Fazla Yağlardan Kurtulmanızı Sağlayacak En İyi 15 Selülit Kremi | 2021

Fazla Yağlardan Kurtulmanızı Sağlayacak En İyi 15 Selülit Kremi | 2021
10.07.202112:02

Selülitlerinize çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde selülit ve çatlak görünümünü ortadan kaldıran ürünleri bir araya getirdik. İşte en iyi selülit karşıtı kremler.

Haber güncelleme tarihi 10.07.2021 18:49

Selülit Karşıtı Krem Tavsiye

Selülitlerin ne kadar büyük bir problem olduğunu gayet iyi biliyoruz. Öyle ki selülitler, ortadan kaldırılması zor ve büyük bir çaba gerektiren cilt sorunudur. Fakat endişelenmenize gerek yok. Çünkü her ne kadar selülitlerin ortadan kaldırılması zor olsa da bu amaçla üretilen bakım ürünleri sayesinde selülitlerden kurtulmanız mümkün. Listemizde selülit ve çatlak görünümünü en aza indirecek bakım ürünlerini bir araya getirdik. İşte kısa bir süre içerisinde selülitlerden kurtulmanızı sağlayacak bakım ürünleri...

1. Darphin Selülit Karşıtı Krem

en iyi selülit kremleri

En iyi selülit karşıtı kremler listemize Darphin markasıyla başlıyoruz. İçeriğindeki botanik özler sayesinde cildin nem ihtiyacını karşılayarak kuruluğu önleyen krem, etkili formülüyle cilt üzerindeki sarkmaların ve elastik kayıplarının toparlanmasına yardımcı oluyor. Bu sayede cildiniz sıkılaşmaya başlar. Özellikle aşırı kilolu ve orta yaşlı kişilere önerdiğimiz bu ürünün tüm cilt tiplerine uygun olduğunu belirtelim.

Özellikler

 • Hacim: 500 ml
 • Form: Jel

Kullanıcı Yorumları

👤 Çok güzel kokuyor, yağlı bir his bırakmıyor. Kutusu ve rengi çok güzel. İlk kez kullanacağım umarım. Etkisi de aynı şekildedir umutluyum, tavsiye ederim. K**** Y.

👤 Kremin faydalı olduğunu kremsiz kaldığımda daha iyi anladım. Kullanmayınca cildim bozulmaya başlamıştı. Ö**** Ö.

Trendyol Fiyatını Gör ₺

2. Womm Selülit Karşıtı Jel Krem

en iyi selülit kremleri

Selülit oluşumunun engellenmesi için özel olarak üretilen bu krem, içeriğindeki aktif bileşenler sayesinde cildin esnekliğini geri kazanmasına yardımcı oluyor. Doğal içeriğiyle cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayan ürün, hafif yapısı sayesinde ciltte ağırlık yapmıyor. Ayrıca bu kremin 15-45 dakika arasında etkisinin olduğunu söyleyelim.

Özellikler

 • Hacim: 250 ml
 • Form: Jel

Kullanıcı Yorumları

👤 Çok etkili bir ürün gerçekten ihtiyacı olanın biran önce alıp kullanmasını tavsiye ederim. Uygulama yaptığınız bölgeye çok fazla sürmeyin yoksa çok yanarsınız :) düzenli kullanıyorum bunun yanında spor ve bol su tüketiyorum gerçekten bacaklarımda güzel sonuç elde ettim. M**** K.

👤 Fena bir ürün. İnanılmaz yakıyor. Hele spor öncesi kullanın etkisi iki kat artıyor resmen. H**** K.

Trendyol Fiyatını Gör ₺

3. Seda Altın Selülit Kremi

en iyi selülit kremleri

İçeriğindeki organik bileşenlerle cildin ihtiyaç duyduğu besinleri karşılayan Seda Altın selülit kremini ilk kullanımdan itibaren etkisini göstermesiyle biliyoruz. Seda Altın'ın kendi formülü olan bu ürün, düzenli kullanımlarda cildinizi büyük oranda sıkılaştıracak. Son olarak bu ürünün cildin yumuşaklığını arttıracağını ekleyelim.

