En İyi Laptop Soğutucu Modelleri, Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

En İyi Laptop Soğutucu Modelleri, Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları
08.08.202016:32

Sahip oldukları güçlü fanlarla laptop soğutma konusunda başarılı işlere imza atan bu soğutuculara mutlaka göz atmalısınız. Laptop soğutucusu modelleri, kullanıcı tavsiyeleri ve yorumları bu içeriğimizde yer alıyor. İşte en iyi laptop soğutucu modelleri.

Haber güncelleme tarihi 23.01.2021 16:05

En Kaliteli 10 Laptop Soğutucusu Model Önerisi

Laptop kullanıcılarının genel sorunu haline gelen ısınma problemini ortadan kaldırmak için üretilen soğutucu modellerini inceledik. En kaliteli ve kullanışlı laptop soğutucu önerileri, tavsiyeleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiyi bu içerikte bulabilirsiniz.

1. Dexim DNA001

en-iyi-laptop-sogutucusu-modelleri.jpg

Dexim firmasının çıkardığı kullanıcılarının da fazlasıyla memnun kaldığı soğutucu modelidir. Aydınlatma birimi olarak içerisinde LED bulunmaktadır. Tek renk olarak mavi LED ile kullanıcılara sunulmaktadır. Aynı zaman da içerisinde 4 adet fana sahiptir.

Dexim DNA001 Fiyatlar

Dexim DNA001 Kullanıcı Yorumları:

👤Baya iyi soğutuyor fiyat Performans bakımından fiyatını oldukça iyi karşılıyor fazlasıyla 4 fanlı yükseklik 2 küçük ayaklıkla ayarlanabiliyor fanların dönüş hızları da ayarlanabiliyor O oldukça iyi işte şu kadar hızıyla sönsün filan arka çalışmasın ön çalışsın arka az ön fazla çalışsın gibi tekerlek yardımıyla çalışabilir bence hemen alın. Altan A.

👤Gayet güzel, fiyatı da gayet uygun USB kumaş ile sarılı olduğu için gayet sağlam laptopu açtığınızda ve soğutucuyu açtığınızda laptop soğuk oluyor bildiğiniz çok sıcakken açtığınızda ise yani 100 dereceden yaklaşık 30 dereceye en az 50 dereceye kadar düşürüyor. İki tanesini açıp iki tanesini kapatabiliyorsunuz dönüş hızını da ayarlayabiliyorsunuz gayet de sağlam ve çok sessiz çalışıyor çok beğendim kesinlikle öneriyorum. Cengiz T.


2. Classone 1030998

en-iyi-laptop-sogutucusu-modelleri-001.jpg

Classone 1030998 içerisinde 14cm- 15cm boyutlarında 2 adet soğutucu fan bulunmaktadır. Aynı zaman da 2 adet USB bağlantısı bulunmaktadır. 4 Kademeli yükseklik ayarı sayesinde oyunculara istediği açılardan oyun oynama imkânı sunmaktadır. Bilgisayarınızın üzerinde kaymaması için yüzeyine yerleştirilen padler, kayganlığı ortadan kaldırmaktadır.

Classone 1030998 Nerede Ucuz?

Classone 1030998 Kullanıcı Yorumları:

👤İtek notebook Elektronik’ten satın aldım. Kargo ambalajının her yerine "kırılır, ezilir" yazılmıştı, ürün ayrıca köpüğe sarılıydı yani gerçekten çok özenli bir şekilde teslim edilmiş kargoya. Ürüne gelecek olursak daha sessiz soğutucular kullanmışlığım var ama soğutması gerçekten çok başarılı. Çok teşekkür ediyorum satıcıya. Ayrıca teslim tarihinin ilk günü kargoya verildi, bunun için de minnettarım. Eray T.

👤Ürünü yorumlara güvenerek aldım. Eğer laptopunuz çok büyük değilse (15-16 inç) yeterli olur. Aslında büyük laptopun da işini görür ama 13 inç için daha ideal. Paketleme gayet iyiydi, çok teşekkür ederim. Fanlar rahatsız edici bir ses yapmıyor. Ayarlanabilir olması benim için çok önemliydi o yüzden memnun kaldım. Soğutmasının da iyi olduğunu düşünüyorum. Ürün kullanışlı, tavsiye ederim. Mehmet A.


3. Zalman NS2000 zm-ns2000

en-iyi-laptop-sogutucusu-modelleri-002.jpg

Zalman NS2000 da bulunan fan yükseklik ayarı sayesinde istediğiniz yakınlığı ayarlayabilirsiniz. Eğer laptopunuz 17 inç’den fazla bir büyüklüğe sahip değilse uyum sorunu olmadan rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca çok sessiz çalışarak sizi rahatsız etmeden işlemlerinizi yapabilirisiniz.

