Falda Bıldırcın Görmek Ne Anlama Gelir

Falda Bıldırcın Görmek Ne Anlama Gelir
14.03.201614:14

Kahve falında bıldırcın görmek falcılar tarafından nasıl yorumlanır? Falda görülen bıldırcın hayvanı ne gibi anlamlara gelmektedir? Kahve falında çıkan bıldırcın sembolünün içerdiği olumlu ve olumsuz değerlendirmelerini sizler için araştırdık.

Haber güncelleme tarihi 15.03.2016 12:21

Kahve Falında Bıldırcın Görmek Ne Demektir?

Birçok falcı, kahve falında çıkan bıldırcın şeklini şu şekilde yorumlar:

Kahve falında bıldırcın görmek, fal sahibinin çok güzel havadisler işiteceği ve aldığı havadislerin kendisini çok sevindireceği anlamına gelir. Kahve falında bıldırcın çıkması, kişinin hanesindeki bolluğun ve maddi gelirin katlanacağına da yorumlanır. Falında bıldırcın görülen kimselerin muvaffak, sıhhatli ve uzun bir ömür süreceği rivayet olunmaktadır.

Falda bıldırcın görmek, kahve falı baktıran bireyin cebine büyük bir para girmesi ile beraber ticarete atılacağına ve hatalı yatırımlarla parasını çarçur edeceğine işaret eder. Bekar fal sahipleri için falda çıkan bıldırcın hayvanı, bahtın açılacağına ve izdivaç gerçekleştirileceğine delalet eder. Evliler içinse problemlerin ortadan kalkacağına ve hayatlarında huzurun hüküm süreceğine yorumlanır. 

Fal sahibinin çalışma yaşamındaki aksaklıklar nedeniyle gelirinde bir eksilme olacağına yorulur. Kişi son günlerde daha güçlü ve hareketli olacak ve bu coşku etrafındakilere de olumlu tesir gösterecektir. Bu fal, kişinin aklı ile okul yaşamında muhteşem bir ivme yakalayacağına, karşısına çıkan imkanları şansıyla beraber fırsata dönüştüreceğine delalet eder. 

Falda görülen bıldırcın şekli, kişinin başkalarının kendi hakkındaki düşüncelerine çok da ehemmiyet vermemesi gerektiğine dair bir uyarı mahiyeti taşır. Kahve falında çıkan bıldırcın sembolü, dürüstlüğe, gizlisi saklısı olmamaya, güzel emellere ve iyi davranışlara yorumlanır. Bıldırcın figürü, kişinin aile terbiyesi gördüğüne ve ekmeğini her zaman alın teriyle kazandığına işarettir. 

 

NeOldu.com / Özel Haber

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
2
1
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.