Recep Şeker Kimdir

Adalet ve Kalkınma Partisi Karaman Milletvekili olan Recep Şeker, 1972 yılında Karaman’da doğmuştur.
Recep Şeker Kimdir

Recep Şeker’in Eğitim ve Çalışma Hayatı                    

1998 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Şeker, 2009 yılında ise, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Okulu'ndan mezun oldu.  Daha sonra Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde işletme yüksek lisansını tamamladı. 1998 yılında Şırnak'ta sağlık ocağı hekimi olarak göreve başladı. 1999 yılında Afyon Sandıklı Devlet Hastanesindeki görevini 2002 yılına kadar sürdürdü. 2002 yılında Karaman Kazım Karabekir Sağlık Ocağı hekimi oldu. 2003 yılında Karaman Devlet Hastanesi acil hekimi olarak görev yaptı. 2004 yılından 2008 yılına kadar Karaman İl Sağlık Müdürlüğü görevinde bulundu. 2008 yılından günümüze kadar da Karaman 9 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nde aile hekimi olarak görev yaptı.

Recep Şeker, 25.ve 26. Dönem Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi Karaman Milletvekili olarak meclise girmiştir.

Şeker, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

NeOldu.com / Özel Haber

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.