Özellikler

 • Hacim: 250 ml
 • Form: Krem

Kullanıcı Yorumları

👤 Çok güzel ürün kesinlikle ağrı kesici özelliği için bile alınabilir, bacaklarımdaki birkaç küçük varis şimdiden azaldı. M**** E.

👤 İlk kullanımda baya fazla alıp sürdüm sonra üşüdüm. Gerçekten fındık kadar alıp güzelce yedirmek yeterli olur. E**** K.

Trendyol Fiyatını Gör ₺

4. Nivea Nbody Q10

en iyi selülit kremleri

Listemize en popüler cilt bakım markalarından olan Nivea ile devam ediyoruz. Kuru ciltlerin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayarak yumuşamalarına yardımcı olan Nvdia selülit kremi, uygun fiyatıyla dikkatleri çekiyor. Çok tercih edilen selülit kremlerinden olan Nivea Nbody Q10, ilk kullanımdan itibaren cildi yatıştırıyor. Bu sayede istenmeyen gevşemelerden düzenli kullanımlarda kurtulmanızı sağlıyor.

Özellikler

 • Hacim: 400 ml
 • Form: Losyon

Kullanıcı Yorumları

👤 Ben bayıldım kokusu mis gibi gerçekten gözle görülür bir şekilde düzenli kullanıldığında faydasını görüyorsunuz. S**** U.

👤 Nivea çok güvendiğim bir marka. Hemen her ürünüm Nivea ve bu üründe bir harika. Yalnız bıkmadan usanmadan düzenli kullanmak gerek. Sorunsuz gönderim için teşekkürler. Ç*** A**** V.

Trendyol Fiyatını Gör ₺

5. Krauterhof Selülit Karşıtı Krem

en iyi selülit kremleri

Güçlü formülü sayesinde cilt görünümünün ve çatlakların düzeltilmesine yardımcı olan Krauterhof selülit kremi, ilk kullanımdan itibaren etkisini göstererek cildin sıkılaşmasını sağlıyor. İçeriğindeki Panthenol sayesinde cildin nem ihtiyacını karşılayan krem aynı zamanda cilt konturunu düzenliyor. Son olarak bu ürünün tamamen organik olduğunu belirtelim.

Özellikler

 • Hacim: 250 ml
 • Form: Jel

Kullanıcı Yorumları

👤 Bence bu ürün çok başarılı. Ancak banyodan çıkıp kullanmayın. Aşırı yakıyor. Ben sürüp spor yapıyorum. Bir de yazın kullanmanızı tavsiye etmem çünkü çok yakıyor. G**** G.

👤 Çoğu kişi de yanma hissi olmuş. Ben de hiç olmadı. Baya da bol sürüyorum. I**** I.

Trendyol Fiyatını Gör ₺

6. Sinoz Selülit Jeli

en iyi selülit kremleri

En iyi selülit karşıtı ürünleri listelerken Sinoz markasının bu jelini atlasak büyük yanlış olurdu. Formülündeki Kafein ve Karnitin sayesinde cildin kan akışını hızlandıran Sinoz selülit jeli, bu sayede cildin sıkılaşmasına yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan vitamin ve yağ özleri sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayan ürün, bu sayede daha esnek ve yumuşak bir cilde sahip olmanızı destekliyor. Ayrıca içeriğindeki bahçe nanesi yağı sayesinde ürünün sürüldüğü bölgeyi ferahlatacağını ekleyelim.

Özellikler

 • Hacim: 200 ml
 • Form: Jel

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünün arkasında selülit giderici değil oluşumunu engelleyici yazıyor azaltır ama bitirmez bence. Selülitin yoğunluğuna göre yanması da değişiyor ama ilk sürüşte gözle görülür bi fark oluyor. M*** D.

👤 Düzenli kullanıldıkça gerçekten sonuç alıyorsunuz. Tavsiye ederim. M**** T.

