Sıkı Ciltler İçin; En İyi 15 Selülit Kremi Tavsiyesi

Sıkı Ciltler İçin; En İyi 15 Selülit Kremi Tavsiyesi
10.07.202112:02

Selülitlerinize çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde selülit ve çatlak görünümünü ortadan kaldıran en iyi kremleri bir araya getirdik.

Haber güncelleme tarihi 05.11.2021 12:08

En İyi 15 Selülit Kremi Önerisi

Selülitlerin ne kadar büyük bir problem olduğunu gayet iyi biliyoruz. Öyle ki selülitler, ortadan kaldırılması zor ve büyük bir çaba gerektiren cilt sorunudur. Fakat endişelenmenize gerek yok. Çünkü her ne kadar selülitlerin ortadan kaldırılması zor olsa da bu amaçla üretilen bakım ürünleri sayesinde selülitlerden kurtulmanız mümkün.

Listemizde selülit ve çatlak görünümünü en aza indirecek bakım ürünlerini bir araya getirdik. Listelediğimiz bu selülit kremlerinin kullanıcı yorumlarına da içerik içinde yer vermeyi ihmal etmedik.

Selülit kremi sıkılaştırır mı? Anti selülit jel ne işe yarar? Gibi selülit kremleri hakkında sıkça sorulan soruların yer aldığı makale, selülitlerini giderip cildini sıkılaştırmak isteyen okuyuculara çok yardımcı olacak.

İşte yüksek etkiye sahip en iyi selülit kremi önerileri.

1. Womm Selülit Karşıtı Jel Krem

Selülit Kremi

Selülit oluşumunun engellenmesi için özel olarak üretilen bu krem, içeriğindeki aktif bileşenler sayesinde cildin esnekliğini geri kazanmasına yardımcı oluyor. Doğal içeriğiyle cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayan ürün, hafif yapısı sayesinde ciltte ağırlık yapmıyor. Ayrıca bu kremin 15-45 dakika arasında etkisinin olduğunu söyleyelim.

Özellikler
Hacim250 ml
FormJel
Hepsiburada Fiyatını GörN11 Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Çok etkili bir ürün gerçekten ihtiyacı olanın biran önce alıp kullanmasını tavsiye ederim. Uygulama yaptığınız bölgeye çok fazla sürmeyin yoksa çok yanarsınız :) düzenli kullanıyorum bunun yanında spor ve bol su tüketiyorum gerçekten bacaklarımda güzel sonuç elde ettim. M**** K.

👤 Fena bir ürün. İnanılmaz yakıyor. Hele spor öncesi kullanın etkisi iki kat artıyor resmen. H**** K.

2. Nivea Nbody Q10

Selülit Kremi

Listemize en popüler cilt bakım markalarından olan Nivea ile devam ediyoruz. Kuru ciltlerin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayarak yumuşamalarına yardımcı olan Nvdia selülit kremi, uygun fiyatıyla dikkatleri çekiyor. Çok tercih edilen selülit kremlerinden olan Nivea Nbody Q10, ilk kullanımdan itibaren cildi yatıştırıyor. Bu sayede istenmeyen gevşemelerden düzenli kullanımlarda kurtulmanızı sağlıyor.

Özellikler
Hacim400 ml
FormLosyon
Hepsiburada Fiyatını GörN11 Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Ben bayıldım kokusu mis gibi gerçekten gözle görülür bir şekilde düzenli kullanıldığında faydasını görüyorsunuz. S**** U.

👤 Nivea çok güvendiğim bir marka. Hemen her ürünüm Nivea ve bu üründe bir harika. Yalnız bıkmadan usanmadan düzenli kullanmak gerek. Sorunsuz gönderim için teşekkürler. Ç*** A**** V.

3. Krauterhof Selülit Karşıtı Krem

Selülit Kremi

Güçlü formülü sayesinde cilt görünümünün ve çatlakların düzeltilmesine yardımcı olan Krauterhof selülit kremi, ilk kullanımdan itibaren etkisini göstererek cildin sıkılaşmasını sağlıyor. İçeriğindeki Panthenol sayesinde cildin nem ihtiyacını karşılayan krem aynı zamanda cilt konturunu düzenliyor. Son olarak bu ürünün tamamen organik olduğunu belirtelim.

Özellikler
Hacim250 ml
FormJel
Hepsiburada Fiyatını GörN11 Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Bence bu ürün çok başarılı. Ancak banyodan çıkıp kullanmayın. Aşırı yakıyor. Ben sürüp spor yapıyorum. Bir de yazın kullanmanızı tavsiye etmem çünkü çok yakıyor. G**** G.

👤 Çoğu kişi de yanma hissi olmuş. Ben de hiç olmadı. Baya da bol sürüyorum. I**** I.

