METRO AKTÜEL

Metro Aktüel - Metro Market Katalog ve Broşürleri

Türkiye'nin en büyük toptancı Marketi Metro Market'in aylık ve haftalık olarak müşterilerini sunduğu Metro Aktüel ve Metro Kataloglarını sizler için özenle hazırladığımız bu kategori içerisinde güncel olarak bulabilirsiniz. Metro Market reyonlarına gelmeden önce müşteriler için paylaşılan Metro Bröşürleri içerisinde yer alan indirimli ve kampanyalı ürünleri Metro Aktüel Katalog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Metro Aktüel Kataloğu Bu Hafta / Ay Ne Var?

Vatandaşların yoğun ilgili gösterdiği Metro Market, yukarıda da belirttiğimiz üzere her ay başı ve ortasında yeni ürünlerini duyuruyoru. Birçok kişi de "Metro Aktüel Kataloğu'nda " bu hafta / ay" ne var? sorusunu soruyor. Bizler de sizler için büyük bir kolaylık sağlıyoruz. Artık Metro Market ürünlerini, oturduğunuz yerden markete gitmeden öğrenebilir, alışveriş listenizi yapıp zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Metro Market Ürünler Kataloğu, Metro Market indirimi ve Metro Market Kampanyaları her hafta ve her ay güncel olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan Metro katalogları en son tarihten itibaren aşağıya doğru paylaşılmaktadır.

Metro Market Çalışma Saatleri

Türkiye'nin en büyük toptancı marketi "Metro Market" çalışma saatleri aşağıdaki gibidir;

Metro Market açılış saati: 08.00

Metro Market kapanış saati: 21.30

Not: Bu mesai saati şehirlere göre değişebilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermektedirler.

Metro Market Ne Zaman Kuruldu ve Sahibi Kim?

Metro Group, (Metro AG) Almanya'nın Düsseldorf kentinde 1964 yılında kurulan anonim bir şirkettir. Türkiye'de ise HORECA’nın bir numaralı iş ortağıdır.

Ülkemizde son veriler neticesinde 21 şehirde 37 Mağazası bulunurken ortalama 4500-5000 arası çalışan yer almaktadır.

Metro Market'in Türkiye'deki ilk mağazası 1990 yılında açılmıştır.

Dünya genelinde hizmet veren Metro Market'in sahibi Almanya Merkezli Metro AG adlı şirkettir.

Ay ay güncel Metro Katalog ve Aktüel ürün broşürleri;

Ocak Ayı Metro aktüel katalog broşür, Şubat Metro aktüel ürünleri, Mart ayı Metro aktüel kataloğu, Nisan aktüel katalog Metro broşürü, Mayıs aktüel Metro ürünleri, Haziran aktüel Metro broşürü, Temmuz  aktüel katalog, Ağustos ayı Metro ürünleri, Eylül Metro indirim ürünleri, Ekim ayı indirimli broşürleri, Kasım Metro Aktüel Kataloğu, Aralık Metro Aktüel ürünleri gün gün sayfanın devamında sıralanmıştır.

Devamını GörGizle

Metro Aktüel Haberleri

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.