En İyi 10 Tablet Kalemi Önerisi ve Kullanıcı Yorumları

En İyi 10 Tablet Kalemi Önerisi ve Kullanıcı Yorumları
29.11.202016:37

Aklınıza anlık gelen fikirleri direkt not etmenize ya da tabletiniz üzerinden çizim yapmanızı sağlayan en iyi tablet kalem modellerini inceledik ve liste haline getirdik. İşte en kaliteli uca sahip tablet kalem modelleri.

Haber güncelleme tarihi 24.06.2021 09:48

En Kaliteli Tablet Kalemi Modelleri

Günlük kullanımda çabucak not almanıza ve en iyi şekilde çizim yapmanıza olanak sağlayan en iyi stylus modellerini inceledik. Kullanıcılardan tam not almayı başarmış en iyi tablet kalemi önerileri...


1. WIWU Ipad 10.2 7.nesil Kalem

WIWU Ipad 10.2 7.nesil Kalem

Bluetooth bağlantısı yapmadan tuşuna basarak kullanıma hazır hale gelen bu kalem, sadece 1 dakika şarj süresi ile 30 dakika kullanabilirsiniz. Sahip olduğu 150 mAh bataryasını 30 dakikada tam kapasiteye ulaştırarak 10 saat boyunca not alabilir veya çizim yapabilirsiniz. Kalemin içinde bulunan manyetik sayesinde tabletinizin kenarına yerleştirebilirsiniz. Diğer dikkat çeken özelliği ise gerçekçi bir kalem hissiyatı sunmasıdır.

ARTILAREKSİLER
Kısa sürede şarjDesteklediği model az
Yüksek kalem hissiyatı 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

WIWU Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün tam anlamıyla mükemmel ve çok kaliteli dokununca bile anlıyorsunuz fakat benim Ipad mini 4’ile uyumlu olmadığından dolayı iade ettim. Almadan önce cihazınızla uyumlu olup olmadığına bakın onun dışında gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. İçinde ariyetten kalemin koruma kılıfı da vardı. Aslı Y.

👤 Apple pencil alacaktım ama pahalı olduğundan almadım ve bunu tercih ettim. Ne kadar farkı vardır bilemiyorum ama bu kalem benim işimi çok iyi bir şekilde gördü ve çok sevdim. Biraz ucu hassas olduğundan dikkatli kullanım gerektiriyor. E** K**.


2. Apple Pencil 1. Nesil

tablet kalemi modelleri

Kuvvetli algılama özelliği sayesinde adeta normal bir kalem gibi kullanabileceğiniz Apple Pencil 1, tabletiniz üzerinden çizimler yapmanıza yardımcı olmaktadır. Arka kapak kısmını açarak kalemin gücünü doldurarak yeniden kullanabilirsiniz.

ARTILAREKSİLER
Kaliteli hassasiyetEski nesil

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

Apple Pencil 1. Nesil Kullanıcı Yorumları

👤 Kullanacaklar için iyi zevk için alınmaz. Kötü çıkar diye ucuz modelleri seçmedim ama araştırarak daha ucuz modellere de bakabilirsiniz. Ama alınca pişman olmazsınız. G** S**.

👤 Çok güzel çizimler yapacaz artık saol Elmacık. Y** K**.


3. Baseus Tablet Telefon için Dokunmatik Kalem

Baseus Tablet Telefon için Dokunmatik Kalem

Kapak kısımlarında bulunan manyetik sayesinde tabletinize kolayca yapışmaktadır. Bu kalem ile çizim, yazı ve oyun aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli uçlarının vermiş olduğu hassas kontrol özelliği, tüm dokunmatik yüzeye sahip cihazlarda sizleri bekliyor. Baseus, alüminyum silikon kullanılarak üretilmiştir. 

ARTILAREKSİLER
Manyetik özellikGeç algılama
Tüm tabletlerde uyumlu 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

Baseus Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünün fiyatına göre kaliteli. Yedek ucu var. Arka ucu normal kağıt üzerine yazan uç. Ben o ucu da tablet için sanmıştım. Ürün ambalajı üzerinde ne Türkçe ne de İngilizce bir açıklama yok olsa daha iyi olurdu. N** E**.

👤 Ürün az önce elime geçti. Normal bir stylus'a göre ağır olmakla birlikte, sağlamlık hissi veriyor ve gerçekten kaliteli. Her telefon/tablet düşkününün mutlaka cebinde olması gerekir diye düşünüyorum. Kıvanç K.