4. Sinoz Selülit Jeli

Selülit Kremi

En iyi selülit karşıtı ürünleri listelerken Sinoz markasının bu jelini atlasak büyük yanlış olurdu. Formülündeki Kafein ve Karnitin sayesinde cildin kan akışını hızlandıran Sinoz selülit jeli, bu sayede cildin sıkılaşmasına yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan vitamin ve yağ özleri sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayan ürün, bu sayede daha esnek ve yumuşak bir cilde sahip olmanızı destekliyor. Ayrıca içeriğindeki bahçe nanesi yağı sayesinde ürünün sürüldüğü bölgeyi ferahlatacağını ekleyelim.

Özellikler
Hacim200 ml
FormJel
Hepsiburada Fiyatını GörN11 Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünün arkasında selülit giderici değil oluşumunu engelleyici yazıyor azaltır ama bitirmez bence. Selülitin yoğunluğuna göre yanması da değişiyor ama ilk sürüşte gözle görülür bi fark oluyor. M*** D.

👤 Düzenli kullanıldıkça gerçekten sonuç alıyorsunuz. Tavsiye ederim. M**** T.

5. Clarins Body Fit Selülit Krem

Selülit Kremi

Listemize Clarins Body Fit ürünüyle devam ediyoruz. Düzenli kullanımlarda cildin selülit görünümünü azaltıp en düşük seviyeye indiren bakım kremi, ilk kullanımdan itibaren vücudun konturlarını düzeltiyor. Ayva yaprağı ekstresiyle konturlarınızı yeniden şekillendiren ve daha güzel bir görünüme sahip olmanızı destekleyen ürün aynı zamanda cildi nemlendiriyor. Ek olarak bu ürünün anti alerjik olduğunu söyleyelim.

Özellikler
Hacim200 ml
FormKrem
Hepsiburada Fiyatını GörN11 Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 3-4 senedir kullanıorum. Etkisini gördüm ama sporla ve diyetle desteklemek gerek. Tek başına kullanınca bir etkisinin olacağını pek de düşünmüyorum. Z**** K.

👤 Ürün düzenli kullanımda gerçekten ise yarıyor. D**** C.

6. Lierac Phytolastil Selülit Jel Krem

Selülit Kremi

Cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayarak daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını destekleyen bu jel, tamamen bitkisel bileşenleriyle dikkat çekiyor. Bitkisel içeriği sayesinde göğüs, kalça, basen ve karın bölgelerindeki ani kilo değişiminden kaynaklanan çatlak görünümünü azaltan ürün, aynı zamanda cildin sıkılaşmasını sağlayarak selülit görünümünü azaltıyor. Son olarak jeli günde 1-2 defa olmak üzere düzenli bir şekilde kullanırsanız büyük etkisinin olacağını belirtelim.

Özellikler
Hacim200 ml
FormJel
Hepsiburada Fiyatını GörN11 Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünün bıraktığı hissiyat çok iyi. Ferahlık veriyor ve etkisini düzenli kullanımda görüyorsunuz. Bitince bir daha sipariş vericem. B**** D.

👤 Gerçekten düzenli bir şekilde masaj ile uygulandığında ise yarayan ürün. Ben 3. defa her yaz öncesi alıyorum. Tavsiye ederim. G***** K.

7. Herbal Science Selülit ve Çatlak Jeli

Selülit Kremi

İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayarak yumuşaklığını ve elastikliğini arttıran Herbal Science selülit jeli, formülündeki vitaminlerle cildin beslenmesine yardımcı oluyor. Düzenli kullanımlarda çatlak ve selülitleri en aza indiren ürün aynı zamanda kurulupa karşı da etkili bir bakım yapıyor. Ayrıca bu jelin cildin rahatlamasını ve ferahlamasını sağlayacağını da ekleyelim.

Özellikler
Hacim190 ml
FormJel
Hepsiburada Fiyatını GörN11 Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Bu ürünü de beğendim kollarıma sürdüm yanacağını hiç düşünmemiştim not. Bacak göbek kalça harici kullanmayın. Ayrıca kokusu hoş. E**** K.

👤 Özellikle duştan sonraki kullanımlarda deli gibi ısıtıyor, tüm vücut kullanımı için miktarı biraz az geliyor ama indirim ile denk getirip 2-3 kavanoz ile uzun süreli kullanım sağlanabilir. S**** E.

8. MATRIGEN Ppc Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem

Selülit Kremi

En iyi selülit karşıtı kremler listemize MATRIGEN markasıyla devam ediyoruz. Bacaklarınızdaki portakal kabuğu görünümlü çatlakları azaltmak için kullanabileceğiniz bu ürün, ilk kullanımdan itibaren selülitin ortadan kaldırılmasını destekliyor. Düzenli kullanımlarda çatlak ve selülitleri büyük oranda azaltan krem aynı zamanda cildi nemlendirerek elastikliğini artırıyor.

