Hangi Kadınlarla Evlenilmez!

Hangi Kadınlarla Evlenilmez!
08.05.201715:41

Evlenmeyi düşünen erkekler, evliliğe uygun bir kadında olmaması gereken özellikleri sizler için derledik. Aman bu sayacağımız özelliklerin olduğu kadınlardan kaçınınız. Yoksa başınız çok ağrıyacak

Haber güncelleme tarihi 28.01.2020 09:45

Evlenilmemesi Gereken Kadınlar!

Aman erkekler gözlerinizi dört açın ve bu özelliklerini sayacağımız kadınların sizi kandırmasına asla izin vermeyiniz. Genelde erkekler bu tip kadınların tuzağına düşebiliyor. Bizler sizi uyaralım da gerisi size kalmış. Geleceğinizi düşünün, bu tip özelliklere sahip bir kadınla evlenirseniz ömür boyunca diken üstünde olacaksınız. Eğer bu yazdıklarımızı okuyan bir kadınsanız o zaman bu özelliklerden herhangi bir maddenin size uyduğunu düşünüyorsanız, kendinize hemen çeki düzen verin.

evlenilmemesi-gereken-kadinlar.gif


1. Zengin Koca Avcıları

Bu tip kadınları tanımak oldukça kolay “Nereye gitmek istersin” diye sorduğunuz zaman hep en lüks yerleri seçer, sürekli marka kıyafetlerden bahseder ya da pahalı kıyafetlere iltifat eder. Sizi aslında analiz eder ve ne kadar zengin olduğunuzu öğrenmek ister. Çünkü bu tip kadınlar sizin paranızın peşindedir, maddi açıdan sizden yararlanmak ister. Böyle kadınlar paranızdan yararlanmaması halinde sizi bırakacaktır. Yani bu da şu oluyor bu tip kadınların gözü aşk değil paradan bürümüştür.

zengin-koca-avcilari.jpg


2. Sürekli Ben Diyenler!

Sürekli yükseklerden uçan kadınlara aman dikkat. Bu tip kadınlar yaptığı en küçük bir işte başarı sağlamamaları halinde arza çıkartacaklardır. Bu özelliklere sahip kadınlar sizi parmak ucunda oynatmaya çalışacaklar aman uyanık olun, kendinizi kaptırmanız halinde sizi zor günler bekliyor olacak. İlk zamanlar sahip oldukları güç ve duruş sizi cezbedebilir ancak bu kadınların hayatında önemli olan tek bir şey vardır o da kendisidir.

surekli-ben-diyenler.jpg


3. Kontrol Manyakları

Ne zaman sevişeceğinizden tutun da saat kaçta yemek yiyeceğinize, hangi filmi izleyeceğinizden hangi gömleği giyeceğinize kadar karar veren kadınlar en son beraber olunacak kadın tiplerinden biridir.  Bu kadınlar sizi öyle bir yorar ki  ve öylesine bıktırırlar ki bir süre sonra sırf sussunlar diye onun her isteklerini yerine getirirsiniz. Yaşamınızın sonuna kadar bu şekilde gitmez! Bunun için bu özelliklere sahip kadınla birlikteliğiniz varsa hemen uzaklaşın.

kontrol-manyaklari.jpg


4. “Seni Değiştireceğim” Kafasında Olanlar

Yaptığınız hiçbir şey hoşuna gitmeyen, inceden inceden size ayar veren ve sürekli sizi değiştirmek isteyen kadınlar size kendinizi kötü hissettirecektir. Sizi olduğunuz gibi kabul etmeyen ve olmadığınız bir kişiye dönüştürmeye çalışan bu tip kadınların ilk olarak akli dengesini sonrasında da size olana aşkını sorgulamanızda fayda vardır.


seni-degistirecegim-kafasinda-olanlar.jpg


5. “Sadece Senin İçin Yaşıyorum” Diyenler

Bir insanın yaşamının merkezinde olmak ilk duyduğunuzda kulağımıza çok güzel geliyor. Tabi bu o kadar da sandığınız gibi harika bir şey değil. Öyle ki tüm hayatını sizin üzerinize kurmuş biri kısa bir sürede sizi boğmaya başlayacaktır. Aynı zamanda kendi zevkleri, arkadaşları veya hobisi olmayan bir kadının bir dedektif gibi her an peşinizde olması da an meselesidir. En kötü olan da aynı bağlılığı sizden de bekliyor olmasıdır. Hayatınızda ondan başka uğraşlarınızın olması onu üzülmesine neden olacaktır.

sadece-senin-icin-yasiyorum.png


6. “Ben yemek yemem” Diyenler

“Hem az masraflı hem de incecik, daha ne olsun” dediğinizi hisseder gibiyim. Ancak kısa bir süre sonra tek başınıza yemek yemekten bıkacak, sürekli “Ben onu yemem, bunu yemem” demesi sizi bezdirecektir. Aynı zamanda yemekle arası olmayan birinin sizin açlığınızı ya da iştahınızı düşünmesini de bekleyemezsiniz. Öyle ki bu tip kadınlar “Aşkım oo fazla değil mi, onu nasıl yiyebiliyorsun” diyerek sizi obur olarak görmesi de bu durumdan rahatsız olmanıza neden olacaktır.