Trendyol Fiyatını Gör ₺

7. Clarins Body Fit Selülit Karşıtı Bakım Kremi 

en iyi selülit kremleri

Listemize Clarins Body Fit ürünüyle devam ediyoruz. Düzenli kullanımlarda cildin selülit görünümünü azaltıp en düşük seviyeye indiren bakım kremi, ilk kullanımdan itibaren vücudun konturlarını düzeltiyor. Ayva yaprağı ekstresiyle konturlarınızı yeniden şekillendiren ve daha güzel bir görünüme sahip olmanızı destekleyen ürün aynı zamanda cildi nemlendiriyor. Ek olarak bu ürünün anti alerjik olduğunu söyleyelim.

Özellikler

 • Hacim: 200 ml
 • Form: Krem

Kullanıcı Yorumları

👤 3-4 senedir kullanıorum. Etkisini gördüm ama sporla ve diyetle desteklemek gerek. Tek başına kullanınca bir etkisinin olacağını pek de düşünmüyorum. Z**** K.

👤 Ürün düzenli kullanımda gerçekten ise yarıyor. D**** C.

Trendyol Fiyatını Gör ₺

8. Lierac Phytolastil

en iyi selülit kremleri

Cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayarak daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını destekleyen bu jel, tamamen bitkisel bileşenlerden üretilmiştir. Bitkisel içeriği sayesinde göğüs, kalça, basen ve karın bölgelerindeki ani kilo değişiminden kaynaklanan çatlak görünümünü azaltan ürün aynı zamanda cildin sıkılaşmasını sağlayarak selülit görünümünü azaltıyor. Son olarak jeli günde 1-2 defa olmak üzere düzenli bir şekilde kullanırsanız büyük etkisinin olacağını belirtelim.

Özellikler

 • Hacim: 200 ml
 • Form: Jel

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünün bıraktığı hissiyat çok iyi. Ferahlık veriyor ve etkisini düzenli kullanımda görüyorsunuz. Bitince bir daha sipariş vericem. B**** D.

👤 Gerçekten düzenli bir şekilde masaj ile uygulandığında ise yarayan ürün. Ben 3. defa her yaz öncesi alıyorum. Tavsiye ederim. G***** K.

Trendyol Fiyatını Gör ₺

9. Herbal Science Selülit ve Çatlak Jeli

en iyi selülit kremleri

İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayarak yumuşaklığını ve elastikliğini arttıran Herbal Science selülit jeli, formülündeki vitaminlerle cildin beslenmesine yardımcı oluyor. Düzenli kullanımlarda çatlak ve selülitleri en aza indiren ürün aynı zamanda kurulupa karşı da etkili bir bakım yapıyor. Ayrıca bu jelin cildin rahatlamasını ve ferahlamasını sağlayacağını da ekleyelim.

Özellikler

 • Hacim: 190 ml
 • Form: Jel

Kullanıcı Yorumları

👤 Bu ürünü de beğendim kollarıma sürdüm yanacağını hiç düşünmemiştim not. Bacak göbek kalça harici kullanmayın. Ayrıca kokusu hoş. E**** K.

👤 Özellikle duştan sonraki kullanımlarda deli gibi ısıtıyor, tüm vücut kullanımı için miktarı biraz az geliyor ama indirim ile denk getirip 2-3 kavanoz ile uzun süreli kullanım sağlanabilir. S**** E.

Trendyol Fiyatını Gör ₺

10. MATRIGEN Ppc Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem

en iyi selülit kremleri

En iyi selülit karşıtı kremler listemize MATRIGEN markasıyla devam ediyoruz. Bacaklarınızdaki portakal kabuğu görünümlü çatlakları azaltmak için kullanabileceğiniz bu ürün, ilk kullanımdan itibaren selülitin ortadan kaldırılmasını destekliyor. Düzenli kullanımlarda çatlak ve selülitleri büyük oranda azaltan krem aynı zamanda cildi nemlendirerek elastikliğini arttırıyor. Son olarak cildin incelmesi ve sıkılaşmasında büyük rol oynayan ürünün bitkisel içeriği olduğunu söyleyelim.

