• DOLAR5,8339-0.01
  • EURO6,54420.15
  • ALTIN252,159-0.06
  • BIST94.2440.03

Rüyada Çekirdek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çekirdek Görmek Ne Anlama Gelir?
13.02.201609:20

Rüyada çekirdek görmek ne manaya gelir? Rüyasında çekirdek gören kimse için rüya yorumu nasıl olmalıdır? Rüya tabirleri kitaplarındaki bilgilere ve rüya yorumcularının görüşlerine göre derlediğimiz haberimiz sizlerle...

Haber güncelleme tarihi 11.08.2018 16:21

Rüyada Çekirdek Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada çekirdek görmek, dedikodu anlamına gelmektedir. Etrafında bulunan insanların rüya sahibinin hakkında dedikodu yapacağına, arkasında konuşacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayatında çeşitli değişiklikler olacağına yeni bir iş hayatına açılacağına bol kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularının kimine göre rüyada çekirdek görmek, ne çekirdeği olduğuna göre farklı manalara gelmektedir. Bitki çekirdekleri çok faklı manalara geliyor olsa da çoğu için ortak yorum yeni bir işe girmek yahut içinizde yeşerecek ümit manalarına gelir. Bu yorumculara göre rüyada çekirdek görmenin manası yeni bir başlangıçtır. Ticarete atılmak isteyen kimselere işarettir. Aynı şekilde iş değiştirmeyi düşünenlere de umut verici bir başlangıcı işaret eder.

Rüya tabirleri kitaplarında rüyada çekirdek görmek hakkında ayrıca şu açıklamalar yer almaktadır:


Rüyada Çekirdek Görmek

Genel manada kötü arkadaş demektir. Kimi yorumculara göre yeni iş, yeni başlangıç yapmaya işarettir.


Rüyada İncir Çekirdeği Görmek

Rüya sahibinin rüyasında incir çekirdeği görmesi hayırlı ve vefalı evlada, işlerinin yolunda gideceğine delalet etmektedir.


Rüyada Çekirdek Görmek


Rüyada çekirdek görmek, kişinin ticarete atılacağına, yeni bir iş kuracağına ve bu işten para kazanacağı demektir. Rüya sahibinin yeni ortamlara girerek yeni arkadaşlıklar edineceğine, arkadaşlarını iyi seçmesi gerekeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Hurma Çekirdeği Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre hurma çekirdeği gören rüya sahibinin uzun ve hayırlı bir ömür geçireceği manasına gelmektedir.


Rüyada Toplu Çekirdek Görmek

Bir arada çok sayıda çekirdek görmek bir anlaşma demektir. Bu iş anlaşması da olabilir, aranızda husumet olan kimseyle uzlaşma manasına da gelebilir.


Rüyada Az Sayıda Çekirdek Görmek

Rüyasında az sayıda çekirdek gören rüya sahibinin rakiplerine karşı üstünlük kazanmak yahut süren davası varsa galibiyetle sonlanmasına işarettir.


Rüyada Çekirdek Yediğini Görmek

Rüya sahibinin çekirdek yediğini görmesi, çekirdeklerin tadı güzel ise hayırlıdır, acı ise sıkıntı verecek gelişmelere işaret olarak yorumlanmaktadır.


Rüyada Çekirdek Çitlediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çekirdek çitlediğini görmesi kişinin söylediği bir yalanın başına bela olacağına, itiraf etmek zorunda kalacağına, bazı insanlar tarafından sevilmeyeceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek

Rüyasında çekirdek kabuğu gören kişinin hayırsız bir işe yatırım yapacağına ya da kendisine hayrı dokunmayacak bir kişiye gönlünü kaptıracağına yorulmaktadır.


Rüyada Çekirdek Ektiğini Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında çekirdek ektiğini gören kişinin bir işin temelini atmaya başlayacağına, bu işin kendisi için ve ailesi için hayırlı olacağına, çok çalışacağına rivayet etmektedir.


Rüya Çekirdek Kahve Görmek

Rüyasında çekirdek kahve gören rüya sahibinin lüks bir hayata kavuşacağına, hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Ay Çekirdeği Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ay çekirdeği görmesi kişinin kötü ve hayırsız insanlarla arkadaşlık kuracağına, boş işler peşinde olacağına, insanların güvenini sarsacağına delalet etmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
25
62
13
10
14
18
10
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
BENZER HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.