yemek


7. Sahte ve Yalancılar!

Silikonlu göğüsler, şişme dudaklar ya da estetikli burundan bahsetmiyorum. Tabi bu konuda herkesin zevki farklı yönde. Ben size sadece duygularında sahte olan kadınlardan uzak durmanızı yönünde uyarıyorum. Bu kadınlar sizi sevdiğinize öyle bir inandırır ki, her şey normal bir şekilde seyrederken bir anda tekmeyi yiyebilirsiniz. Çünkü size duygusunun varlığı yönünde yalan söyleyen kişi, bir başka kişiyi bulması halinde sizi bırakacaktır.

Aynı zamanda yalan söylemeyi adet haline getirmiş bir kadını yanında bir dakika bile durmayın. Çünkü sürekli dile getirdiğim gibi güvenin olmadığı ilişki yürümez! Üstelik çocuklarınızı bir yalancının büyütmesini, onlara ilk öğreteceği şeyin yalan olduğunu öğreteceğini bilmelisiniz. Aman bu tip kadınlardan hem kendiniz için hem de doğacak çocuğunuz için tereddüt etmeden uzaklaşın.

yalanci-kadinlar.jpg


8. Beyaz Atlı Prensini Bekleyenler!

Hayatı boyunca hep Beyaz Atlı Prensin gelip kendisini kurtarmasını bekleyen kadınlardan uzak durun çünkü bu kadınlar bütün ümitlerini gelecek beyaz atlı prensine bağlamıştır. O Beyaz Atlı eş adayıyla karşılaşınca hayatına bir sihirli değnek değmiş gibi her şeyin çok güzel olacağına inanırlar.  Bundan sonra bütün olumsuzlukların peşini bırakacağına inanan kadının, büyük bir hayal kırıklığına uğramaması imkansızdır. Çünkü yaşamda öyle sihirli değnek görevi gören bir erkek yoktur. Hiç kimse öyle dört dörtlük değildir. Beklentisi yüksek olan bu tip kadınlardan uzaklaşın.

beyaz atlı prens


9. Görgüsüzce Davrananlar

Çok bilmişler başa beladır. Fazla bilmiş ve fazla görmüş bir kadını mutlu etmek oldukça zordur. Hele bu kadın bir de bu eski deneyimlerini görgüsüzce sergilemeye çalışıyorsa arkanıza bir an olsun bile bakmadan kaçın.

kadın


10. İlgi Budalaları

Bu tip kadınlar 7/24 sizden haber ve ilgi beklerler. Siz onların dışında başka uğraşlarla ilgilendiğiniz anda sinir krizi geçirirler. Sürekli onunla ilgilenmenizi isterler. Her şey onlarla ilgili olmalı ve tüm dünya onların merkezinde dönmelidir. Aksi halde hayatı size zindan edeceklerdir. Bu kadınları mutlu etmek bir hayli zordur. Onun için sürekli sizi sıkboğaz eden bu tip kadınlardan uzaklaşın. Not: Her kadın ilgi bekler anca abartılı olduğu halde hem kendine hem de size zarar vermiş olacaktır.

ilgi


11. Söyleyecek Sözü Olmayanlar

Anlatacak hikayeleri, deneyimleri ya da anıları olmayanlar da uzak durulması gereken kadınlar kategorisinde yer alır. Bu kadınlar genellikle kendine özgüveni olmaz. Tek başına bir şey yapamadığı için oldukça sıkıcıdır. Uzun süre dırdırcı ve çok bilmiş bir kadınla çıkan erkeklere ilk etapta oldukça ideal gelebilir. Ancak zamanla onlarla hiçbir şey paylaşamadıklarını gören erkekler için büyük hayal kırıklığı olurlar. Bu tip kadınların size bir faydası yoktur. Verimli zaman geçiremeyeceğiniz bu kadınlardan hemen uzaklaşın derim.

kadın


12. Sadık Olmayanlar

Daha ilk buluşmada size önceki sevgililerini nasıl aldattığını anlatan ve bu aldatmalara bir bahane bulan kadından hemen uzaklaşın. Unutmamalısınız ki aldatmayı normalleştiren kişi sizi de her an aldatabilir. Mesela İbrahim Kutlu Ay Demet Akalın'ı Demet Şener'le aldattı, 16 yıllık eşi olan Demet Şener'i de başka bir kadınla aldattı. Böyle işte kadın ya da erkek fark etmez aldatmayı huy edinmiş kişi her daim aldatır.

sadik-olmayanlar.Jpeg

Önerilen İçerik; Hangi Tip Erkekle Evlenilmez?

NeOldu.com / Sosyal Fayda

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
21
23
7
2
3
8
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.