Rüyada Baca Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Baca Görmek Ne Anlama Gelir?
10.02.201609:35

Rüyada baca görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada görülen bacanın hikmet ve alameti hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap veriyoruz.

Haber güncelleme tarihi 31.10.2018 16:20

Rüyada Baca Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada baca görmenin anlamı, ev sahibi olmaya yorulur. Hayırlı bir rüya olarak nitelendirilen bu rüya, özellikle ev almak isteyenlerin gördüğü bir rüyadır. Bu bağlamda rüya anlamı da kişinin kendine ev alacağı şeklindedir. Çoğu rüya yazarı, kişinin yeni başlangıçlar yapacağına delalet eder.

Rüyada baca görmenin yorumu, rüya sahibinin bahtının açılacağı ve ciddi mal varlığı elde edeceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada baca görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şunlar:


Rüyada Baca Tütmesi

Rüya sahibinin çektiği tüm maddi sıkıntılarından kurtulacağına alamet eder.

ruyada-baca-gormek.jpg

Rüyada baca görmek, rüya sahibinin işinde çalışmaları ve başarıları sayesinde kademe atlayacağı demektir. Kişinin feraha ereceğine mal mülk sahibi olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Baca Temizlemek

Uğur anlamına gelir. Rüya sahibinin büyük bir şans yakalayacağına ve sonrasında manevi olarak güçleneceğine alamet eder.


Rüyada Baca Yıkılması

Rüya sahibinin aile içerisinde yaşayacağı bazı tatsız olaylara işaret eder. Kişinin bu olayların etkisinde kalacağına delalet eder.


Rüyada Baca Yanması

Rüya sahibinin büyük aksilikler yaşayacağına işaret eder. Kişinin özellikle işlerinin bozulacağına işaret eder.


Rüyada Baca Dumanı Görmek

Rüya sahibinin işinde çok iyi yerlere geleceği demektir. Kişinin kendisini kanıtlayacağı ve işini kalıcı hale getireceğine delalet etmektedir.


Rüyada Baca Deliği Görmek

Rüyada baca deliği görmek, kişinin eskiden yaşamış olduğu olayları bir kenara bırakacağına işaret eder. Rüya sahibinin yeni ve temiz bir sayfa açacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Baca Yaptırmak

Rüyada baca yaptırmak, rüya sahibinin zengin bir hayat süreceğine alamet eder. Kişinin istediğini parasıyla yaptıracağına, lüks içerisinde yaşayacağına işaret eder.


Rüyada Baca Yapmak

Rüyada baca yapmak, rüya sahibinin hayatında kimseye muhtaç olmadan kendi ayakları üzerinde durabilen birisi olduğuna rivayet eder. Kişinin kendi işini yapacağına da alamet etmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
106
59
5
2
2
4
4
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.