Yüksek Performans, Hızlı Doğrama: En İyi 10 Rondo Tavsiyesi ve Kullanıcı Yorumu

Yüksek Performans, Hızlı Doğrama: En İyi 10 Rondo Tavsiyesi ve Kullanıcı Yorumu
24.11.202018:26

En önemli mutfak gereçlerinden birisi da rondolardır. Bu yazımızda sizin için özellikleri bakımından en iyi rondoları derledik. İşte sizin için hazırladığımız en kaliteli ve ucuz rondolar.

Haber güncelleme tarihi 29.11.2020 18:41

En Kaliteli Rondo ve Doğrayıcı Önerileri

Sebze, meyve, et ve diğer gıdaları kolayca parçalayabilen en kaliteli rondo/doğrayıcı modellerini listeledik. Enerji tasarruflu, paslanmaz çelik malzeme, kolay yıkanabilir, uzun garanti süresi, geniş servis ağı özellikleriyle kullanıcılardan tam not almayı başarmış en iyi rondo tavsiyeleri:

1. Cookplus Quick Chef 1001

Cookplus Quick Chef 1001

5 litre kapasiteli karıştırma kasesi ve sıçrama önleyici kapağıyla çok sevilen bu mutfak robotunun 6 kademeli hız ayarı vardır. Tek tuşla açılan gövdeye ve pulse fonksiyonuna sahip olan bu robotun çırpıcı, karıştırıcı, hamur yoğurucu parçaları vardır. Ayrıca bu robot sadece 1000 W değerinde güç tüketimi yapmaktadır.

Cookplus Rondo Fiyatları

Cookplus Quick Chef 1001 Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürünün fiyatına göre performansı gayet iyi. Daha fazla vermeye gerek yok bence 6 kademeli. Keki en güzel 6. kademede çırpıyor. Ama o kademede gerçekten biraz sesli onun dışında herhangi bir sorununu görmedim ben. M*** Ö.

👤 Ürün çok güzel, fiyatına göre beklenti içine girmek doğru olur... yüksek devirde gürültülü evet ama oldukça iş görüyor... plastik kapağı kırık çıktı ancak tedarikçi firmaya ulaştığımda sorunu çözeceklerdir diye düşünüyorum. Ö*** A.


2. TEFAL Fresh Express

TEFAL Fresh Express

Kompakt tasarımıyla güzel bir kullanım sunan bu cihazın doğrudan tabağa servis imkânı bulunmaktadır. Tek düğme ile çalışabilen bu makinenin 3 farklı işlevi bulunmaktadır. Rendeleme, dilimleme ve peynir rendesi yapabilen bu makinenin kablo saklama özelliği de bulunmaktadır. Ayrıca 200W güç tüketimi yapan bu cihaz en iyi rondo makineleri arasında yer almaktadır. 

Tefal Rondo Fiyatları

TEFAL Fresh Express Kullanıcı Yorumları:

👤 Uzun zamandır istiyordum. İndirimden aldım. İyi ki de almışım her gün kullanıyorum, işim kolaylaştı resmen. Temizliği kolay, yer kaplamıyor. Ayrıca ilave rende parçalarını da isterseniz sonradan alabiliyorsunuz. Z*** B.

👤 Kullanışlı bir ürün, mutfakta rende derdine son veriyor resmen, dakikalar içinde salatanız hazır oluyor ya da rendeleyeceğiniz ürünü yorulmadan kolayca ve zaman kaybetmeden yapmış oluyorsunuz. D** K.


3. Fakir Mr Chef Quadro 1000W

Fakir Mr Chef Quadro 1000W

Bıçakları çelikten üretilmiş olan bu bu setin doğrayıcı hazne kapasitesi 1,5 litredir. Blender, buz kırma, çırpma, dilimleme, doğrama ve rendeleme gibi işlevleri yerine getirebilen set bu özelliği sayesinde çok sevilmektedir. 2 kademeli hız ayarı bulunan bu makinenin turbo fonksiyonu da bulunmaktadır. Cihaz ayrıca 1000W güç tüketimi yapmaktadır. 

