Koç Burcu Özellikleri

Sizler için koç burcu erkeği ve kadını fiziksel özellikleri, çekici özellikleri gibi merak edilen özellikleri araştırdık ve derledik.
Koç Burcu Özellikleri

Koç Burcu Erkeği ve Kadını

Burçların insanların karakterleri üzerinde bir etkisi olduğu düşünülür ve insanların doğduğu ay, gün ve saatin insanın karakteri üzerinde belli başlı özellikler verdiğine inanılır. Şimdi sizlere koç burcu erkeği ve koç burcu kadınının özelliklerini, koç burcu özellikleri kadın, koç burcu özellikleri erkek, koç burcu erkek ve kadın çekici özellikleri, koç burcu erkek ve kadın fiziksel özellikleri gibi başlıkları sıralayacağız. Bakalım bir koç burcu olarak bu özellikleri barındırıyor musunuz?

koc-burcu-018.jpg


Koç Burcu Erkeği Özellikleri

Koç burcu erkeği oldukça çekici olup aynı zamanda oldukça da etkileyicidirler. İsteklerini gerçekleştirmek için elinden gelen her şeyi yaparlar ve karşısına çıkan engelleri aşmasını çok iyi bilirler. Aynı zamanda karşı cinsi avlanması gereken bir av gibi görürler.

Bir koç erkeğiyle ilişki yaşamak göründüğü kadar basit değildir. Uzun süreli beraberlik planlıyorsanız her an her şeye hazır olmanız gerekebilir. Heyecanlı ve meraklı olan koç burcu erkeği, ilişkide altta kalmayı hiç sevmezler. Koç burcu erkekle birlikte olmak bile başlı başına zor bir olaydır.

Birlikte olduğu kişiyi nefessiz bırakacak kadar hareketli ve çocuk ruhludurlar. Disiplini çok fazla sevmezler. Araştırmayı ve öğrenmeyi çok severler. Merak duygusuyla bir çok konuda bilgi sahibi olmuşlardır. Bu araştırmaları yaparken yanında kendisi gibi meraklı bir sevgilisinin olmasını ister.

Koç burcu erkeği, oldukça gururludur ve kırıldığı zaman kolay kolay affetmeyen bir yapıya sahiptir. Sürekli övgü görmek isterler ve takdir edilmek onları daha çok mutlu eder.

koc-burcu-erkegi ozellikleri.gif


Koç Burcu Kadını Özellikleri

Koç burcu kadını, coşkulu ve dik kafalıdır. Her zaman neşelidir ve hayattan zevk almasını çok iyi bilir. Hayatının her alanında başarılı olmak isterler. Arkadaşlarına çok önem verir ve onları özenle seçer. Herkes tarafından beğenilmek isteyen koç burcu kadını, giyimine çok dikkat eder. Kendilerine çok fazla güvenmezler ve bu yüzden de her zaman eksik yanlarının olduğunu düşünür.

Sosyal hayatına çok önem verirler ve çevresinde bir çok erkeği barındırırlar. Her zaman kalabalık ve güzel ortamlara girmeyi daha çok severler. Ayrıca arkadaşlarıyla çok iyi vakit geçirdikleri için onlarla sürekli olarak vakit geçirirler. Özel günleri asla unutmazlar.

Koç burcu kadını, fikirlerinin önemsenmesinden ve fikrinin alınmasından çok zevk alır. İnsanlara yardım etmeyi de çok sever. Düşüncesini kimseden saklamaz ve direkt olarak söyler. Bu kadınların biraz asi olduğunu söyleyebiliriz.

koc-burcu-kadini-ozellikleri-001.gif


Koç Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Koç burcu erkeği fiziksel özellikleri olarak, herkesin dikkatini çekebilen kişilerdir. En çok dikkat çektiği yer ise yüzüdür. Gözleri fazla belirgin değildir. Burun yapıları ise uzun ve ince kemiklidir ve çok . Ağızları da burunları gibi küçüktür. Çene yapısı biraz öne doğru durmaktadır. Güneşle birlikte kızıla dönen, havalı ve okşanası saçları vardır.

Kendilerine özgü yürürler ve genelde dik yürümezler. Biraz fazla kiloludurlar ama bunu saklamasını iyi bilirler. Sporla ilgilenmeyi çok severler. Ortalama boyları vardır ne çok uzun ne de çok kısa. Giyimine oldukça dikkat eder ve son derece bakımlıdır. Koç burcu erkeği fiziksel özellikleriyle kadınları fethetmeyi başarmıştır.

 koc-burcu-erkegi-fiziksel-ozellikleri-004.jpg


Koç Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Koç burcu kadını fiziksel özellikleri olarak beğenilen her ortamda göz önüne çıkan kendine özgü yüz hatlarına sahiptir. Aynı koç burcu erkeği gibi ortalama bir boya sahiptir. Fiziksel olarak, kusursuz ve aşırı hoş duran vücut hatları vardır. Koç burcu kadınının gayet güzel ve şık bir kadın olduğunu söyleyelim. Dudakları, çenesi, burnu ve yanakları kusursuzdur.

Koç burcu kadınları karşısına çıkan sorunları aşmasını çok iyi bilen kadınlardır. Koç burcu erkeği gibi öne eğik yürümeyi tercih ederler. Kolları ve omuzları belirgindir. Farklı farklı giyinmeyi ve kendisine yakışanı giymeyi iyi bilirler. Marka giyinmek ve güzel gözükmek onlar için çok önemlidir. Sahip olduğu maddiyatın çoğunu kıyafetleri ve makyaj malzemeleri için harcarlar. 

koc-burcu-kadini-fiziksel-ozellikleri.jpg


Koç Burcu Erkeği Çekici Kılan Özellikleri

 • Yeni fikirlere açık olması ve bunu hayatına geçirebilmesi
 • Her ortamda liderlik özelliğini belli etmesi
 • Güçlü görünmesi ve yıllarca formunu koruyabilmesi
 • Aşırı derecedeki egosu ve kendisine aşırı güveni
 • Hırslı oluşu amacından vazgeçmemesi
 • Afacan olması
 • Hiçbir şeyden korkmaması ya da cesareti
 • Rekabeti seviyor olması
 • İkna kabiliyeti yüksek olması
 • Sınırları zorlaması ve amacına ulaşması

 koc-burcu-erkegi cekici-kilan-ozellikleri.jpg


Koç Burcu Kadını Çekici Kılan Özellikleri

 • Kendine olan güveni, canlı olması
 • Zeki olması ve oyuna gelmemesi
 • Hakkını sonuna kadar savunması
 • Baskılara taviz vermemesi
 • Hiçbir şeyden kolayca vazgeçmemesi
 • Açık, net ve dürüst tavırları
 • Zevkli ve eğlenceli oluşu
 • Gözleri ve bakışları
 • Saygıdan kusur etmemesi

koc-burcu-kadini cekici-kilan-ozellikleri.jpg

Önerilen İçerik; Koç Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

NeOldu.com 

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum