İstanbul Avrupa Yakası En Güzel Kır Düğünü Mekanları

İstanbul Avrupa Yakası En Güzel Kır Düğünü Mekanları
24.09.201817:11

İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan en güzel kır düğünü mekanlarını merak eden okurlarımız için hayran kalacakları bir liste hazırladık. Bu liste sayesinde Avrupa Yakası kır düğünü mekanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 18.12.2018 16:31

Kır düğünü yapmak, son yıllarda oldukça fazla talep görmektedir. Birçok çift cebindeki paraya hesap ederek internet üzerinden kır düğünü yapan mekanları ve bu mekanların hizmetlerini araştırmaktadır. Kır düğünü denildiğinde de artık eskisi gibi “sadece yeşillik olsun yeter fikri de” hakim değil… Başta İstanbul olmak üzere birçok ilde kır düğününe özel konsept ve hizmet planlaması yapılıyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmek isteyenler için harika mekanların olduğunu söylemeliyiz. Bazıları boğaz manzaralı mekanlardan, bazıları ise yeşilliğin ve bol ağaçlı mekanlardan oluşmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası En Güzel Kır Düğünü Mekanları içeriğimizi ziyaret ederek, kır düğünü için Anadolu Yakası'ndaki en güzel mekanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan kır düğünü mekanlarını okurlarımız arasında eminiz birçok kişi merak ediyordur. Bizler de bu içerikte İstanbul Avrupa Yakası kır düğününü mekanları arasında en güzel olanları bir araya getirdik. Oluşturduğumuz listede siz değerli okurlarımızın da Avrupa Yakası’nda gittiği güzel kır düğünü mekanları varsa yorum bölümünden bize bu mekanları iletebilirler. Bizler de bu sayede sizlerin de hoşuna giden mekanları gözden geçirip listemize ekleyebiliriz.

İşte, Avrupa Yakası en güzel kır düğünü mekanları…

Baler Garden

istanbul avrupa yakası kır düğünü baler garden

Kır düğünü yapmak için tercihler arasında olması gereken mekanlardan bir tanesi olan Baler Garden, İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan en güzel mekanlar arasında yer almaktadır. Avcılar’ın o kalabalık alanından uzak doğayla iç içe bir kır düğünü mekanı arıyorsanız Baler Garden, sizleri isteklerini sonuna kadar yerine getirebilecek bir işletme. Oldukça büyük bir alana sahip olan bu mekan aynı zamanda denizle içe içe bir konuma sahiptir.

Adres: Ambarlı Mahallesi, Tesisler Yolu Cd. No:9, 34315 Avcılar/İstanbul

Telefon: (0212) 591 65 82


Antik Garden

istanbul avrupa yakası kır düğünü antik garden

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan, deniz ve doğayla iç içe bir konuma sahip olan Antik Garden, İstanbul’da kır düğünü gerçekleştirmek isteyenler için oldukça güzel bir tercih olacaktır. Yaz aylarında yağan yağmura karşı önlem alan bu mekan, hiçbir şeyin aksamaması için bütün mekanı altına alan büyük şemsiyelerle koruma önlemi almaktadır. Kısacası, Antik Garden’da kır düğünü yaparken, hava durumu sizleri çok korkutmamalıdır.

Adres: Ambarlı Mahallesi, İskele Cd, 34315 Avcılar/İstanbul


Laviva Garden Kır Alanı

istanbul avrupa yakası kır düğünü laviva garden kır alanı

İstanbul Avrupa Yakası kır düğünü mekanları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan Laviva Garden Kır Alanı, “Düşlediğiniz ve hayal ettiğiniz gerçek oluyor” sloganıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Kalitesi, güvencesi ve uzman ekibiyle sizlere harika bir gece yaşatacak olan Laviva Garden siz değerli okurlarımızı bekliyor.

Adres: BaşakŞehir, Ziya Gökalp Mah. Muhsin Ertuğrul Cad. Ağaoğlu My Word Europe Sit. My Clup, Binası, No:3, 34490 İstanbul

Telefon: (0212) 809 26 18


Kemer Botanik Park

istanbul avrupa yakası kır düğünü kemer botanik park

Dört tarafı doğayla çevrili olan ve yeşilliğin bol olduğu Kemer Botanik Parkı, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan en güzel kır düğünü mekanlarından bir tanesidir. Özellikle Başakşehir bölgesinde kır düğünü yapmak isteyenler okurlarımız kesinlikle bu mekanı listelerine eklemelilerdir. Mükemmeliyetçi peyzaj çalışması sizleri kendisine hayran edecek bu mekanda güzel bir vakit geçirebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Adres: Mithatpaşa Mahallesi, Istanbul Caddesi & Koru Sokak No:1, 34406 Eyüp/İstanbul

Telefon: 0533 678 29 25


Göktürk Garden

istanbul avrupa yakası kır düğünü göktürk garden

İstanbul Avrupa Yakası’nda düğün organizasyonu gerçekleştirmek isteyen okurlarımız için alkolsüz kır düğünü mekanı olarak Göktürk Garden’ı sizlere özellikle tavsiye ederiz. En özel ve unutulmaz günleriniz için doğanın, yeşilliğin ve temiz havanın iç içe olduğu bu mekanda sizler sadece istekleriniz belirtin, gerisini uzman ekibin ellerine bırakın. Kır düğünün başından sonuna kadar hizmette sınır tanımayan Götürk Garden, Avrupa Yakası kır düğünü mekanları listesinde özellikle bakmanız gereken yerlerin başında gelmektedir.

