Muhammed Serkan Gül Hoca Kimdir?

Muhammed Serkan Gül Hoca Kimdir?
04.10.201812:00

Muhammed Serkan Gül Hoca'nın biyografisi ve hayatına dair bilgileri bu içerikte bulabilirsiniz. Gençler tarafından bir hayli tanınan Muhammed Serkan Gül Hoca kimdir? Mesleği nedir? İşte, Muhammed Serkan Gül'ün özel hayatına dair bilgiler...

Haber güncelleme tarihi 18.11.2019 15:25

Son yıllarda, duruşuyla ve yaptığı konuşmalarla, birçok insanın yakından takip ettiği isim haline gelen Muhammed Serkan GÜL 1984 yılında Kahramanmaraş’ta doğmuştur. 3 çocuklu ailenin ortanca oğludur.

muhammed-serkan-gul-004.jpeg

Ticari olarak inşaat, işletmecilik ve tekstil işi ile uğraşan GÜL, gençlik yılların da başladığı dini, tarih, kişisel gelişim eğitim ve araştırmalarına devam etmiş. Bu bağlamda, bildiğimin âlim’i bilmediğimin talib’iyim düşüncesiyle birçok konferans yaparak, sosyal medya da ise bunları paylaşarak geniş bir kitlenin beğenisi kazanmıştır.

2018 Aralık ayında çıkardığı ilk kitabı “ Sabret Şükret Seyret “ ile okuyucuyla sıkı bir bağ kurmuş, geniş okuyucu kitlesine ulaşmıştır. Bu başarısını ardında 2019 Kasım ayında çıkardığı yeni kitabı “Yanılgı” 1. baskısıyla raflarda yerini aldığı ilk gün tükenmiştir. 

muhammed-serkan-gul-005.jpeg

İhtiyaç sahipleriyle yardımlaşma, paylaşma ve kardeşlik bağını diri tutmak için. Sümbül Efendi İlim ve Hizmet Vakfı’nın yönetim kurulu başkanı olmuştur, gayesini ise şu sözlerle ifade etmiştir. Vakıf yaradan’dan ötürü yaratılana merhamet, şefkat ve sevgi elini uzatmaktır. Vakfın diğer manası ise Yüce Allah’ımıza (celle celâlühû) adanan, ne için adanmışsa da onun haricinde, hiç bir şekilde kullanılamayan, yani satılıp, devredilemeyen mülktür...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
809
57
5
1
1
1
54
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 7
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.