Zalman NS2000 zm-ns2000 Fiyat Karşılaştırması

Zalman NS2000 zm-ns2000 Kullanıcı Yorumları:

👤Ürün kaliteli malzemelerden üretilmiş, diğer soğutucular gibi ağır bir oyun laptop üstüne koyunca plastik gıcırdaması gibi bir durum yok. Ürünün ayakları metal üst kısmı metal dediğim gibi sağlam, USB dışında adaptör ile de çalıştırabilirsiniz ancak yanında adaptör gelmiyor adaptörü elektronikçiler tedarik etmeniz lazım. Bilgisayarı 5-15 derece soğutuyor, çok ağır bir iş yapmıyorsanız oldukça yeterli, üründe herhangi bir dijital gösterge yok diğer laptop soğutucular gibi tek bir düğme ile açıp kapatıyorsunuz, bu da ileride bozulacak bir eklentiyi ortadan kaldırmış oluyor. Ayhan T.

👤Ürün güzel paketleme güzel, ilk açtığımda stant ayakları tam oturmuyordu masaya bilgisayarımı sol tarafa doğru yaslayınca sallantı kayboldu, değişim yapamamak üzücü. Fan a gelirsem süper soğutuyor sessiz arada bir tıngırtı geliyor ama diğerlerine göre müthiş. Kaan Y.


4. Rampage Addison AD-RC5

en-iyi-laptop-sogutucusu-modelleri-003.jpg

RAMPAGE AD-RC5 içerisinde bulunan 5 adet fanı bilgisayarınızı ısınmadan rahatça soğutabilmektedir. Özenle tasarlanan ızgarası sayesinde tüm fanların direkt olarak bilgisayarınıza nüfuz ederek sorunsuz bir performans sağlamaktadır. Sessiz çalışan fanları dikkatinizi dağıtmadan işlemlerinizi veya oyununuzu rahatça oynamanıza destek olacaktır.

Rampage Addison AD-RC5 Uyguna Bul

Rampage Addison AD-RC5 Kullanıcı Yorumları:

👤Ses konusunda endişeniz olmasın 5 fan olduğu için aşırı hızlı dönme ihtiyacı yok. Tasarımı şık, ışıkları geceleri fazla dikkat çekmiyor performansına gelirsek Yük altında turbo moda açılmış laptop ta 83 dereceleri görürken 75’e indi bu benim beklediğim bir performanstı ve faydasını uzun kullanımda gördüm şayet eski bir nesil laptopunuz varsa bunu alırsanız sıkıntı çıkarmaz onda da gayet performanslı halde soğutur. Mert Y.

👤Tam bir fiyat performans ürünü. Alırken biraz kuşkuluydum ama yanılttı beni. Soğutma performansı gayet iyi bende 10 derece fark etti zaten en iyi soğutucuda 15 derece fark ettirecektir. Isınıp kapanma sorunlarınız varsa kaliteli bir termal macunla beraber bu ürünü alın tavsiye ederim. Ses konusunu gelirsek gayet iyi inanın kendi fanınızdan daha fazla ses çıkarmıyor. Daha verimli soğutma için çift USB kullanabilirsiniz. Olumsuz tek şey içinden tek kablo çıkıyor. Halil B.


5. Inca inc601

en-iyi-laptop-sogutucusu-modelleri-004.jpg

Inca inc601 da bulunan 6 adet fan sorunsuz olarak çalışarak bilgisayarınıza yüksek performanslı soğutma imkanı sağlamaktadır. İçerisinde 6 adet fan bulunmasına rağmen tamamen sessiz şekilde çalışarak sizi rahatsız etmeyecektir. Aynı zamanda kaymaz yapısıyla laptopunuzu kaymadan üzerine koyabilirsiniz.

Inca inc601 Ucuza Satın Al

Inca inc601 Kullanıcı Yorumları:

👤Tamamen yorumları okuyarak aldım ve o diğer 5 fanlı yerine bunu tercih edebilirsiniz üstünde alüminyum delikli bir yapı var orası buz gibi oluyor 6 fanı çalıştırınca efsane oluyor elimi koydum elim üşüdü yani asla bir vantilatör değil ama bilgisayarınız için çok iyi sert plastik ve USB girişleri arkada bu bir avantaj Mouse etkilenmiyor monster kullanıcam bununla onunda USB si arkada bu çok güzel yani ben beğendim sizede tavsiye ederim ve ayrıca çok iyi paketlenmişti ve hızlı geldi 24 ünde verdim 29 unda elime ulaştı. Emirhan T.

