Lazer Epilasyon Öncesinde Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Lazer Epilasyon Öncesinde Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?
17.08.202218:32

Lazer epilasyon öncesinde bilinmesi gerekenler neler? Nelere dikkat edilmeli? Buk Beauty ile tüm bilmeniz gerekenler..

Haber güncelleme tarihi 17.08.2022 18:32

Lazer Epilasyon Öncesinde Bilinmesi Gerekenler Nelerdir? – Buk Beauty

Lazer epilasyon öncesinde kişilerin hayal kırıklığına uğramaması için bilmesi gereken bir şey vardır ki o da kılların tamamen bitmeyeceğidir. Merkezlerin çoğu bunu vaat etse de kişilerde bulunan kılların sadece yüzde seksen ila doksanı bitmektedir. Lazer öncesinde tıraşlama yapılmalıdır. Lazer öncesinde kişiler herhangi bir şekilde güneşlenememelidir. Bronzlaşmış cilde uygulama yapılmamaktadır.

Lazer Epilasyon Öncesinde Bilinmesi Gerekenler

Lazer Epilasyon Nedir?

Bölgelere belirli atışlar yaparak kişileri kıl köklerinden kurtulmasına lazer denmektedir. Oldukça konforlu bir işlem olmak la birlikte alexandre, buz lazer, buz başlıklı lazer, iğneli epilasyon gibi yöntemleri de bulunmaktadır. Tüm yöntemlerde lazer epilasyon amacı kılların bitimini sağlamaktır.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

İlk olarak uygulama yapılacak bölgeye jel sürülür ve üzerine atış yapılır. Ardından jel silinir ve diğer bölgelere geçilir.

Lazer Epilasyon Kimler İçin Uygundur?

Gelişimini tamamlamış her birey için uygundur. Ortalama on yedi on sekiz yaşlarında kişiler lazere gelmeye başlayabilmektedirler. Cinsiyet farkı bulunmamaktadır. Erkekler de istediği bölgeleri için lazer uygulaması tercih edebilirler.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

Lazer uygulaması bıyık, kaş ortası, yanaklar, çene, koltuk altı, kollar, göbek, bel, sırt, göğüs, kalça, bikini bölgesi, bacaklar, parmaklar, ense gibi vücudun her alanına uygulanabilmektedir.

Lazer Epilasyon Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Epilasyon sonrasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Kişi epilasyon aralarında çıkmış olan kıllarını almamalıdır. Her zaman için kıllar sadece seans öncesinde alınmalıdır. Jiletle veya diğer yöntemlerle alım gerçekleştiği takdirde yapılan işlemler boşa gitmiş olacaktır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları kişilerin alacağı seans sayısına ve bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Kirpik Lifting Nedir?

Kişilerin kirpiklerini daha hacimli gözükmesini sağlayan bir yöntemdir. Uygulama ortalama bir ila iki ay kullanılmaktadır. Şekil bozukluğuna da uğramadığı için kişiler açısından konfor sağlamaktadır.

Kirpik Lifting Nasıl Uygulanır?

Uygulaması için ilk olarak belirli materyaller kirpik lifting bölgeye koyulur. Üzerine kirpikler geriye taranır. Ürünler sürülür ve bekletilir. Tekrar tarama yapılır. Bakım için keratin bu aşamada atlanmamalıdır. Evlerde de uygulanması için kitler bulunmaktadır. Fakat uzman kişiler tarafından yapılması önerilmektedir.

Kimler Bunu Tercih Edebilir?

Kirpik lifting uygulamasını herkes tercih edebilmektedir. Fakat hacimsiz olan kısa kirpiklere sahip kişiler tarafından daha ilgi görmektedir. Lifting işleminde cinsiyet bulunmamaktadır. Erkek ve kadınlar uygulama yaptırabilmektedir.

Neden Lifting Uygulaması Yaptırmalısınız?

Lifting uygulaması kişilere zamandan tasarruf sağlamaktadır. Özellikle gün içerisinde gözleriniz daha belirgin durmaktadır. Rimel işleminde olduğu gibi akma gibi bir sorun meydana gelmemektedir. Ağırlık meydana getirmez.

Kirpik Lifting Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Kirpik lifting uygulamasının faydası ve avantajı oldukça fazladır. Keratin uygulaması lifting sırasında yapıldığı için kirpikler beslenmektedir. Kişilere zaman kazandırmaktadır. Buda kişiler lifting yaptırdıkları takdirde herhangi bir şekilde rimel sürmeye gerek kalmadan dışarı çıkabilmektedir. Gözler daha çekici bir hale gelmektedir. Kirpikler hacim kazanmaktadır.

Nail Art Nasıl Yapılır?

Tırnak üzerine belirli materyallerle uygulanan bir işlemdir. Örnekle fırça ile çizimler yapılarak çalışma tamamlanmaktadır. Profesyonel bir işlem için alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekir.

Nail Art Kimlere Uygulanır?

Tırnaklarının daha canlı ve çekici gözükmesini isteyen her bireye nail art uygulanabilmektedir. Sade ve karışık dilediğiniz model uygulanabilmektedir. Hem erkek hem kadınlara uygulanabilmektedir.

Nail Art Modelleri Nelerdir?

Nail art işlemini için milyonlarca model ve tasarım bulunmaktadır. Kendi çizimlerini de yaptırabilmeniz mümkündür.

Nail Art Fiyatları

Nail art fiyatları uygulamayı yapacak merkezler tarafından belirlendiği için değişiklik göstermektedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
2
1
1
1
1
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.