Rüyada Büyük Abdest Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Büyük Abdest Görmek Ne Anlama Gelir?
22.02.201613:19

Rüyada büyük abdest görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada görülen büyük abdestin neye alamet ettiği ile ilgili tüm açıklamalara buradan ulaşabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 27.10.2019 16:37

Rüyada Büyük Abdest Görmek

rüyada büyük abdest görmek

Rüyada büyük abdest görmenin anlamı, bolluk, bereket ve zenginlik demektir. Kişinin dünya dünyanın nimetlerinden yararlanacağına işaret eden bir rüyadır. Ayrıca rüyada büyük abdest görmek, kişinin çok dikkat etmesi gerekeceğine çevresinde kötü niyetli insanların olabileceği manasına gelir.

Ama kimi rüya sözlüğü yazarına göre rüyada büyük abdest görmek tam tersi bir anlama işaret eder. Kişinin büyük sıkıntılara düşeceği ve özellikle iş hayatında iflas etme noktasına kadar geleceği anlamına gelir.

Genel olarak yapılan rüya tabiri ise kişinin hak yolunda olması ve her daim helal olan şeyleri kovalamasıdır. Rüyada büyük abdest görmenin yorumu, rüya sahibinin büyük bir kazanç elde edeceği bir işe büyük yatırımlar yapacağı ancak istediği verimi alamayacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada büyük abdest görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:


Rüyada Büyük Abdest Yemek

Rüyada büyük abdest yediğini görmek, rüya sahibinin helal olan rızkına haramı bulaştıracağı şeklinde ifade edilir. Rüya sahibinin yaptığı şeylerden dolayı çok pişman olacağına, huzursuz ve kötü günlerin kendisini beklediğine işaret etmektedir.


Rüyada Tuvalette Büyük Abdest Yapmak

Rüyada tuvalette büyük abdest yaptığını görmek, kişinin doğru yolda ilerlediğine işaret eden bir rüyadır. Rüyada tuvalette büyük abdest yapmak, rüya sahibinin kötü günleri geride bırakıp yeni bir iş hayatına atılacağına, bolluk ve bereket içerisinde yaşmaya yorulmaktadır.


Rüyada Büyük Abdesti Başka Bir Yere Yapmak

Rüyada büyük abdesti başka bir yere yaptığını görmek, rüya sahibinin büyük bir gaflete düştüğüne işaret eden bir rüyadır. Kişinin elinde bulunan imkanları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine alamet eder.


rüyada büyük abdest görmek

Rüyada Büyük Abdest Yapmak

Rüyada büyük abdest yaptığını görmek, rüya sahibinin özellikle iş hayatındaki yatırımlarından beklediği kazancı elde edeceğine yorumlanır. Rüyada büyük abdest yapmak, fırsatları maddi kazanca döndürmeye işaret etmektedir.


Rüyada Büyük Abdest Temizlemek

Rüya sahibinin uzun süredir mücadele ettiği hastalıklardan kurtulacağına delalet eder. Rüyada büyük abdest temizlediğini görmek, rüya sahibinin veya çocuğunun eğitim hayatında bazı sorunlar yaşayacağına, çok güzel günlerin kendisini beklediğine alamet eder.


Rüyada Büyük Abdest Bozduğunu Görmek

Rüyada büyük abdest bozduğunu görmek, iş ve özel hayattaki olumlu gelişmelere, açıkta bir yerde abdest bozmaksa rüya sahibinin başını öne eğeceği, yüzünün kızaracağı bir hata yapmasına bu nedenle de ömür boyu taşıyacağı büyük bir damga yemesine yorulur.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
285
2051
856
249
1465
291
366
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 5
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.