👤Harika bir ürün, laptop u çok rahatlattı ve kesinlikle tavsiye ederim. Ses yok denilecek kadar az, çıkan ses ise 6 fan çalışırken oluyor. Aldığım günden beri laptop artık ses çıkartmıyor boğulmuyor kasanın içerisinde. Fiyat performans açısından çok uygun aslında elektronik cihazların pahalılığını düşünürsek Kadir A.


6. TX Red Alert

en-iyi-laptop-sogutucusu-modelleri-005.jpg

TX Red Alert bulunan ayarlanabilir yüksekliği sayesinde laptopunuzu üzerine yerleştirdiğinizde istediğiniz açıyı vererek düzenleyebilirsiniz. 6 Adet fanıyla birlikte bilgisayarınızı hiç ısınmadan rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kırmızı RED fanları ise sık bir görünüm sağlamaktadır. İçeresinde bulunan dijital göstergesi sayesinde soğutucunuzu özelliklerini daha rahat ayarlayabilirsiniz.

TX Red Alert Fiyatları Karşılaştır

TX Red Alert Kullanıcı Yorumları:

👤Ürün Resimdeki gibi geldi. Paketleme harikaydı. Soğutucu olması ötesinde mini dijital gösterge ekranı olması ayrıca hoşnutluğumu cezbetti. Kırmızı loş ışık gece ışıksız ortamda muhteşem görünüyor. Ve fanlar efsane çalışıyor. Alana tavsiyem olur. Ben şahsen çok beğendim. Alacaklara Güle güle kullanın diyorum. Ali H.

👤Gayet güzel paketlenmişti hatta ürüne ulaşana kadar 10 dakika geçti. 5. Kattan aşağı atsam herhangi bir şey olacağını düşünmüyorum. Gayet güzel tak çakıştır ayarlı daha ne olsun. Çok memnun kaldım. Ayarlanabilir bacakları da çok iş görüyor oturduğum duruma göre ayarlıyorum kademeli olması da çok güzel olmuş ben herkese tavsiye ediyorum. Berkay B.


7. Frisby FNC-5230ST

en-iyi-laptop-sogutucusu-modelleri-006.jpg

Frisby FNC-5230ST içerisinde 2x125mm 2x70mm fan bulunmaktadır. 5 Kademli yükseklik ayarı sayesinde istediğiniz açıyı vererek rahatça kullanabilirsiniz. Frisby FNC-5230ST Bilgisayarınızın CPU’sunu kullanmadan özel olarak tasarlanmış özelliği ile ihtiyacı enerjiyi USB girişinden alarak sisteminizi yavaşlatmadan soğutmaktadır.

Frisby FNC-5230ST Fiyatı İncele

Frisby FNC-5230ST Kullanıcı Yorumları:

👤Ürünün fiyatı performansına göre gayet makul alınabilir bir ürün fakat bilgisayarınız eskiyse bu sizin işinize yaramaz benim bilgisayarım iyi olduğu için stant olarak aldım ayrıca soğutması da iyi bilgisayarınız çok ısınıyorsa yeni bir PC alın ucuz ve kaliteli bir soğutucunun altına burada kötü soğutmuyor üflemiyor gibi yorumlar yapmayın almaya niyeti olanlar varsa alabilir ürün çok güzel. Eren T.

👤GTA 5 oynarken bilgisayar 30 dakikada el değmez hale geliyordu. Bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri hafif bir ılıklık var sadece. Bence işini yapıyor. Ekran kısmı çok güzel olmuş. Soğutucunun kademesini ayarlamanızı ve kapatmanıza olanak sağlıyor. 6. kademede hava elime kadar geliyor. Sonuna kadar tavsiye ediyorum. Doğukan C.


8. Rampage Ad-rc8 Showy

en-iyi-laptop-sogutucusu-modelleri-007.jpg

Rampage Ad-rc8 Showy içerisinde 1 adet 180mm fan bulunmasına rağmen fanın büyüklüğü sayesinde 2-3 adet fan işlevi görmektedir. Renkli LED fanı ve köşe tarafında ki renkli ızgaraları çok şık bir görünüm sağlamaktadır. Bununla birlikte sadece 5db- 10db sesiyle tamamen sessiz denilecek kadar çalışarak sizi rahatsız etmeden kullanabilirsiniz.

Rampage Ad-rc8 Showy Ucuza Nerede Bulunur?