Fakir Rondo Fiyatları

Fakir Mr Chef Quadro 1000W Kullanıcı Yorumları:

👤 Çok hızlı elime ulaştı. Az önce kutusunu açıp çalıştırdım gayet güzel. Motoru güçlü. Parçaları kaliteli. Ve de sessiz çalışıyor rengi de çok güzel. Eskiden Braun kullanmıştım motoru güçsüzmüş çabuk bozuldu ve parçaları bununki kadar kaliteli değildi. Ben çok beğendim. S*** D.

👤 Ürünü çeyizim için aldım. 1 günde kargom hemen geldi. Paketlemesi olsun hızı olsun çok güzeldi. Gelir gelmez açıp denedim sesi gayet az ama hızı gayet iyi. Rengi de tam istediğim gibi geldi. Hatta anneannem ve yengeme de aldık herkes çok beğendi. S*** A.


4. TEFAL Activflow Pro Gümüş 1000W

TEFAL Activflow Pro Gümüş 1000W

4 Bıçaklı ActivFlow teknolojisini kullanan bu setin 2 farklı fonksiyona sahip diski vardır. Doğrama hazne kapasitesi 1,5 litre olan bu makinenin karıştırıcı hazne kapasitesi ise 1,25 litredir. Topak oluşmasını önleyen bıçakları olan bu makinenin turbo ayarı da bulunmaktadır. Ayrıca 1000W güç tüketimi yapan bu ürün en iyi rondo makineleri listemizde 4. sırada yer almaktadır. 

Tefal Rondo Fiyatları

TEFAL Activflow Pro Gümüş 1000W Kullanıcı Yorumları:

👤 Tefal ürünleri gerçekten kaliteli. Satıcı paketlemede çok özenmemiş ama kargo şirketi sağlam getirdiler. 1000W olması önemli, tavukları bile paramparça ediyor yemeklerde ve çorbalarda. Kesinlikle tavsiye ederim. G**** G.

👤 Mükemmel harika bir ürün, ben çeyizime aldım. Rengi muhteşem, ürünler çok pratik. Paketleme harika, Tefal’in mutfak robotları sayesinde az eşya çok yemek. İşinize yarayacak tüm robot ürünleri bu setin içinde başka bir ürüne ihtiyacınız olmayacak. Teşekkürler Tefal, ne varsa sende var. C*** Z.


5. Karaca Rosegold Mutfak Robotu

 

Karaca Rosegold Mutfak Robotu

Dilimleme ve rendeleme paslanmaz çelik diskleri olan bu robotun 1,5 litre geniş haznesi vardır. Paslanmaz çelikten üretilmiş blender ayağı olan bu robotun turbo fonksiyonu vardır. Bu sayede aceleniz olduğunda daha hızlı bir şekilde işlerinizi halledeceğiniz bu robotun ergonomik gövde tasarımı vardır. Ayrıca çizilmeyi önleyici yüzük aparatına da sahip olan bu robotun bıçaklarının uzun süre keskinliği koruyan özel tasarımı vardır. 

Karaca Rondo Fiyatları

Karaca Rosegold Mutfak Robotu Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürün çok güzel fotoğraftakinin aynısı bu fiyata mağazalarda imkânsız. Böyle güzel bir ürün üstelik. Karacanın ürünü paketlemesi çok güzel, 1 gün içerisinde elime ulaştı. Kargo çok hızlı, teşekkürler. Her şey için kesinlikle tavsiye ederim. T*** Y.

👤 Çeyizim için aldım görünüşü ve kapasitesi oldukça büyük. Bir o kadar da hafif. Rose Gold rengi çok şık duruyor. Çok aşırı keskin bıçakları var. Büyük indirim günlerine rağmen 1 haftada elime ulaştı. Çok teşekkürler emeği geçenlere, bayıldım. M*** A.


