gelir? Rüyada dam görmek ya da damın aktığını görmek nasıl yorumlanır? Rüyada dam görmenin çeşitli yorumları nelerdir?

Haber güncelleme tarihi 27.10.2018 11:41

Rüyada Dam Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada dam görmek, akıllı, fikir sahibi, güzel düşünceleri olan bir kimseye işaret eder. Rüya sahibinin güzel düşünceli bu kişiden fikir alacağına, destek göreceğine delalet eder.

Rüyayı gören kişinin her kötü anında her zor durumunda yanında olan, ona devamlı destek olan, yardımını esirgemeyen bir kimseye işaret etmektedir. 

Rüyada dam görmenin yorumu, rüyayı gören kişinin mutluluğunu ve üzüntülerini paylaşacak bir kimse olduğuna rivayet eder.


Rüyada Damın Aktığını Görmek

İki farklı yorumu bulunur. Bir yorum üzüntü ve kedere işaret ederken diğer bir yorum ise hayırlı işler yapılacağına işaret etmektedir.

ruyada-dam-gormek.jpg

Rüyada dam görmek, rüya sahibinin  kişinin yapacağı bir işte mantıklı ve doğru karar alması gerektiğini bildiği demektir. Bu yüzden de işi bilen birinden akıl danışacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Damın Çöktüğünü Görmek

Hane içinde yaşanacak kötü olaylara işarettir. Hane içinde hane halkının huzurunun bozulacağına rivayet eder.


Rüyada Damın Yıkıldığını Görmek

Aile içinde yaşanacak sorunlara alamet eder. Aile fertleri arasında çıkacak kavgaya işarettir.


Rüyada Dama Çıktığını Görmek

Hayırlara yorulur. Güzel bir rüyadır fakat damda kalıp inemediğini görmek, uğursuzluk olarak ifade edilir.


Rüyada Toprak Dam Görmek

Rüyada toprak dam görmek, rüya sahibinin pişmanlık duyacağı bir şey yapacağına işaret eder. Kişinin kendisini affettirmek isteyeceği birisi olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Damda Oturmak

Rüyada damda oturmak, rüya sahibinin her şeyi beğenmeyen aksi birisi olduğuna delalet etmektedir. Kişinin karşısındaki bir çok kişiyi kırdığına da rivayet eder.


Rüyada Dam Süpürmek

Rüyada dam süpürmek, kişinin yapacağı büyük çapta işler olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin gelirinin artacağına da işarettir.


Rüyada Dam Yıkamak

Rüya sahibinin  masa başı bir iş yapacağı demektir. Kişinin işinin kolay ve iyi olduğuna, zorlanmadan para kazandığına alamet eder.


Rüyada Damda Yürümek

Rüyada damda yürümek, kişinin aile hayatında çok sevindirici bir haber alacağı demektir. Rüya sahibinin bu haberin sonrasında fırsat kollayacağına delalet etmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
21
13
11
7
4
9
2
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.