Komedi Filmleri

Tüm zamanların en iyi komedi filmlerine yer verdiğimiz bu sayfada, mutlaka izlemeniz gereken ve sinemada izlenme rekorları kıran, en çok izlenen komedi filmlerini bulabilirsiniz. En yeni komedi filmleri ve vizyona girmesi beklenen yapımlar hakkında bilinmesi gereken her şeye yine bu sayfa altında sizlerle buluşturuyoruz.

Komedi Film Listeleri İçin Bu Sayfada Aşağıya Doğru Devam Edin

Yabancı Komedi Filmleri

Editörlerimiz tarafından özenle seçilen Komedi filmlerinin büyük bir bölümünü yabancı komedi filmleri oluşturmaktadır. En iyi yabancı komedi filmleri listesinde yer alan yapımlar hem Neoldu.com sinema editörlerinin tercihlerine hem de filmlerin IMDB puanlarına göre listelenmiştir. Her sene onlarca komedi filmi vizyona girmesi sebebiyle bu kategori altında yer alan içeriklerimiz güncelliğini korumaktadır.

Yerli Komedi Filmleri

Sinemanın en çok izlenen film türlerinden bir tanesi olan komedi filmleri, Türk sinemasında da en çok izleyiciye sahip film arasındadır.  Öyle ki sinemamızda gişe ve izlenme rekorları kıran filmler genellikle Türk (yerli) Komedi filmleridir. Bizler de bu sayfa içerisinde Türk Komedi filmleri ile ilgili listeler, bu yapımlar ile ilgili izleyici yorumları ve film eleştirmenleri tarafından yapılan olumlu – olumsuz eleştirileri sizlerle buluşturuyoruz.

Komedi Film Kategorileri

Komedi filmleri, gişe de en çok para getirisi olan film türlerinde arasında diğerleriyle zirveyi paylaşmaya devam ediyor. İzleyici kitlesi yüksek olması sebebiyle diğer film türleri ile Komedi film türleri de çoğu zaman ortak yapımlar çıkarmaktadır. Listelere ayrıldığımız Komedi film türleri genel olarak Türk Komedi Filmleri, Romantik Komedi Filmleri, Aksiyon Komedi Filmleri, Korku Komedi Filmleri ve aile komedisi filmleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Devamını GörGizle

Komedi Filmleri Haberleri

1 2 3 
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.