Netflix Önerileri

Netflix Dizileri        Netflix Filmleri

Netflix Türkiye - Netflix Dizileri ve Filmleri

Netflix Türkiye sayfasında yer alan diziler, filmler, belgeseller ile ilgili tüm haberleri güncel olarak Netflix kategorisinde yer alan içeriklerden erişebilirsiniz. Netflix içerikleri sayesinde yeni çıkan Netflix dizileri, yeni sezonu başlayan netflix dizileri ve Netflix filmleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Netflix Nedir, Sahibi Kimdir ve Ne Zaman Kurulmuştur

Netflix, 1997 yılında ABD’nin California’da Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından kurulan dizi ve film yayıncılığı yapan bir şirkettir. Önceki yıllarda posta yöntemiyle DVD dağıtımı gerçekleştirirken, günümüzde teknolojinin ilerlemesi sayesinde online dizi ve film gibi yapımların yer aldığı bir şirket haline gelmiştir.


Netflix Uygulaması Nedir?

Netflix uygulaması, dünya genelinde dizi film vb. birçok hizmet sunan ve bunu bir para karşılığında yerine getirmektedir. İçerisinde 4 farklı paket seçeneği bulunmaktadır. Ekonomik durumunuza uygun paketi seçebilir, Netflix Türkiye hesabında yer alan filmleri ve dizileri Netflix uygulaması üzerinden izleyebilirsiniz.


Netflix Dizileri

Son yıllara damgasını vuran diziler arasında Netflix’in kendi bünyesinde çıkardığı diziler oldukça beğenilen ve izlenen yapımlardan oluşmaktadır. Netflix uygulaması içerisinde hem Netflix Orijinal Dizi içerikleri hem de geçmiş yıllarda yayınlanan ya da devam eden en iyi diziler de yer almaktadır. Kısacası, Netflix uygulaması sayesinde tüm zamanların en iyi dizilerini izleme imkanına sahip olmaktasınız.


Netflix Filmleri

Netflix uygulaması üzerinde seçtiğiniz paketler sayesinde bütün filmleri izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Alacağınız Netflix paketi içerisinde yer alan filmler sadece Netflix Orijinal filmleri değil aynı zamanda diğer firmalardan satın aldığı filmleri içermektedir.


Netflix Ücreti Ne Kadar?

Netflix platformu dizi ve filmleri bir ücret karşılığında müşterilerine sunarken, bunları ayrı ayrı paketler halinde satmaktadır.

  • Netflix Temel Paket: 17.99 TL
  • Netflix Standart Paket: 29.99 TL
  • Netfilix Özel Paket: 41. 99 TL

Yukarıda yer alan paketler ve fiyatlar 2020 Netflix güncel verileridir.

Devamını GörGizle

Netflix Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.