• DOLAR5,8339-0.01
  • EURO6,54420.15
  • ALTIN254,2460.38
  • BIST94.2440.03

Rüyada Cüzdan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cüzdan Görmek Ne Anlama Gelir?
23.10.201711:14

Rüyada cüzdan görmek ne demektir? Rüyada cüzdanda para görmek ne anlama gelir? Rüyada cüzdan görmek hayra mı şerre mi yorulur? Rüyada cüzdandan para çıkarmak ne gibi olayların alametidir? İşte rüyada cüzdan görmek ile ilgili rüya tabirleri;

Haber güncelleme tarihi 07.10.2018 16:08

Rüyada Cüzdan Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada cüzdan görmek, bazı sır ve gizli durumlara yorulmaktadır. Rüya sahibi kişinin insanlardan sakladığı bir gerçeğe veya etrafındaki kişiler tarafından bilinen bir gerçeğin rüya sahibinden gizlendiğine delalet etmektedir. Rüyada cüzdan görmek, bazı yorumculara göre karlı bir iş yapmaya delalet eder.


Rüyada Eski Cüzdan Görmek

Rüyada eski cüzdan görmek hayırlı bir iş anlamına gelir. Rüyada yeni cüzdan görmek ne demek diyorsanız, bu rüya kısmet, makam sahibi olmak veya şans anlamına gelir. Rüyada  cüzdan görmek İslami yorumu ya da rüyada mor cüzdan görmek endişe ve borç demektir.


ruyada-eski-cuzdan-gormek.jpg

Rüyada cüzdan görmenin manası, çok iyi anlaştığı biriyle kavga edecek demektir. Şansının ve kısmetinin açılacağına delalet eder. Rızkının artacağına kişinin bolluk ve berekete kavuşacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Siyah Cüzdan Görmek

Rüyada siyah cüzdan görmek, daha fazla para kazanılacağını düşündüğü bir işte, rüya sahibinin az kazanmak sebebiyle duyduğu üzüntüyü ifade eder.


Rüyada Cüzdanında Para Olmadığını Görmek

Rüyasında parası olmadığını görmek, hiç beklenmeyen bir yerden para geleceğini ifade eder.


Rüyada Cüzdan Bulduğunu Görmek

Rüyada cüzdan bulmak, kıymetli bir şeyi kaybetmek anlamına gelir.


Rüyada Cüzdanda Para Görmek

Rüyada cüzdan içinde para görmek, kimi rüya sözlüğü yorumcularına göre kişinin ruhunu temsil eder. Dolu cüzdan o kişinin bereketli biri olduğunu, fakat eğer parayı harcamak istemediği için cüzdan doluysa o kişinin cimri olduğunu ifade eder.


Rüyada Yırtık Cüzdan Görmek

Rüyada cüzdanını yırtılmış görmek, yine sır ile tabir edilir. Ancak bu defa, rüya sahibinin bazı sırlarının ortaya çıkacağını ifade eder.


Rüyada Büyük Beyaz Cüzdan Görmek

Rüyada beyaz cüzdan görmek, rüya sahibinin varmak istediği hedeflere birinin yardımıyla yaklaşacağına yorulur.


Rüyada Yeşil Cüzdan Görmek

Rüyada yeşil cüzdan görmek, rüya sahibinin yakın bir dostuyla tartışma içine gireceğine delalettir. Rüyada içi dolu cüzdan görmek, şans getirecek olayların habercisidir, rüya sahibinin şansının yaver gideceği zamanların yaklaştığını ifade eder. Rüyada cüzdanı boş görmek, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ya da gerçekleşmesi için daha zaman gerektiğine yorulur.


Rüyada Cüzdan Satın Aldığını Görmek

Rüyada cüzdan satın almak, rüya sahibinin sağlığıyla alakalı harcamalar yapacağına ve daha sonra durumunun düzeleceğine yorulur. Rüyada cüzdan satın almak, sevinçli bir haber almakla tabir edilir.


Rüyada Cüzdan Satmak

Rüyada cüzdan satmak, yakınlardan görülecek iyilikleri temsil eder.


Rüyada Cüzdan Çaldırdığını Görmek

Rüyada cüzdan çaldırmak sonra bulmak, rüya sahibinin üzüntüye gireceğini ifade eder. Ancak yakın zamanda bu üzüntüden kurtulacaktır. Rüyada cüzdan içinde para görmek, rüya sahibinin hastalığı varsa sağlığının gitgide düzeldiğini ve bu süreçte herkesin ona yardımcı olacağını ifade eder. Rüyada cüzdan çalındığını görmek, rüya sahibinin bazı sıkıntılar yaşayacağına ancak bu sıkıntıların hayatının çok kısa bir zamanında etkili olacağına delalettir.


Rüyada Cüzdan Hediye Almak

Rüyada cüzdan hediye almak, rüya sahibinin hayatına güzelliklerin aniden gireceğine ve bir daha eksik olmayacağına yorulur.


Rüyada Cüzdan Kaybettiğini Görmek

Rüyada cüzdan kaybetmek sonra bulmak, rüya sahibinin sağlığına dikkat etmesi gerektiği, yediği içtiğinin her zaman sağlıksız şeyler olduğu yönünde bir uyarı niteliği taşır.


Rüyada Cüzdan Bulduğu Görmek

Rüyada cüzdan bulmak ve sahibine vermek, rüya sahibinin iyilik yaparken içten davrandığına ve arzularının gerçekleşeceğine yorulur. Rüyada cüzdan bulmak, maddi kazancın sembolüdür.


Rüyada Para Dolu Cüzdan Bulduğunu Görmek

Rüyada içi parayla dolu cüzdan bulmak, rüya sahibinin kazanç elde edeceği anlamına gelir.


Rüyada Cüzdan Görmenin Diyanet Yorumu

Rüyada cüzdan görmek diyanet yorumuna göre, rüya sahibinin ya da bir yakınının kalbinde kırgınlık varsa bunlar telafi edilecek ve düşmanlıklar son bulacak demektir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
115
16
26
11
6
7
13
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
BENZER HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.