Rüyada Büyük Dalga Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Büyük Dalga Görmek Ne Anlama Gelir?
22.02.201613:23

Rüyada büyük dalga görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada görülen büyük dalganın hikmeti ve alameti konusunda aklınıza takılan tüm sorulara cevap veriyoruz.

Haber güncelleme tarihi 19.10.2018 11:24

Rüyada Büyük Dalga Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada büyük dalgalar görmenin anlamı, ardı ardına yaşanacak kötü olaylara yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayatını bir anda alt üst edeceği ve baş etmekte çok zorlanacağı olaylar silsilesine işaret eden bir rüyadır. Bu nedenle hayırlı bir rüyaya delalet etmektedir.


Rüyada Büyük Dalgalardan Kaçtığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında büyük dalgalardan kaçtığını görmesi iyiye yorulmaz. Sorumluluklarından ve sorunlarından her zaman kaçmaya çalıştığına yorumlanır.


Rüyada Büyük Dalgalardan Kurtulduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında büyük dalgalardan kurtulduğunu görmesi, sonunu düşünmeden başından büyük işlere kalkışacak demektir.

buyuk-dalga-resmi.jpg

Rüyada büyük dalga görmek,kişinin güçsüz düşeceği demektir. Rüya sahibinin özellikle iş hayatında büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Büyük dalga görmek kişinin korktuğu şeylerin başına gelmesidir. Rüyada büyük dalga görmenin yorumu, rüya sahibinin yaptığı hatalar ve yanlış yüzünden hayatının her alanında sürekli olarak bir düşüş yaşayacağı şeklinde anlamına gelmektedir.


Rüyada Dev Dalgalar Görmek

Rüyada dev dalgalar görmek, kişinin hayatındaki büyük sorunlar demektir. Ancak iş hayatında büyük kazançlı çalışmalar yaptığına yorulmaktadır. 


Rüyada Tsunami Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tsunami görmesi, azap getirilmesi gereken olaylara delalet etmektedir. Kişinin altından kalkamayacağı yükler alacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Dalgalı Denizde Yüzdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dalgalı denizde yüzdüğünü görmesi hayırlara yorulmaktadır. İyi bir yaşam standardına sahip olmak için büyük uğraşlar vereceğine işaret eden bir rüyadır.


Rüyada Büyük Bir Dalganın Üzerine Geldiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında büyük bir dalganın üzerine geldiğini görmesi, önemli bir adamın gazabını çekecek hareketlerde bulunur. Bazen de bu rüya kısa süre içinde bazı sıkıntılar yaşamanıza veya başınıza gelecek bazı musibetlere işarettir. Dalganın üzerine geldiğini fakat korkmadığını gören kişi ise korktuğundan emin olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Büyük Dalgalar Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin rüyasında büyük dalgalar görmesinin psikolojik yorumu bunalıma girmek demektir. Çevresindeki ya da ailesindeki kişilerin sürekli olarak kendisine müdahale ettiğinin göstergesidir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri
 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5548
5908
2078
3017
1959
1903
2500
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 5
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.