Muharrem Varlı Kimdir? Siyasi Hayatı Hakkında Bilgi

Muharrem Varlı, 22 Nisan 1969'da Adana'da doğmuştur. MHP Adana Milletvekili olan Muharrem Varlı hakkında daha fazla bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz.
Muharrem Varlı Kimdir? Siyasi Hayatı Hakkında Bilgi

Muharrem Varlı, 22 Nisan 1969 tarihinde Adana Ceyhan'da doğdu. Evli ve 2 çocuk babası olan Muharrem Varlı'nın babasının adı Abdulkadir, annesinin adı Hatice'dir. Selçuk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünü tamamladıktan sonra serbest meslek sahibi oldu.

Muharrem Varlı Kimdir?

23. Dönemde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Adana Milletvekili olarak seçildi. TBMM'de, Dilekçe Komisyonu Üyesi olarak görev yaparken, aynı zamanda Mevsimlik Tarım İşçilerinin Sorunlarının Araştırılarak Alınması Gereken Önlemlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırması Komisyonu Üyesi olarak Milliyetçi Hareket Partisi'ni temsil etmiştir.

Muharrem Varlı, 25. ve 26. Dönem Genel Seçimlerinde de Milliyetçi Hareket Partisi tarafından Adana Milletvekili olarak seçildi. Varlı, 21 Mart 2015 tarihinde yapılan MHP 11. Olağan Büyük Kurultayında MYK Üyesi olarak göreve seçildi.

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.