Özellikler
Hacim200 ml
FormKrem
Hepsiburada Fiyatını GörN11 Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Mükemmel bir ürün ilk kullanımda etkisi görülüyor selülitlerimin görüntüsünü azaltıyor ve bacaklarımı inceltiyor. İkincisini sipariş ettim. G**** Ş.

👤 Kremi sürdüğünüzde ve masaj yaptığınızda yanma etkisini görebiliyorsunuz. Sadece kreme güvenmek doğru olmaz. Kişinin de beslenmesine dikkat etmesi gerekli ben memnunum. C*** Y*** P.

9. For You Gold Selülit Karşıtı Jel

Selülit Kremi

Tamamen doğal bileşenlerden oluşan içeriği sayesinde kan akışının hızlanmasını sağlayan jel, bu sayede cildin sıkılaşmasına destek oluyor. Özel formülü sayesinde derinin altına etki ederek istenmeyen yağ tabakasının erimesine yardımcı olan ürün, daha pürüzsüz ve düz bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Ayrıca ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteren jel, 1 aylık kullanımlarda vücudunuza göre 3-9 cm arasında incelme gösteriyor.

Özellikler
Hacim250 ml
FormJel
Hepsiburada Fiyatını GörN11 Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Doğru uygulandığında ve diyetle desteklendiğinde çok güzel sonuçlar alıyorsunuz. Doğumdan olan göbek sarkmam resmen yok oldu diyebilirim. Teşekkürler for you. S**** S.

👤 Özellikle duştan sonra kullanımda yanma yapıyor ama dayanılmayacak gibi değil. Ben sürdükten sonra streç poşetle sarıyorum. Daha etkili olduğunu düşünüyorum. B**** A.

10. Collagen Forte Elastin Selülit ve Çatlak Karşıtı Jel

Selülit Kremi

Listemize Collagen Forte markasının selülit karşıtı jeliyle devam ediyoruz. İlk kullanımdan itibaren etkisini göstererek selülit ve çatlak oluşumunu azaltan jel, düzenli kullanımlarda kan akışını hızlandırarak cildin sıkılaşmasını destekliyor. Aynı zamanda cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayarak yeni çatlak oluşumlarını engelleyen ürün, bu sayede daha pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Özellikler
Hacim250 ml
FormJel
Hepsiburada Fiyatını GörN11 Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Göbeğim bu ürün sayesinde gerçekten toparladı fırçayla beraber kullandım her gün 5 dk kremden sonra fırçaladım çok şükür istediğim seviyede oldu ama spor ve sağlıklı beslenmeyle hepsi oldu. F**** S.

👤 Gerçekten çok etkili. Tam bir fiyat performans ürünü . Birçok marka denedim böyle etkili olanla karşılaşmadım iyiki sizinle karşılaşıp şans vermişim. Paketleme için teşekkür ederim. Ş**** A.

11. Elancyl Selülit Bakım Jeli

Selülit Kremi

İlk kullanımdan itibaren selülitli bölgelerdeki çukurların azaltılmasını sağlayan bakım jeli, deri altına etki ederek istenmeyen yağlardan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Düzenli kullanımlarda bu yağların büyük bir kısmını ortadan kaldırarak yeniden şekillendiren ürün, kafein içeren formülü sayesinde cildin ferahlamasını sağlıyor. Son olarak cildin sıkılaşmasında büyük rol oynayan bu jelin vücudun ihtiyaç duyduğu nemi de karşıladığını söyleyelim.

Özellikler
Hacim200 ml
FormJel
Hepsiburada Fiyatını GörN11 Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Vücudu toparlamaya çok büyük destekçi baya fark oldu alışkanlık yaptı harika bir yapısı var kokusu güzel yapış yapış bir hissi yok 4 kutu bitirdim vazgeçilmezim oldu. S**** H.

👤 5 gündür sadece sabahları kutusunda yazan masaj hareketleri ile kullanıyorum çukurları gözle görülür şekilde yok etti. Memnun kaldım tavsiye ederim. M***** T**** O.

12. New Essentials Sıkılaştırıcı Anti Selülit Kremi

Selülit Kremi

Kafein içeren formülü sayesinde cildin yatışmasını sağlayan bakım kremi, yoğun bitki özü bulunan içeriği sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayarak daha elastik bir yapısının olmasını destekliyor. Formülündeki Kapsaisin sayesinde selülit ve çatlakları en aza indiren ürün aynı zamanda yağların eritilmesine yardımcı oluyor.

Özellikler
Hacim200 ml
FormJel
Hepsiburada Fiyatını GörN11 Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Spor yapmadan önce sürüyorum ve etkisini hissediyorum aşırı derecede yanma oluyor bu fiyata çok başarılı etkisi görülür. İ*** Ç.

