Rüyada Bomba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bomba Görmek Ne Anlama Gelir?
18.02.201613:29

Rüyada bomba görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada görülen bombanın neye alamet ettiği konusunda aklınıza takılan tüm sorulara cevap veriyoruz.

Haber güncelleme tarihi 22.06.2020 10:58

Rüyada Bomba Görmek

rüyada bomba görmek

Rüyada bomba görmenin anlamı, dengesiz harcamalar, israf etmek, müsrif olmak demektir. Rüya sahibinin elindekileri tabiri caizse har vurup harman savurduğunu gösteren bir rüyadır. Dikkatsizce, gereksizce harcamalar yapılacağına delalet eder.

Rüyada bomba görmek çoğu rüya sözlüğü yorumcusuna göre, kişinin hesaba katmadığı harcamalar şeklinde açıklar. Bu nedenle maddi olarak zora düşeceğine işaret eder. Bomba görmenin rüya tabiri, kişinin elindekileri savurmasıdır. Rüyada bomba görmenin yorumu, rüya sahibinin elindekileri, avucundakileri kurutup başkalarına muhtaç olacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada bomba görmekle ilgili olarak diğer rüya tabirleri şu şekilde:


Rüyada Bomba Patlaması

Rüya sahibinin rüyasında bomba patladığını görmesi kötü haberler alarak hayatının bir anda yerle bir olmasıdır. Rüyada bomba patlaması aynı zamanda kimi rüya yorumcularına göre kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, aile hayatında yer alan kargaşanın sona ereceği anlamına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada bomba patlaması, kişinin yaşanan sıkıntıların kısa süreli olacağına, rüya sahibinin sabretmesi sonucu emeğinin karşılığını her zaman alacağına delalet etmektedir.


Rüyada Canlı Bomba Görmek

Rüya sahibinin rüyasında canlı bomba görmesi kişinin başına kötü bir oaly geleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, kendisini toparlaması için uzun bir zaman geçeceğine delalet eder.


ruyada-bomba-gormek.jpeg

Rüyada bomba görmek, kişinin hayatında onu sarsan ve üzen bir olayın gerçekleşeceği demektir. Rüya sahibinin bu dönemde sadece Allah'a sığınacağına, şükür etmesi gerekeceği manasına gelmektedir.

Rüyada Uçaktan Bomba Atıldığını Görmek

Rüya sahibinin akrabalarının kendi malında gözü olacağına, çok dikkat etmesi gerekeceğine, en yakın dostunun sadece kendi ailesi olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Bomba Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin zor günleri kısa zaman içerisinde atlatacağı, buna sebep olan insanları teker teker alt edeceğine yorulur.


Rüyada Elinde Bomba Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında elinde bomba görmesi kişinin büyük olayın sebebinin kendisi olacağına, bu durum için büyük pişmanlık duyacağına, fakat artık her şeyin geç olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Bomba Atmak

Rüya sahibinin rüyasında bomba atıldığını görmesi kişinin içindekileri ortaya dökeceğine rivayet eder.


Rüyada Bomba Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin musibetlerle, belalarla mücadele edeceği bir döneme gireceğini gösterir.


Rüyada Bomba Sesi Duymak

Rüyada bomba sesi duyan kişinin beklenmedik anda duyacağı kötü bir olayın herkesi derinden etkileyeceğine delalet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
183
248
307
231
229
174
230
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.