Mehmet Aslan Kimdir

Milliyetçi Hareket Partisi 25. Dönem İstanbul Milletvekili adayı olan Mehmet Aslan , 1983 yılında İstanbul'da doğmuştur.
Mehmet Aslan Kimdir

Mehmet Aslan Biyografisi 

Mehmet Aslan'ın Eğitim ve Çalışma Hayatı

Küçük yaşlarda eğitim görmesi için Fransa'ya gönderilen Mehmet Aslan İlokul ve Lise öğrenimini Fransa'da tamamladıktan sonra , Üniversite okumak Amerika'ya gitti.  Boston Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret okurken, 2009  yılında, Boston Üniversitesi’nden Yeditepe Üniversitesi’ne geçiş yaparak İstanbul’a dönen Mehmet Aslan, bu dönüşte babasının sağlığı hakkında duyduğu kaygının da payı olduğunu kendisi ile yapılan röportajlardan anlaşılmaktadır. 
Mehmet Aslan Türkiye’ye döndükten sonra oyunculuk yaptığı diziler ile de ön plana çıktı. Show TV’de uzun dönem yayınlanan, "Doktorlar" adlı dizide, 2005 yılında ATV’de yayınlanan Nefes Nefese ve 2006 yılında yayınlanan "Maçolar" adlı dizilerde yer aldı. Ayrıca 2008 yılında vizyona giren, Sinem Kobal ile başrolü paylaştığı "Ayakta Kal" adlı bir de sinema filminde de rol almıştır. 

 

Mehmet Aslan'ın Siyasi Hayatı

Mehmet Aslan, 2014 yılında MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı görevine gelerek, bir uyuşturucu türü olan bonzaiye karşı yürütülen kampanyanın yüzü ve sözcüsü olarak aktif görev aldı.

Mehmet Aslan, Milliyetçi Hareket Partisi 25. Dönem İstanbul Milletvekili adayı olmuş fakat meclise girememiştir. 

 

NeOldu.com / Özel Haber

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.