👤 Herkes yakıyor demiş ama biraz abartmışlar. Mentol etkisi var ama 5 dakikada geçiyor. Ben de yazılanlar gibi yanma falan olmadı. F**** T*** B.

13. Avon Works Selülitli Bölgeler İçin Isınan Bakım Jeli

Selülit Kremi

Listemize Avon markasının selülit için özel olarak geliştirdiği bakım jeliyle devam ediyoruz. Cildin tüm bölgelerinde kullanılabilen bu selülit karşıtı krem, kullanıldığı bölgeyi ısıtarak selülit görünümünü azaltıyor. İlk kullanımdan itibaren çatlak ve selülite karşı büyük etki göstererek daha güzel bir görünüme sahip olmanızı yardımcı olan ürün, aynı zamanda cildi nemlendirerek daha pürüzsüz olmasını destekliyor.

Özellikler
Hacim150 ml
FormJel
Hepsiburada Fiyatını GörN11 Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Kilo alıp vermekten oluşan selülitlerimi ve sarkmalarımı önledi doğum yaptın tekrar aldım kilo verdikçe sarkmaları önlüyor. A**** Ç.

👤 Spora başlamadan önce sürüyorum daha verimli oluyor. Isıtıcı kremlerin başarısı bilimsel olarak da kanıtlanmış zaten güzel ürün. S**** N.

14. Dermaderm Formulacellux Selülit Kremi

Selülit Kremi

En iyi selülit kremi içeriğimizde 14. sırada yer alan Dermaderm Formulacellux, 100 ml boyutuyla satışa sunuluyor. Düzenli kullanımlarda yüksek etki gösteren ürün, kullanıcıları tarafından olumlu yorumlar alıyor. Krem formunda kullanılan ürün, içeriğindeki özel kompleksler sayesinde cildi sıkılaştırarak güzel bir görüntü ortaya çıkarıyor.

Özellikler
Hacim100 ml
FormKrem
Hepsiburada Fiyatını GörN11 Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Uygun fiyatlı bir ürün, denenebilir. Beyza B**

👤 Sürümü çok rahat, etkisini gösteriyor. Kesin alın. S** D**

15. Klapp Repagen Body Selülit Jeli

Selülit Kremi

Selülit kremi tavsiye listemizde bulunan Klapp Repagen Body, özel içeriği sayesinde ciltte yağ birikintisinin önüne geçerek selülit oluşumunu engelliyor. İlk kullanımdan itibaren etkisini gösteren jel krem, yüksek fiyatıyla dikkat çekiyor. Kullananlar tarafından tavsiye edilen selülit kremi, aynı zamanda bağ dokusunu güçlendirerek lenf akışına fayda sağlıyor.

Özellikler
Hacim200 ml
FormJel
Hepsiburada Fiyatını GörN11 Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Oldukça iyi bir ürün, tavsiye ederim. L** K**

👤 Etkisi yüksek, düzenli kullanımlarda işe yarıyor. B** E**


Benzer Tavsiye Önerileri
Kırışıklık Kremi ModelleriGece Kremi Modelleri

Selülit Kremleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Düzenli kullanımlarda yüksek etki göstererek selülit oluşumunun önüne geçen selülit ve sıkılaştırma kremleri hakkında merak edilenleri yanıtladık. İşte selülit kremleri hakkında sıkça sorulan sorular.

Selülit kremi sıkılaştırır mı?

Selülit kremleri cildi sıkılaştırmak için özel olarak geliştirilmiş komplekslere sahiptir. Bu kompleksler sayesinde düzenli kullanımlarda cildinizin daha sıkı ve pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Bu da cildinizin gerginliğine ve elastikliğine büyük katkı sunar.

Selülit kremi nasıl kullanılır?

Her selülit kreminin kullanımı az çok birbirine benziyor. İhtiyaç duyduğunuz kadar selülit kremini elinize sıkın. Sonra uygulamak istediğiniz bölgeye sürün. Daha sonra 5 dakika boyunca masaj yardımıyla bölgeye yedirin. Son olarak bu kremi 15 ile 45 dakika arasında cildinizde bekletin ve cildinizi temizleyin.

Anti selülit jel ne işe yarar?

Anti selülit jeller güçlü kompleksi sayesinde cilde bir ısıtma etkisi verir. Bu ısıtma etkisi sayesinde deri altınızdaki yağlar yavaş yavaş erimeye başlar. Bu da cildinizin sıkılaşmasına ve portakal kabuğu şeklindeki çatlak görünümünün düzeltilmesine yardımcı olur. Ayrıca bu jeller kokusuyla sürüldüğü bölgeyi ferahlatır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
1
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.