Özellikler

 • Hacim: 200 ml
 • Form: Krem

Kullanıcı Yorumları

👤 Mükemmel bir ürün ilk kullanımda etkisi görülüyor selülitlerimin görüntüsünü azaltıyor ve bacaklarımı inceltiyor. İkincisini sipariş ettim. G**** Ş.

👤 Kremi sürdüğünüzde ve masaj yaptığınızda yanma etkisini görebiliyorsunuz. Sadece kreme güvenmek doğru olmaz. Kişinin de beslenmesine dikkat etmesi gerekli ben memnunum. C*** Y*** P.

Trendyol Fiyatını Gör ₺

11. For You Gold Selülit Karşıtı Jel

en iyi selülit kremleri

Tamamen doğal bileşenlerden oluşan içeriği sayesinde kan akışının hızlanmasını sağlayan jel, bu sayede cildin sıkılaşmasına destek oluyor. Özel formülü sayesinde derinin altına etki ederek istenmeyen yağ tabakasının erimesine yardımcı olan ürün, daha pürüzsüz ve düz bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Ayrıca ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteren jelin 1 aylık kullanımlarda vücudunuza göre 3-9 cm arasında incelme vaat ettiğini belirtelim.

Özellikler

 • Hacim: 250 ml
 • Form: Jel

Kullanıcı Yorumları

👤 Doğru uygulandığında ve diyetle desteklendiğinde çok güzel sonuçlar alıyorsunuz. Doğumdan olan göbek sarkmam resmen yok oldu diyebilirim. Teşekkürler for you. S**** S.

👤 Özellikle duştan sonra kullanımda yanma yapıyor ama dayanılmayacak gibi değil. Ben sürdükten sonra streç poşetle sarıyorum. Daha etkili olduğunu düşünüyorum. B**** A.

Trendyol Fiyatını Gör ₺

12. Collagen Forte Elastin Selülit ve Çatlak Karşıtı Jel

en iyi selülit kremleri

Listemize Collagen Forte markasının selülit karşıtı jeliyle devam ediyoruz. İlk kullanımdan itibaren etkisini göstererek selülit ve çatlak oluşumunu azaltan jel, düzenli kullanımlarda kan akışını hızlandırarak cildin sıkılaşmasını destekliyor. Aynı zamanda cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayarak yeni çatlak oluşumlarını engelleyen ürün, bu sayede daha pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. Ek olarak bu ürünün ciltteki yağ tabakasına da etki ettiğini söyleyelim.

Özellikler

 • Hacim: 250 ml
 • Form: Jel

Kullanıcı Yorumları

👤 Göbeğim bu ürün sayesinde gerçekten toparladı fırçayla beraber kullandım her gün 5 dk kremden sonra fırçaladım çok şükür istediğim seviyede oldu ama spor ve sağlıklı beslenmeyle hepsi oldu. F**** S.

👤 Gerçekten çok etkili. Tam bir fiyat performans ürünü . Birçok marka denedim böyle etkili olanla karşılaşmadım iyiki sizinle karşılaşıp şans vermişim. Paketleme için teşekkür ederim. Ş**** A.

Trendyol Fiyatını Gör ₺

13. Elancyl Selülit Bakım Jeli

en iyi selülit kremleri

İlk kullanımdan itibaren selülitli bölgelerdeki çukurların azaltılmasını sağlayan bakım jeli, deri altına etki ederek istenmeyen yağlardan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Düzenli kullanımlarda bu yağların büyük bir kısmını ortadan kaldırarak yeniden şekillendiren ürün, kafein içeren formülü sayesinde cildin ferahlamasını sağlıyor. Son olarak cildin sıkılaşmasında büyük rol oynayan bu jelin vücudun ihtiyaç duyduğu nemi de karşıladığını söyleyelim.

Özellikler

 • Hacim: 200 ml
 • Form: Jel

Kullanıcı Yorumları

👤 Vücudu toparlamaya çok büyük destekçi baya fark oldu alışkanlık yaptı harika bir yapısı var kokusu güzel yapış yapış bir hissi yok 4 kutu bitirdim vazgeçilmezim oldu. S**** H.

