Her Sınıfta Mutlaka Bulunan 9 Öğrenci Tipi

Her Sınıfta Mutlaka Bulunan 9 Öğrenci Tipi
25.11.201814:21

Okul hayatında, her sınıfın olmazsa olmaz tipleri vardır. Hocalara yalakalık yapanından tutun, ineğine, haytasına varana kadar, istinasız hepimizin aklına birileri gelir. İşte her sınıfta bulunan öğrenci tipleri.

Haber güncelleme tarihi 04.12.2019 13:05

Her sınıfta mutlaka bulunan farklı tipler çoğu kez sınıfın daha eğlenceli bir hale gelmesini sağlamaktadır. Her okulda ve her sınıfta rastlayabileceğiniz öğrenci tipleri artık neredeyse standart hale gelmiştir.

Sınıfınızda mutlaka bulunan 9 öğrenci tipi ise şu şekildedir;


1. Çalışkan Öğrenci Tipi

Herkesin öğrencilik hayatında ve sınıfında bulunan tiplerden birisi de çalışkan öğrenci tipidir. Her sınavda ve her derste başarısını kanıtlamış bu tipler neredeyse her sınavda 100 almayı hedef olarak belirlemiştir. Derslerden aldıkları her düşük puan için en çok üzülen ve öğretmenler tarafından her zaman sevilen öğrenciler de yine çalışkan öğrenci tipleridir.

caliskan-ogrenci-001.jpg


2. Esprili Öğrenci Tipi

Her sınıfta mutlaka bulunan esprili öğrenciler neredeyse dersin tamamında hakimiyetlerini sürdürürler. Öğretmenin her söylediğine esprili cevaplar veren bu tipler sınıfın da en popüler öğrencileri arasındadır. Esprileri her ne kadar çoğu öğretmeni yıldırsa da sınıf olarak sevilen ve eğlenceli görülen öğrenciler arasında esprili öğrenciler bulunmaktadır.

espirili-ogrenci22.Jpeg


3. Taklitçi Öğrenciler

Taklitçi öğrenciler çoğu kez öğretmenlerin de sevdiği öğrenci tiplerinden birisidir. Drama derslerinde harikalar yaratan bu öğrenciler başta öğretmenler olmak üzere pek çok ünlünün taklidini yapmaktadır. Özellikle ders esnasında sınıfın eğlenmesine ve dersin kaynamasına da neden olmaktadırlar.

taklitci-ogrenciler.jpg


4. Şikayetçi Öğrenci Tipi

İspiyonlama konusunda çığır açmış bu öğrenci tipleri özellikle her konuyu öğretmenlere iletmeleriyle bilinmektedir. Sınıfta olan her konuyla ilgili öğretmenlerin de sıklıkla başvurduğu öğrenciler arasında şikayetçi öğrenciler yer almaktadır.

parmak-kaldiran-ogrenci.jpg


5. Okumayı Seven Öğrenci Tipi

Kitaplardan kafasını ayırmayan öğrenci tiplerinden birisi de okumayı seven öğrencidir. Her an elinde kitap bulunan ve her teneffüs arasında okumayı ihmal etmeyen öğrenciler her anını kitaplarla değerlendirir.

kitap-okumayi-seven-ogrenci.Jpeg


6. Sataşmayı Seven Öğrenci Tipi

Genellikle sınıfın sinir olduğu öğrenciler arasında bulunan sataşan öğrenci tipleri, herkese elle sataşmayı severler. Kimsenin hoşlanmadığı bu tipler şaka yaptıklarını sanarak sınıftaki herkese çelme takma, vurma ve sataşma hareketleri yaparlar.

satasan-ogrenci.jpg


7. Dersi Kaynatmayı Seven Öğrenci Tipi

Dersin işlenmesine izin vermeyen ve çoğu zaman öğretmenlerin sıklıkla şikayet ettiği öğrencilerin başında ders kaynatan öğrenciler gelmektedir. Özellikle, dersler ile alakasız konularda öğretmenleri ve dersi ihmal etmeyi çok severler. Herkesin öğrencilik hayatında karşılaştığı bu tipler sürekli müdür odasında şikayet konusu olurlar.

dersi-kaynatan-ogrenci.jpg


8. Yaramaz Öğrenci Tipi

Ders çalışmayı hiç sevmeyen öğrencilerin başında gelen yaramaz öğrenci tipleri, genellikle öğretmenleri tarafından en ön sıralarda oturtulur. Dersi dinlemesi için öğretmenlerin elinden geleni yaptığı bu tipler ders esnasında yaramazlık yapmayı ve diğer öğrencilere sataşmayı oldukça severler.

yaramaz-ogrenci-tipleri.jpg


9. Çok Ağlayan Öğrenci Tipi

Her konuda alınganlık gösteren öğrencilerden birisi olan ağlayan öğrenci tipi, sulu gözlü öğrencilerden birisidir. Sınıfta her olayı öğretmenlere iletmesiyle de bilinen bu tipler alınganlıkların yanı sıra kırılgan yapılarıyla da en fazla haylaz öğrencilerin gazabına uğramaktadır.

aglayan-ogrenci-tiplemesi.jpg

Önerilen İçerik: En Komik Öğrenci Sözleri

Neoldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
650
433
401
69
175
142
214
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.