Rüyada Boş Beşik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Boş Beşik Görmek Ne Anlama Gelir?
18.02.201617:20

Rüyada boş beşik görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada görülen boş beşiğin neye alamet ettiği konusunda aklınıza takılan sorulara cevap veriyoruz.

Haber güncelleme tarihi 19.02.2020 15:21

Rüyada Boş Beşik Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada boş beşik görmenin anlamı, aileden ayrılmak demektir. Rüya sahibinin evlenmek ya da okul için başka bir şehre taşınmak suretiyle aileden ayrılması anlamına gelir. Bu nedenle aslında hayırlı bir rüyadır. Ancak kimi yazarı bu rüyayı, sevgiliden ayrılmak ya da evlenmekten vazgeçmek şeklinde açıklar.

Boş beşik görmenin rüya tabiri, kişinin yeni bir ev satın almasıdır. Rüyada boş beşik görmenin yorumu, rüya sahibinin ilişkisinin sona ermesine ya da evlilikten beklediğini bulamama şeklinde ifade edilir.


Rüyada Beşik Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beşik görmesi cinsiyetine göre farklı anlamlara gelir. Kadınlar için kısmet, erkekler için güç ve kudret demektir.


Rüyada Beşik Tamir Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beşik tamir ettiğini görmesi aile içerisindeki sorunlarını çözeceği şeklinde yorumlanır.


bos-besik-gormek.jpg

Rüyada boş beşik görmek, kişinin medeni durumuna göre de ayrı şekilde değerlendirilmiştir. Bu rüyayı gören kişi evli ise eşiyle yaşayacağı büyük tartışmalara hatta ayrılığa işaret eder. Eğer bekar biri ise bahtının bir süre daha kapalı kalacağı delalet eder.


Rüyada Beşik Kurduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beşik kurduğunu görmesi için hayırlı gelişmeler şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceğine, mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine işaret eder.


Rüyada Beşik Salladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beşik salladığını görmesi şans ve uğur getireceğine yorumlanır. İçinde bebek olmayan bir beşiği sallamak kısmetsizlik ve şansızlık demektir.


Rüyada Beşik Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beşik aldığını görmesi hayırlı bir yuvaya ve hayırlı evlatlara sahip olmaya duyulan özleme ya da arzuya yorulur. Rüyasında beşik aldığını gören kişinin gönlünde kız evlat sahibi olmak varsa kızı, erkek evlat sahibi olmak varsa oğlu olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Beşik Kırıldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beşik kırıldığını görmesi alacağı acı bir habere işaret eder. Bu acı haber muhtemelen evlatlarından ya da hane halkından birine ait olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Boş Beşik Görmesinin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin rüyasında boş beşik görmesinin psikolojik yorumu kişinin evlenip çocuk sahip olmak istediğine işaret eder. Evli ise de çocukları için yaşadıkları endişeyi gösterir.

 

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
436
590
364
291
114
150
538
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.