Rampage Ad-rc8 Showy Kullanıcı Yorumları:

👤Urunu sipariş ettikten 1,5 gün sonra elimdeydi hem Trendyol da hem firmaya hem kargoya teşekkür ederim, güzel ambalajlamışlardı, sağlam bir şekilde teslim edildi, iyi marka, fiyat da kalitesine göre uygun sayılır, çok sesli çalışmıyor, tek fanlı ama etkili soğutuyor, görseldekinin aynisi, tavsiye ederim Engin K.

👤Ürün çok güzel ve hızlı geldi. Fani çok güzel çalışıyor sesi çok az. Csgo da laptop ısınması durdu çok şaşırdım. Isınmamasını sağlıyor, fani açıp kapatmak hızınız ayarlamak çok güzel. Eğer ısınma ile karşı karşı karşıysanız almazını tavsiye ederim. Laptop ısınmasını kesmesi çok önemli. Rahat bir şekilde alabilirsiniz! İbrahim C.


9. Gomax GMX1017316

en-iyi-laptop-sogutucusu-modelleri-009.jpg

Laptop sehpası olarak da adlandırılan Gomax GMX1017316 ayarlanabilir yüksek bacakları sayesinde her türlü farklı işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Gomax GMX1017316 içerisinde çıkarılabilir Mouse bölmesi bulunmaktadır. Çift taraflı fanlarıyla birlikte sorunsuz bir soğutma sağlamaktadır.

Gomax GMX1017316 En Uyguna Satın Al

Gomax GMX1017316 Kullanıcı Yorumları:

👤Mimarım. Gün boyu oturarak çalışıyoruz eve gelince ayaklarını uzatarak çalışmak istiyor insan. Sipariş verdiğimin ertesi gün elime ulaştı. Malum korona :D Kaplaması, dokusu gayet iyi. Mouse pat yeri de ergonomik. Bileğimi acıtır mı diye tereddüt etmiştim. Benim laptopum asus n56 vz. Boyut olarak gayet güzel denk geldi hatta büyük bile. Bir de pembe rengini sipariş etsem mi diye düşündüm ama yıldızı düşük olduğu için cesaret edemedim. Bu arada açı ayarlanan düğmeleri mavi geldi. Benim gibi bilgisayar başında çalışanlar için çok iyi bir ürün. Tereddütsüz alabilirsiniz. Boyun ağrılarına son! :) Erhan T.

👤F/p oranı çok yüksek, inanılmaz kullanışlı bir ürün. Özellikle online eğitim döneminde boyun ağrılarım azaldıysa, sebebi bu ürün. Şu ana kadar hiçbir problemle karşılaşmadım, sağlam bir ürün. Sadece bilgisayarınızı koyarken ağırlık noktasına dikkat edin, bir kere bilgisayarım düştü düzgün koymadığım için. Cemal A.


10. Trust 20817 Gxt 278

en-iyi-laptop-sogutucusu-modelleri-010.jpg

Trust 20817 Gxt 278 bulunan 4 adet fanı sayesinde bilgisayarınız ısınmadan işlemlerinizi veya oyununuzu rahatlıkla oynayabilirsiniz. 10inç- 17,3inç ekran boyutuna sahiptir. Entegre kablo yeri sayesinde kolay taşınabilir hale gelmiştir. Aynı zamanda Trust 20817 Gxt 278 kendinizce ideal konuma getirmek için 3 farklı yükseklik ayarı bulunmaktadır.

Trust 20817 Gxt 278 Fiyat Karşılaştırması

Trust 20817 Gxt 278 Kullanıcı Yorumları:

👤Fiyatına göre görünümü ve performansı gerçekten güzel. Fanları güçlü çalışıyor, dizüstü bilgisayarınızı konumlandırabilmek için de birden fazla seçenek var. trust markası zaten başlı başına bir fiyat performans markası eğer bir soğutucu alacaksanız ilk üçte bu olmalı. Gökmen T.

👤Soğutma ayarı ve fanların ikişer ikişer şekilde ayarlanabilir olması güzel. Ürünün iskeleti plastik ama ızgaralarının metal olması da iyi. 2 kademeli yükseklik ayarı var bu da yeterli. Yeni aldım ve şimdilik memnun kaldım. Aşırı derecede bir soğutma beklemeyin bu zaten bildiğim kadarıyla USB güç kaynaklı bütün laptop soğutucuları için geçerli bir durum, ama performans olarak bilgisayarımı biraz soğuttu. Ürün sipariş verdiğimin ertesi günü sabah elime ulaştı çok hızlı geldi ve dikkatli kargolanmıştı. Evren A.

Neoldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
2
3
2
2
1
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.