Rüyada Çoban Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çoban Görmek Ne Anlama Gelir?
15.02.201616:57

Rüyada çoban görmek ne mayana gelir? Rüyada koyun çobanı gören kimse rüyasını nasıl yorumlamalıdır? Merak ettiğiniz detaylar, rüya tabirleri kitaplarından derlediğimiz haberimizde...

Haber güncelleme tarihi 28.09.2018 17:20

Rüyada Çoban Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada çoban görmek, öğretmen, müdür, belediye başkanı, kaymakam, vali gibi devlet görevlileri manasına gelir. Rüyada görülen çoban için halkın itimat gösterdiği ve sözünü dinlediği kimse olarak söz edilir. Rüyasında çoban gören kimse için memur olacağı yahut kıdem atlayacağına delalet eder. Özellikle devlet dense de başka yerlerde çalışanlar için de çoban kıdem alma ve rütbe atlama olarak yorumlanmaktadır.

Rüya tabircilerinin kimine göre rüyada çoban görmenin manası hak edileni almak ve iyiliktir. Rüya sahibi için çalışıp, gayret ederek yaptığı işlerin sonucunda karşılığını göreceği ve mükafatını alacağı müjdesidir. Bu yorumculara göre rüyasında çoban olduğunu gören kimse için ayrıca etrafına yaptığı iyiliklerin faydasını göreceği işaret edilir. Bu güne kadar iyiliği dokunduğu insanalardan birisi tam ihtiyacı olduğu sırada onu bulacak ve yardımcı olacaktır.

Rüya tabiri kitaplarında rüyada çoban görmek hakkında ayrıca şu ifadelere yer almaktadır:


Rüyada Çoban Görmek

Devlet büyükleri, amirler ya da insanların dinlediği kimseler yorumu yapılır. Bazı yorumculara göre çoban hak edileni almak ve iyilik bulmak manalarına gelmektedir. Hak ettiğiniz yere ulaşacak ve iyilik yaptığınız insanlardan iyilik göreceksiniz denir.


Rüyada Çoban Köpeği Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çoban köpeği görmesi kişinin çok çalışıp karşılığını alacağına, eşine sadık biri olacağına delalet eder.


ruyada-coban-gormek.jpg

Rüyada çoban görmek, kişinin emeklerinin karşılığını kısa zaman içinde alacağı demektir. Rüya sahibinin eğitim hayatında veya iş hayatında başarılı bir dönem geçireceğine, zenginleşeceğine, herkes tarafından sevilen ve saygı duyulan biri haline geleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Beyaz Çoban Köpeği Görmek

Rüya sahibinin dualarının kabul olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, müjdeli haberler alıp mutlu olacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Çoban Olmak

Koyun çobanı olduğunu gören kimse için kıdem almak, yükselmek gibi yorumlar yapılır. Yorumculara göre emriniz altında çalışan kimseler olacağı söylenir.


Rüyada Çobanla Konuşmak

Çobanla muhabbet ettiğini gören kimse için iş bulacağı yorumu yapılır. İşi varsa iş değiştireceği manasına gelir.


Rüyada Deve Çobanı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında deve çobanı görmesi kişinin hayırlı işler yapacağına, sıkıntılı ve zor bir dönemi geride bırakacağına, rahata kavuşacağına delalet etmektedir.


Rüyada Çoban Kavalı Dinlemek

Kaval çalan çoban görmek ya da çaldığı kavalı dinlemek beklemediği şekilde gelecek mirasa işarettir.


Rüyada Domuz Çobanı Görmek

Domuz çobanı Hristiyan kimseye işaret eder. Çevrenizde yer alan farklı dine mensup kişilerle olan iyi ilişkilerinizi simgeler.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
75
70
686
7
17
18
270
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.