HAKMAR AKTÜEL

Hakmar Aktüel Katalog

Ülkemizde büyük indirim marketleri arasında oldukça güçlü bir altyapısı bulunan Hakmar Alışveriş Marketi'nin, her hafta yayınlanan Hakmar Aktüel, Katalog ve Broşürlerini sizler için bu kategoride sıralıyoruz. Hakmar Aktüel indirimleri ve kampanyaları başta olmak üzere, haftanın en dikkat çeken Hakmar Broşür ve ürünlerini de bu kategori altında bulabilirsiniz.

Hakmar Market Haftalık ve Aylık Katalog ve Broşür

Türkiye'nin en büyük alışveriş marketlerinden Hakmar, müşterilerine aylık ve haftalık olarak katalog ve broşür hazırlamaktadır. Ürünler reyonlara gelmeden önce hazırlanan Hakmar Aktüel Kataloğu ve Hakmar Broşürleri'ni sizler için her hafta güncellediğimiz bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Hakmar Market Çalışma Saatleri

Türkiye’de yer alan birçok yüksek indirimli market gibi Hakmar Market çalışma – mesai saatleri aynıdır;

Türkiye'nin birçok bölgesinde şubesi bulunan Hakmar Alışveriş Marketler Zinciri'nin;

Açılış Saati: 09.00

Kapanış Saati: 21.00

Öğle Arası: Sadece Cuma günleri Cuma namazı saati ara verilmektedir. 

Hakmar Market Ne Zaman Kuruldu Sahibi Kim?

1997 yılında İstanbul Pendik’te kurulan Hakmar Alışveriş Merkezleri, öncelikle bu bölgede hızla büyüyerek, bugün şube sayısını 25’e çıkartmış, deneyimli personel kadrosu ve binlerce m2‘lik satış alanı ile son yıllarda sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Ay Ay Güncel Hakmar Aktüel Kataloğu Ürünleri

Ocak Ayı HAKMAR aktüel katalog broşür, Şubat HAKMAR aktüel ürünleri, Mart ayı HAKMAR aktüel kataloğu, Nisan aktüel katalog HAKMAR broşürü, Mayıs aktüel HAKMAR ürünleri, Haziran aktüel HAKMAR broşürü, Temmuz aktüel katalog, Ağustos ayı HAKMAR ürünleri, Eylül HAKMAR indirim ürünleri, Ekim ayı indirimli broşürleri, Kasım HAKMAR Aktüel Kataloğu, Aralık HAKMAR Aktüel ürünleri gün gün sayfanın devamında sıralanmıştır.

Devamını GörGizle

Hakmar Aktüel Haberleri

1 2 
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.