Rüyada Çıban Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çıban Görmek Ne Anlama Gelir?
13.02.201614:13

Rüyada çıban görmek ne manaya gelir? Rüyasında çıban gören kimse için rüya yorumu nasıl yapılır? Rüya tabirleri kitaplarından derlediğimiz yazımızda merak ettiklerinizi yanıtlıyoruz.

Haber güncelleme tarihi 17.10.2018 15:33

Rüyada Çıban Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada çıban görmek, rüyanın nasıl görüldüğüne bağlı olarak farklı manalara yorulur. Rüyasında çıban gören kimse, çıbanın durumuna göre rüyasını yorumlamalıdır. Rüyasında çıbanın çıktığını fakat henüz baş vermediğini görmek, tatsız bir olay yaşayacağınıza ve çok derin olmayan bir üzüntüye kapılacağınıza işarettir. Çıbanın patlamadığı fakat ağrı yaptığı rüyalar bu şekilde  delalet eder.

Rüya sözlüğü yorumcuların dediğine göre çıban, üzüntü demektir. Eğer çıban büyümüş, sivrilmiş ve sıkılacak durumdaysa olumsuz manaya gelirken onu patlattığınız anda manası olumlu olur.


Rüyada Çıban Sıktığını Görmek

Rüyada çıban sıktığını gören kimse için bu rüya sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

ruyada-ciban-gormek.jpg

Rüyada çıban görmek, kişinin bir eğlence yahut mezuniyet gibi programa katılacağına, ayrıca dedikodu yapmak demektir. Söz taşımak ya da başkasının sözünü kendi söylemiş gibi aktarmak anlamına da gelmektedir.


Çıbandan İrin Aktığını Görmek

Rüyada çıbandan irin aktığını görmek, rüya sahibinin  mutlu olacağı manasına gelir. Hayatının düzene gireceğine, kısmetinin açılacağına delalet eder.


Çıbandan Kan Aktığını Görmek

Rüyada çıbandan kan aktığını görmek, üzüntülerin geride kalacağına delalet eder. Kişinin hayatında daha rahat günler geçireceğine işarettir.


Rüyada Kalçada Çıban Görmek

Rüyada kalçada çıban görmek, kişiyi tehdit eden kişilerin olacağına delalet eder. Kişinin bu durumdan çok fazla sıkıldığına, sürekli bir endişe içerisinde olacağına rivayet eder.


Rüyada Başkasında Çıban Görmek

Rüyada başkasında çıban gören kişinin, imanına çok önem verdiğine, nerede olursa olsun namazlarını aksatmadığına delalet eder. Rüya sahibinin, sorumluluk sahibi olduğuna da işarettir.


Rüyada Sırtında Çıban Görmek

Rüyada sırtında çıban görmek, hayırlı ve güzel bir olay yaşayacağına işaret eder. Kişinin hayata bakış açısının değişeceğine, mutluluktan havalara uçacağına delalet eder.


Rüyada Bacakta Çıban Görmek

Rüyada bacağında çıban göre rüya sahibinin, iş hayatında çabalayıp bir yerlere gelmek istediğine delalet eder. Kişinin rızkının artacağına, evinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına işaret eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
308
127
67
102
123
11
100
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.