Exxen İçerikleri | Exxen'de Yer Alan Birbirinden Kaliteli 30 İçerik

Exxen İçerikleri | Exxen'de Yer Alan Birbirinden Kaliteli 30 İçerik
07.01.202115:59

Yeni yılla beraber hayatımıza giren yayın servisi olan Exxen’de yer alan içerikleri bu içeriğimizde topladık. İşte Exxen dizileri, filmleri ve programları.

Haber güncelleme tarihi 28.07.2022 11:48

Yerli Yayın Servisi Exxen’de Yer Alan Diziler, Filmler ve Programlar

Tartışmalarla yayın hayatına başlayan Exxen platformu uzun zamandan beri beklenmekteydi. İlk açılışında yoğunluk yaşanan bu platform kısa bir sürede büyük başarılar elde etti. Bu yazımızda sizin için herkesin merak ettiği yeni yerli yayın servisimiz olan Exxen’de bulunan içerikleri derledik. İşte Exxen’de yer alan içerikler.

Şeref Bey

Şeref Bey

Exxen platformunun en iddialı yapımlarından birisi olan Şeref Bey dizisi hayatı bir anda alt üst olan ve kaosa dönüşen bir adamın hikayesini konu ediyor. Diziyi yaptığı yapımlarla herkes tarafından tanınan bir yönetmen olan Onur Ünlü yönetiyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise hepimizin bildiği Haluk Bilginer, Songül Öden, Ertan Saban, Ecem Uzun, Şükran Ovalı, Ahmet Rıfat Sungar, Serhat Kılıç ve Devrim Yakut gibi isimler yer almaktadır.


Sihirli Annem

Sihirli Annem

Çocuklarıyla her ailenin yaşadığı gibi yaşayan Sadık’ın hayatı Betüş ile tanışınca bir anda değişir. Sadık ve onun çocuklarının bilmediği bir sır vardır. Bu sır Betüş’ün hem insan hem de peri olmasıdır. Dizi 2003’de yayınlanan Sihirli Annem’in yeni versiyonu olarak izleyicilerin beğenisine sunulmuştur. Eski bir kendini kanıtlamış dizinin yeni versiyonu olan bu yapım Exxen’de yer alan güzel içeriklerden birisidir.


Hükümsüz

Hükümsüz

Bu yapım katledilen hayallerin hikayesini konu alıyor. Hırslı, güçlü ve güzel bir kadın olan Esma babasının sahibi olduğu hukuk bürosunda ikinci patrondur. Filiz ise tuttuğunu koparan fakat kırılgan bir avukat adayıdır. Yaşanan bir cinayet bu iki kadının yollarını kesiştirecektir. Dizinin başrolünde Burçin Terzioğlu ve Hande Doğandemir isimleri vardır. Hükümsüz dizisi Exxen’de yer alan mutlaka izlenmesi gereken yapımlardan birisidir.


Yetiş Zeynep

Yetiş Zeynep

20 yaşında bir üniversite öğrencisi olan Zeynep okul masraflarını bir yerden karşılamak zorundadır. Bunun içinde bakıcılık yapmaktadır. Zeynep 6 çocuğa bakmaktadır ve onlardan öğrenci olduğunu gizlemesi gerekmektedir. Fakat Zeynep çok konuşkandır ve bu durumu gizlemek onun için çok zordur. Gençlik ve çocuk dizisi olarak yayınlanan Yetiş Zeynep yapımı boş vakitlerinizde izleyebileceğiniz Exxen yapımlarından birisidir.


Gibi

Gibi

Bu yapım kısa skeçlerden meydana gelen bir mini dizidir. İzleyicilerin eğlenmesini ön plana çıkartan bu dizide iki isim göze çarpıyor. Bunlar daha önce yer aldıkları rollerde işlerini çok iyi yapan Fezzat Yiğit ve Kıvanç Kılınç’dır. Komedi türündeki Gibi dizisi bu tarz yapımlar sevenler için birebirdir. Yine de yeni bir şeyler keşfetmek isteyen izleyicilerin Exxen’deki bu yapımı izlemesini tavsiye ederiz.


Öğrenci Evi

Öğrenci Evi

Bu dizi “aynı evde dört öğrenci, hepsinin de farklı bir hikayesi var. Onları daha yakından tanımaya hazır mısınız?” sloganıyla izleyicilerinin karşısına çıkmıştır. Dizi birbirinden farklı 9 gencin Üniversitede yollarının kesişmesini ve arkadaş olmalarını konu ediyor. Bir diğer gençlik türündeki dizi olan Öğrenci Evi boş zamanlarınızda izleyebileceğiniz eğlenceli Exxen yapımlarından birisidir.