4. Apple Pencil 2. Nesil

en iyi tablet modelleri

Manyetik özelliği sayesinde direkt olarak tabletinize yapışarak otomatik bir şekilde şarj olabilmektedir. Apple Pencil 2'nin sahip olduğu çift dokunma özelliği ile artık tabletinizi kullanmanız için kalemi elinizden bırakmanız gerekmemektedir. Yeni nesil iPad modelleriyle sorunsuz çalışabilmektedir.

ARTILAREKSİLER
Yeni nesil 
Otomatik şarj 
Manyetik yapışma 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

Apple Pencil 2. Nesil Kullanıcı Yorumları

👤 Çizenler için en iyi seçimdir.  Hattın kalınlığı, tutamağın basıncına bağlıdır. Diğer kalemlerde bu yoktur. Ben çok mutluyum. N** P**.

👤 Ürünü çok çok beğendim. Kesinlikle tavsiye ederim. Ekranı büyük ve çok hafif gerçekten kullanışlı. Yasin Ö.


5. DodoBees Yeni Aktif Kapasitif Stylus Kalem

DodoBees Yeni Aktif Kapasitif Stylus Kalem

Usb type-C bağlantısı ile 1 – 1.5 saat sürede şarj ederek, kalemi tam kapasite bataryayla 20 saat boyunca kullanabilirsiniz. Tüm ipad modelleriyle sorunsuz olarak çalışan kalemle, çizim, oyun ya da not alma gibi işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. El avucunuzu algılama ve reddetme sistemi mevcuttur. 

ARTILAREKSİLER
Kısa sürede şarj 
Uzun kullanım ömrü 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

DodoBees Kullanıcı Yorumları

👤 Tam anlamıyla mükemmel. Yorumlara bakarak bu ürünü tercih ettim, tereddüt etmeden alabileceğiniz bir ürün. Özelliklerinde dediği gibi ekrana elinizi değdirdiğinizde algılamıyor. Çok kullanışlı. Yanında iki tane yedek uçla beraber geldi. Harika! N**A**.

👤 Gerçekten bahsedildiği gibi hiç gecikme olmadan yazıyor, yeni aldığım için şarj süresi vs. henüz bilmiyorum ama kullanım olarak apple pencilden pek farkı yok, kılıfı da çok zarif. Müzeyyen G.


6. Aksesuarcım 7.nesil Tablet Kalem Stylus

Aksesuarcım 7.nesil Tablet Kalem Stylus

Kalemi kullanırken size sessiz bir şekilde eşlik eden model, aynı zamanda konforlu bir deneyim sunmaktadır. Tabletinizle eşleştirme yapmadan sadece kalemi aktif ederek kullanıma başlayabilirsiniz. Sahip olduğu manyetik yapıyla gün boyu tabletinize yapışan bu kalem, her an elinizin altında. Ürünün 150 mAh kapasiteli bataryasını 30 dakika şarj ederek, kalemi 10 saat boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

ARTILAREKSİLER
Kısa sürede şarjEkran çizim sorunu
Uzun kullanım ömrü 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Ürün TükendiTrendyol ₺Hepsiburada ₺

Aksesuarcım Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün güzel ama yedek uçları gelmedi. Kullanışlı hiçbir sıkıntısı olmayan gayet hızlı bir urun ipad kalem kullanamadım ama beni sıkıntıya sokacak bir hatası olmadı bastırmanıza gerek yok temas eder etmez yazı isine başlıyor. Kalemin üstünde dokunmatik özelliği çok hoş olmuş. Doğukan K.

👤 Ürün güzel. 2-3 günde geldi. Kalem güzel yazıyor. Fakat tek sorun benim ekran koruyucum mat değil ve ekran koruyucuyu çizdi. Alacak kişilerin mat ekranla kullanmasını tavsiye ederim. T** B**.


7. Dux Ducis Ipad Palm Rejection

tablet kalemi modelleri

Süper ince ucuyla daha ince çizimler elde edebileceğiniz Dux Ducis, düşük gecikme süresiyle dikkat çekmektedir. Uzun pil ömrüyle 10 saat boyunca çalışabilen modelin, 100 mAh pil kapasitesi bulunmaktadır.

ARTILAREKSİLER
Uzun pil ömrü 
İnce uç 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

Dux Ducis Ipad Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün iki günde elime ulaştı. Çok güzel bir ürün. Ş** M**.

👤 Kalem gibi sanki bir farkı yok. A** S**.