Adres: Göktürk Merkez Mahallesi, 34077 Eyüp/İstanbul

Telefon: 0532 252 32 23


Garden Fiesta

istanbul avrupa yakası kır düğünü garden fiesta

Garden Fista, hayatınızın en önemli zamanında sizlere harika bir gün yaşatmak için elinden gelen tüm imkanları sonuna kadar kullanmaktan çekinmeyen bir işletmedir. Avrupa Yakası kır düğünü mekanlarını ararken kesinlikle listemizde yer alan Garden Fiesta’ya göz atmanız gerekmektedir. 4000 kişilik tamamen açık alana sahip olmasının yanı sıra 2 setten oluşan 200 ve 800 kişilik kapalı alanları da mevcuttur.

Adres: Maden Mahallesi, Kılıç Pınar Sk., 34914 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 342 23 52


Bahar Country

istanbul avrupa yakası kır düğünü bahar country

İstanbul’da kır düğünü denilince akıllara gelen ilk mekanlardan bir tanesi olan Bahar Country, içerisinde birçok organizasyon mekanı barındırmaktadır. Nisan ve Mayıs aylarının gelmesiyle beraber özellikle kır düğünü organizasyonlarına ev sahipliği yapan Bahar Country, aynı zamanda Avrupa Yakası’ndaji kır düğünü mekanları arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Adres: Ptt Evleri Mahallesi, Bahçeköy Cd. D:No: 83, 34453 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 242 27 40


Saklı Köşk

istanbul avrupa yakası kır düğünü saklı köşk

Kusursuz bir kır düğünü için yola çıkan ve müşterilerinden çok güzel geri dönüşler alan mekanlardan bir tanesi olan Saklı Köşk, İstanbul Avrupa Yakası’nda yeşillik içerisinde bulunan en güzel merkezlerinden bir tanesidir. Çatalca’da yaklaşık 12000 metrekare açık ve yeşillik alan üzerinde etrafı yüksek ve sık ağaçlarla kurulu bir tesistir.

Adres: Kaleiçi Mahallesi, Çatalca Subaşı Yolu No:52, 34540 Çatalca/İstanbul

Telefon: 0532 703 98 93


Hint Bahçesi

istanbul avrupa yakası kır düğünü hint bahçesi

İstanbul’un yeni yaşam alanları arasında gösterilen LifePark, içerisinde Hint Bahçesi adında kır düğünü organizasyonları düzenleyen oldukça güzel ve başarılı işler çıkartan mekan yer almaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan kır düğünü mekanları arasında yeni dönemde birçok listede yerini alan Hint Bahçesi, sizleri rengarenk çiçeklerle süslenmiş, yemyeşil bir orman vadisi içinde yer alan bir dünyadaymışsınız gibi hissettirecektir.

Adres: Kazım Karabekir Paşa Mahallesi, Bahçeköy Cad. & Mehmet Akif Ersoy Tabiat Parkı, 34453 Bahçeköy/Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 226 31 31


Villa Ozan Bosphorus

avrupa yakası kır düğünü mekanları

İstanbul Avrupa Yakası kır düğünü mekanlarından bir tanesi olan ve İstanbul Boğazına karşı harika bir açıdan manzarası bulunan Villa Ozan Bosphorus, bahçe kısmıyla düğün sahiplerini göz zevkine oldukça fazlaca hitap etmektedir. Hava şartlarına göre kapalı mekan tercihi de bulunmaktadır. Aynı anda farklı 2 mekanda tek bir organizasyona imza atmak, işletmemizin benzersiz özelliklerinden biridir.

Adres: Maden Mahallesi, Boğaziçi Caddesi, Boğazkent Cd No:32, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 342 35 93


Güzelbahçe Davet

istanbul avrupa yakası kır düğünü güzelbahçe davet

İstanbul Avrupa Yakası ilçeleri arasında bulunan Büyükçekmece’de yer alan oldukça güzel bir kır düğünü mekanı olan Güzelbahçe Davet’in içerisinde birçok mekan bulunmaktadır. Her mekanın kendisine özgü güzellikler mevcuttur. Hava koşulları ne olursa olsun her türlü duruma karşı hazırlıklı olan bu mekan, düğün sahiplerinin oldukça özel bir gece geçirmeleri için elinden gelen imkanları sonuna kadar sunmaktadır.

Adres: Kumburgaz Mahallesi, E-5 Üzeri Güzelce Sapağı, 34530 Büyükçekmece/İstanbul

Telefon: (0212) 868 20 20


Otantik Garden

istanbul avrupa yakası kır düğünü otantik garden

Doğayla iç içe bir mekan ve sizlere sadece özel gününüzde “Evet” demek kalacak… İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Otantik Garden, sizlere düğün gününüzden unutulması imkansız bir gece yaşatacak. Uzman kadrosuyla hiçbir aksaklığa izin vermeyen mekan yönetimi, 1200 kişiye kadar sorunsuz şekilde hizmet verebilmektedir. Eğer Büyükçekmece’ye yakın bir yerde kır düğünü düşünüyorsanız Otantik Garden mekanını kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Adres: Batıköy Mahallesi, Kule Sk. No:11, 34535 Büyükçekmece/İstanbul

Telefon: (0212) 868 00 20


Çamlık Garden

istanbul avrupa yakası çamlık garden

Boğaz manzarasına sahip  mekanlardan bir tanesi olan Çamlık Garden, İstanbul Avrupa Yakası’nda kır düğünü düzenlemek için en güzel mekanların başında meydana gelmektedir. Sizler de eşiniz ve dostlarınızla harika bir düğün gecesi geçirmek isterseniz, çok doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz.

Adres: Kireçburnu Mahallesi, Çam Yolu Sk., 34457 Sarıyer/İstanbul


Önerilen İçerik: İstanbul En Güzel Kır Restoranları

NeOldu.com / Etkinlik

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.