İşte Bu Benim Masalım

İşte Bu Benim Masalım

Bu yapım güçlü duyguları, hayalperest ve herkesten farklı olan 17 yaşındaki bir yıldızın yükseliş hikayesi konu ediyor. Aleyna’nın en büyük yeteneği sesidir fakat sahnelerden çok korkmaktadır. Peki Aleyna ve bir diğer ünlü olan Cemal Can önlerine çıkan engelleri aşabilecek mi? Müzikal kategorisinde bir gençlik dizisi olan bu yapım boş zamanlarınızda izleyebileceğiniz Exxen içeriklerinden birisidir.


Survivor Exxen Cup

Survivor Exxen Cup

Bu yarışma programı aynı Survivor gibi ama ondan daha az kişiyle ve daha kısa sürededir. Bu yarışmada geçtiğimiz senelerde üstün başarı gösteren 6 kadın ve 6 erkek yer alacaktır. Yine iki takımdan oluşacak olan bu yarışmada sonradan herhangi bir yarışmacı dahil olamayacak. İki hafta boyunca sürecek olan bu yarışma Survivor sevenlerin izleyebileceği Exxen yapımlarından birisidir.


Tolgshow Filtresiz

Tolgshow Filtresiz

Uzun yıllardır hepimizi güldüren Tolga Çevik yepyeni bir sezona ve yeni bir enerjiyle başlıyor. Yönetmenle olan o ufak atışmaları her zamankinden daha eğlenceli olan bu yapım filtresiz bir şekilde karşınızda. Her kuşaktan insanın severek izleyebileceği Tolgshow Filtresiz, Exxen’i olan herkesin izlemesi gereken yapımlardan birisidir.


Rolkes

Rolkes

Yer aldığı projelerde hepimizi güldüren Toygan Avanoğlu’nun yer aldığı bu programdaki üçlü ekip her an her yerde karşınıza çıkabilir. Eğlenceli ve komik challangelarla her an birbirlerine meydan okuyabilen bu üçlü şakalarını uygulayabilecekler mi yoksa cezalarını mı çekecekler? Komedi türündeki güzel yapımlardan birisi olan bu dizi Exxen’de izlenebilecek güzel içeriklerden birisidir.


Buraların Yabancısıyız

Buraların Yabancısıyız

Daha önceden 3 Yabancı 1 Türk konseptiyle program yapan Chaby Türkiye’de sevilen bir isimdir. Bu programda doğdukları ülkeden uzaklaşan ve çok iyi Türkçe bilen 4 yabancının Türkiye’yi karavanlarıyla karış karış gezmesini izleyeceğiz. Chaby ve ekibi kendi kültürlerini gittikleri yerlerdeki insanlara anlatırken bakalım onlardan neler öğrenecekler. Kaliteli bir konsepti olan bu yapım boş zamanınızı güzel bir şekilde değerlendirebileceğiniz Exxen içeriklerinden birisidir.


Tasarım Evler

Tasarım Evler

Bu yapım Youtube’da Ağır Mimar adlı kanalıyla tanınan Ömer Şanlı’nın programıdır. Bu programda birbirinden farklı özellikteki sıra dışı tasarım evleri gezmeye ve mimarlarıyla tanışmaya hazır olun. Yaşam türündeki kaliteli konseptli Tasarım Evler, bu tarz içerikler sevenler için önerebileceğimiz Exxen yapımlarından birisidir.


Katarsis

Katarsis

Youtube’dan Exxen’e geçen programlar arasında yer alan Katarsis uzman psikolog Gökhan Çınar’ın farklı farklı hikayeleri dinlediği yapımdır. Severek izlediğimiz ve her bölümünde farklı hikayelere tanıklık edeceğimiz bu yapım Exxen üyeliği olan herkesin izlemesi gereken kaliteli içeriklerden bir tanesidir.


@EnesArıkan

@EnesArıkan

Enis Arıkan, her zamanki formatın dışına çıkarak yepyeni bir programla karşımıza çıkmıştır. Enis, bu programda ilk defa bir talk showla izleyicinin karşısına çıkacaktır. Bu programda Enis, birbirinden ünlü konukları ağırlıyor ve daha önceden kimsenin sormadığı soruları onlara soruyor. Komedi türündeki bir diğer yapım olan @EnesArıkan Exxen’i olanların izleyebileceği güzel konseptli programlardan birisidir.