8. iPromosyon Matt Tablet & Dokunmatik Kalem

iPromosyon Matt Tablet & Dokunmatik Kalem

İsteğinize uygun birçok renk seçeneği bulunan kalemi tabletinizde basit işleriniz için kullanabilirsiniz. Uç tarafı tükenmez olan metal yüzeyli model, çizim yapmak için uygun değildir. Düşük fiyatı sayesinde hem kağıt üzerinde ve tabletinizle rahat bir şekilde çalışabilirsiniz. 

ARTILAREKSİLER
Tükenmez kalem ucuÇizim yapmak için uygun değil

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

iPromosyon Kullanıcı Yorumları

👤 Çok fazla kullanma fırsatım olmadı fakat kullandığım kadarıyla üründen memnunum. Küçük, ince ve oldukça da hafif bir kalem. Arka tarafı tükenmez kalem işlevi görüyor. Kalem ince uçlu değil! Bu arada kimse bu kalemden profesyonel bir şey beklemesin. Sadece işe yarar. Murat G.

👤 Beğendim. Bir tarafı tükenmez kalem. Diğer tarafı tablet ve telefon kalemi. O** U**.


9. Logitech Crayon Ipad Dijital Kalem

tablet kalemi

Akıllı ucu ve eğim hassasiyeti sayesinde kolaylıkla ince ya da kalın çizgiler çizebilirsiniz. Normal bir kalem gibi kullanabileceğiniz ürünün, düğmesine basarak aktif hale getirebilirsiniz. Düşük gecikme süresiyle kendisi öne çıkaran Logtiech, tam kapasite şarjla 7.5 saat çalışabilmektedir.

ARTILAREKSİLER
Uzun ömürlü pil 
Kaliteli hassasiyet 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

logitech Crayon Kullanıcı Yorumları

👤 Profesyonel değilseniz iş görüyor, daha çok çocuklara ve gençlere yönelik, apple pencil için o kadar para ödemeye gerek yok bence. M** T**.

👤 Beklediğimden çok daha iyi memnun kaldım. A** F**.


10. Samsung Galaxy Tab S6 Lite S Pen

Samsung Galaxy Tab S6 Lite S Pen

0.7 mm uca sahip kalemin kenarında yer alan tuşa basarak, cihazınız üzerinden kalem menüsüne ulaşabilirsiniz. Bu kalem ile ekran kilitli olsa bile not alabilirsiniz. Dilerseniz PENUP uygulamasında bulunan çizim seçeneklerine göz atarak çalışmalar yapabilirsiniz. 

ARTILAREKSİLER
İnce uç 
Yüksek kalem hissiyatı 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada Tükendi

Samsung Kullanıcı Yorumları

👤 Kalem orijinal, çalışmasında bir sıkıntı yok, fiyatı samsung merkezinden çok daha uygun, ürün zamanında geldi, teşekkür ediyorum, tavsiye ediyorum. Harun T.

👤 Güzel yazma hissiyatı var daha çizim yapmadım ama eminim iyidir. Kalem gerçekten başarılı beğendim teşekkürler. F** S**.


Tablet Kalemleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kullanımı sırasında size kolaylık sağlayan tablet kalemleri sayesinde çizim yapabilir veya çok hızlı bir şekilde not alabilirsiniz. İstediğiniz an kullanıma hazır olan tablet kalemleri hakkında gelen soruları yanıtladık. İşte tablet kalemleri hakkında sıkça sorulan sorular.


❓ Tablet kalemi her tablette çalışır mı?

Dokunmatik yüzeye sahip tabletler, üzerine dokunularak kullanıldığı için neredeyse tüm kalem modelleri sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.


❓ Tablet kalemi kaç lira?

Öncelikle tablet kalemine neden ihtiyaç duyduğunuzu öğrenmelisiniz. Piyasada yer alan çoğu kalemle çizim yapılmamaktadır. Bu kalemleri 100 TL civarında bulabilirsiniz. Eğer bir çizim kalemi arıyorsanız 400-500 TL arasında fiyatlar görebilirsiniz.


❓ Stylus kalem nasıl çalışır?

Normal kalemlerle birebir aynı olan bu kalemler sadece kağıt yerine dokunmatik yüzeyler üzerinde çalışmaktadır. Bu sayede elektronik cihazlarınızda çizim ya da not alabilirsiniz.


❓ Akıllı kalem nedir?

Normal olarak yazdığınız yazıyı, resmi veya çizimi elektronik ortama direkt olarak geçirmenizi sağlayan bir kalem türüdür.


❓ Dijital kalem ne işe yarar?

Bu kalemler tüm cep telefonları ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Pratik kullanımı sayesinde tüm işlerinizi bilgisayar veya cep telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.


Önerilen İçerik: En İyi Tablet Modelleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
1
1
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.