👤 5 gündür sadece sabahları kutusunda yazan masaj hareketleri ile kullanıyorum çukurları gözle görülür şekilde yok etti. Memnun kaldım tavsiye ederim. M***** T**** O.

Trendyol Fiyatını Gör ₺

14. New Essentials Sıkılaştırıcı Anti Selülit Kremi

en iyi selülit kremleri

Kafein içeren formülü sayesinde cildin yatışmasını sağlayan bakım kremi, yoğun bitki özü bulunan içeriği sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayarak daha elastik bir yapısının olmasını destekliyor. Formülündeki Kapsaisin sayesinde selülit ve çatlakları en aza indiren ürün aynı zamanda yağların eritilmesine yardımcı oluyor. Son olarak bu ürünün cildi sıkılaştırarak daha pürüzsüz ve gergin bir görünüme kavuşmanızı sağlayacağını belirtelim.

Özellikler

 • Hacim: 200 ml
 • Form: Krem

Kullanıcı Yorumları

👤 Spor yapmadan önce sürüyorum ve etkisini hissediyorum aşırı derecede yanma oluyor bu fiyata çok başarılı etkisi görülür. İ*** Ç.

👤 Herkes yakıyor demiş ama biraz abartmışlar. Mentol etkisi var ama 5 dakikada geçiyor. Ben de yazılanlar gibi yanma falan olmadı. F**** T*** B.

Trendyol Fiyatını Gör ₺

15. Avon Works Selülitli Bölgeler İçin Isınan Bakım Jeli

en iyi selülit kremleri

Listemizi Avon markasının selülit için özel olarak geliştirdiği bakım jeliyle bitiriyoruz. Cildin tüm bölgelerinde kullanılabilen bu selülit karşıtı krem, kullanıldığı bölgeyi ısıtarak selülit görünümünü azaltıyor. İlk kullanımdan itibaren çatlak ve selülite karşı büyük etki göstererek daha güzel bir görünüme sahip olmanızı yardımcı olan ürün aynı zamanda cildi nemlendirerek daha pürüzsüz olmasını destekliyor. Ayrıca bu ürünün cildi sıkılaştırarak pürüzsüz bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olduğunu ekleyelim.

Özellikler

 • Hacim: 150 ml
 • Form: Jel

Kullanıcı Yorumları

👤 Kilo alıp vermekten oluşan selülitlerimi ve sarkmalarımı önledi doğum yaptın tekrar aldım kilo verdikçe sarkmaları önlüyor. A**** Ç.

👤 Spora başlamadan önce sürüyorum daha verimli oluyor. Isıtıcı kremlerin başarısı bilimsel olarak da kanıtlanmış zaten güzel ürün. S**** N.

Trendyol Fiyatını Gör ₺

Selülit Kremleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Selülit kremi sıkılaştırır mı?

Selülit kremleri cildi sıkılaştırmak için özel olarak geliştirilmiş komplekslere sahiptir. Bu kompleksler sayesinde düzenli kullanımlarda cildinizin daha sıkı ve pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Bu da cildinizin gerginliğine ve elastikliğine büyük katkı sunar.

Selülit kremi nasıl kullanılır?

Her selülit kreminin kullanımı az çok birbirine benziyor. İhtiyaç duyduğunuz kadar selülit kremini elinize sıkın. Sonra uygulamak istediğiniz bölgeye sürün. Daha sonra 5 dakika boyunca masaj yardımıyla bölgeye yedirin. Son olarak bu kremi 15 ile 45 dakika arasında cildinizde bekletin ve cildinizi temizleyin.

Anti selülit jel ne işe yarar?

Anti selülit jeller güçlü kompleksi sayesinde cilde bir ısıtma etkisi verir. Bu ısıtma etkisi sayesinde deri altınızdaki yağlar yavaş yavaş erimeye başlar. Bu da cildinizin sıkılaşmasına ve portakal kabuğu şeklindeki çatlak görünümünün düzeltilmesine yardımcı olur. Ayrıca bu jeller kokusuyla sürüldüğü bölgeyi ferahlatır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.