Konuşanlar

Konuşanlar

Youtube’dan Exxen’e geçen bir diğer program olan Konuşanlar’ı hepimiz bilmekteyiz. Her insanın farklı farklı hikayeleri vardır. Hasan Can Kaya ilk önce konuşanları seçiyor. Ondan sonra ise o konuşanlara birbirinden ilginç sorular sorarak eğlencenin dozunu daha da arttırıyor. Oldukça kaliteli konseptiyle çoğu kişi tarafından sevilen bir program olan Konuşanlar Exxen’de mutlaka izlenmesi gereken yapımlardan birisidir.


Vahşi Şeyler

Vahşi Şeyler

Romantik komedi tarzındaki bir dizi olan Vahşi Şeyler’de bir suça ortak olan ve aşkları yeniden alevlenen çiftin hikayesi anlatılmaktadır. Fakat şimdi ne yapacaklar? Bu dizi bir yandan evliliğin anatomisini sorgularken diğer yandan da aksiyon ve komediyi izleyiciye güzel bir şekilde yansıtıyor. Dikkat çekici yapımlardan birisi olan Vahşi Şeyler dizisi Exxen’de izleyebileceğiniz güzel içeriklerden birisidir.


Sesli Güldüm

Sesli Güldüm

Uzun yıllar boyunca tiyatroda oyunculuk yapan Gül çocukluğunu yaşadığı mahalleye geri döner. Babasından kalma bir tiyatro vardır. Bu tiyatronun önünde ise çocukları oynadığı bir park vardır. Gül bu parktaki çocuklarla tanışınca bir anda olaylar değişir. Bu yetenekli çocuklar ve Gül bir arada çalışarak birbirinden komik skeçler yazmaya başlarlar. Böylelikle Sesli Güldüm tiyatrosu ortaya çıkar. Her kuşaktan insanın izleyebileceği bu yapım boş zamanlarda izlenebilecek Exxen içeriklerinden birisidir.


Şanslı mı? Şanssız mı?

Şanslı mı? Şanssız mı?

Bu program fenomen Orkun Işıtmak’ın yaptığı yapımlardan birisidir. Orkun, sıra dışı insanlarla bir araya gelir ve onları derinlemesine inceler. Daha sonra ise bu sıra dışı insanların özelliklerinin bir avantaj mı yoksa dezavantaj mı olduğuna dair cevaplar arar. Sıra dışı bir konsepti olan bu yapım boş zaman geçirebileceğiniz Exxen yapımlarından birisidir.


No Limit

No Limit

Rafting, paten, snowboard, windsurf ve daha fazlası. Bu programın her bir bölümünde alanında uzman bir sporcu size extreme sporların adrenalin dolu dünyasını gösterecek. Bu program spor ve macera türündeki güzel yapımlardan birisidir. No Limit, bu alana ilgi duyan kişilerin izleyebileceği güzel Exxen içeriklerinden birisidir.


Astrolojik Şifreler

Astrolojik Şifreler

Hande Kazanova ve Dinçer Güner’in birlikte hazırladığı bu programda astrolojiye dair bütün merak ettiğiniz konular bulunmaktadır. Haftalık burç analizleri, yıldızların dünya ve Türkiye üzerine etkileri ve daha fazlası Astrolojik Şifreler’de. Astroloji konusuna ilgi duyan herkesin izlemesi gereken bu yapım Exxen’de yer alan güzel içeriklerden birisidir.


Fight Club Exxen

Fight Club Exxen

Uzun eleme aşamaları sonrasında Türkiye’nin dört bir yanından 11 Türk Kickboksör seçilmiştir. Seçilen bu kişiler 60 gün boyunca aynı evde kalacaklardır. Aynı zamanda da kendi yemeklerini yapıp ev işlerini kendileri halledeceklerdir. Bu 11 Kickboksör böyle bir atmosferde karşılarına çıkan zorlu sınavlarda şampiyonluk için kıyasıya bir mücadele edeceklerdir. Bu programa ilginç konsepti sayesinde değer verilmesi gerektiğini olduğunu düşünmekteyiz.


Kesin Yaşanmıştır

Kesin Yaşanmıştır

Bu programda anlatılan hikayeler her ne kadar trajikomik olsa da gerçekler. Volkan Öge, fenomen kavramını bize ilk tanıştıran isimlerden birisidir. Volkan Öge, her hafta konuklarıyla beraber farklı konularla ilgili yaşanmış ve absürt olayları masaya yatırıyor. Komedi türündeki bir diğer yapım olan Kesin Yaşanmıştır değer verilmesi gereken Exxen yapımlarından birisidir.


Alper Rende ile Kaçış

Alper Rende ile Kaçış

Youtube fenomenlerinden birisi olan Alper Rende’nin bu programında heyecan ve aksiyon dolu görevler karşınızda. Her bölümde değişen konseptlerle ve nefes nefese süren bir kovalamacada sona kalmayı kim başaracak? Reality türündeki bu yapım boş zamanlarında izleyebileceğiniz Exxen içeriklerinden birisidir.


Kirli Çamaşırlar

Kirli Çamaşırlar

Orkun Işıtmak’ın bir diğer projesi olan Kirli Çamaşırlar’da sözler önemini kaybediyor. Burada mimikler ve vücut dilleri ünlüleri ele veriyor. Orkun Işıtmak bu programda ünlülerin hakkındaki gerçekleri birer birer ortaya çıkarıyor. Kaliteli bir konsepti olan bu program eğlenceli vakit geçirebileceğiniz Exxen içeriklerinden birisidir.


Özcan Show

Özcan Show

Türkiye’deki tek yetişkinlere yönelik animasyon çiz filmi olan Özcan Show, her hafta farklı bir konuyu kendi tarzıyla işliyor. Gündem, spor, televizyon ve magazin dünyalarının nabzını eğlenceli üslubuyla Özcan Show tutuyor. Animasyon türündeki en kaliteli yapımlardan birisi olan Özcan Show, Exxen’de izleyebileceğiniz eğlenceli içeriklerden birisidir.


Masterchef Junior

Masterchef Junior

Bu programda becerikli, yetenekli ve yolun başında olan küçük şeflerin yarışmasını izleyeceksiniz. Masterchef stüdyosunun bu seferki sahipleri yetenekli küçük şefler. Jüri üyelerinin seçim yapmaları hiç bu kadar zor olmamıştı. Masterchef programının çocuk versiyonu olan bu yapım Exxen’de izleyebileceğiniz yarışma içeriklerinden birisidir.


Akıl Oyunları

Akıl Oyunları

Bu programda sıra dışı deneyler ve şaşkınlıkla ne olduğunu anlamaya çalışacağınız illüzyon gösterileri vardır. Ünlü illüzyon sanatçıları Burak Sanlı ve Kıvanç Özkönü birbirinden değişik deneyleri ve illüzyon gösterilerini bu sefer ünlü konuklarıyla beraber yapıyor. İllüzyon gösterileri sevenlerdenseniz mutlaka izlemeniz gereken bu program Exxen’de yer alan güzel içeriklerden birisidir.


2008 Milli Takım Hikayesi

2008 Milli Takım Hikayesi

2008 Avrupa Kupası’ndaki efsane geri dönüşlerle tüm dünyanın hayranlık duyduğu Türk Milli Takımı’nın kahramanları bu programdadır. Kahramanlar bu programda o günü kendi ağızlarından anlatıyor. Milli takımımızın o günkü destanını anlatan bu yapım Exxen’de yer alan mutlaka izlenmesi gereken yapımlardan birisidir.


Tosuncuk

Tosuncuk

Bu program kurduğu Çiftlikbank ile Türkiye tarihinin en büyük dolandırıcılık skandallarından birisini yapan Tosuncuk’un belgeselidir. Bu skandalın arkasındaki isim olan Mehmet Aydın’ın hayat hikayesini ve vurduğu vurgunun etkisini 140journos’un perspektifinden izleyin. Türkiye’nin en büyük dolandırıcılıklarından birisini yapan Tosuncuk’un bu belgeseli Exxen’de izleyebileceğiniz güzel içeriklerden birisidir.


Cam Yeniden Cam

Cam Yeniden Cam

Günümüzden bin yıl önce Marmaris’in Serçe Limanı’nda batan teknedeki kalıntılar camın o zamanda geri dönüştürüldüğünü gösteriyor. Cam sonsuz kere geri dönüştürülebilir bir malzemedir. Bu sayede cam, zanaatkarlarının emeğiyle her seferinden tekrardan hayat buluyor. Belgesel türündeki bu yapım Exxen’de izlenebilecek güzel içeriklerden birisidir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
346
410
72
46
44
362
104
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.