6. KORKMAZ A447 Mia Mega

KORKMAZ A447 Mia Mega

850W güç tüketimi yapan bu setin 1500 ml kapasiteli doğrama haznesi bulunmaktadır. 4 bıçaklı ısıya dayanıklı olan bu setin paslanmaz doğrama bıçakları vardır. 1000 ml’lik kapasiteli çırpıcı haznesi olan bu setin iki kademeli hız ayarı vardır. Kaymayı önleyici tabanı olan bu set kolay yıkanabilir olmasıyla sevilmektedir. Set bu özellikleriyle en iyi rondo makineleri arasında yer almaktadır. 

Korkmaz Rondo Fiyatları

KORKMAZ A447 Mia Mega Kullanıcı Yorumları:

👤 Bayıldım! O kadar şık o kadar tatlı ki tüm parçaları. 4 bıçaklı olması kesinlikle en büyük artısı. Çırpıcının tellerini çıkarmaya çalıştım ama sanırım çıkmıyor. Robotu 800 Watt ve gerçekten çok güçlü kullanmak için sabırsızlanıyorum. E*** B.

👤 Ürün güzel beğendim. 5 gün içinde geldi kargo paketlemesi her şeyi güzeldi. Bu fiyata bulunmaz kaçırmayın derim. Geldiği gün denedim ve beğendim. İçiniz rahatlıkla alabilirsiniz çok memnun kaldım. S*** G.


7. TEFAL Master Chop

TEFAL Master Chop

Malzemelerinizi kıymak, doğramak ve karıştırmak için ideal olan bu ürün 4 adet paslanmaz çelik bıçağa sahiptir. En sert malzemelerin bile üstesinden gelen güçlü motoru olan bu makinenin 500 ml’lik kapasiteli haznesi vardır. Kıyma, doğrama ve karıştırma için farklı hızlarda çalışan bu makinenin güvenilir kilit sistemi vardır. Ayrıca temizlenmesi kolay olan rondo bu özelliği sayesinde çok tercih edilmektedir. 

Tefal Rondo Fiyatları

TEFAL Master Chop Kullanıcı Yorumları:

👤 Çok memnunum, bıçakları o kadar keskin ki anında parçalıyor içine konulanı. Boyutu da benim için ideal günlük kullanım için çok iyi. Bunu almadan önce büyük boyunu almıştım ama bana aşırı büyük geldi günlük kullanım için. Ama kışlık domates yapımında büyük boyu kullanışlı olabilir. Kargoda gayet hızlı geldi. Kesinlikle öneriyorum. Ş*** Y.

👤 En büyük boy olup da iş görmeyen başka markaları cebinden çıkarır vallahi. 6 yıldır kullanıyorum sürekli elimin altında küçük olması avantaj bence. Zaten saniyede minnacık yapıyo 2 tur yapın doğrayacağınız malzemeyi alın. Kaçırmayın derim, harika bir alet, bu çok kaliteli. F*** A.


8. Arzum AR189 Dublex

Arzum AR189 Dublex

Büyük haznesi 0,5 litre olan bu rondonun küçük haznesi 0,2 litredir. İki kademeli hız ayarı bulunan bu rondonun çift taraflı paslanmaz çelikten üretilmiştir. Büyük haznesinde buz da kırabilen bu rondo 500 W’lık güçlü motoruyla oldukça kalitelidir. Cihaz bu özellikleriyle en ucuz rondo makineleri arasında yer almaktadır. 

Arzum Rondo Fiyatları

Arzum AR189 Dublex Kullanıcı Yorumları:

👤 Satıcı oyalamadan kargoya verdi. Teşekkür ederim. Katları aynı anda olduğu gibi ayrı ayrı da kullanabiliyorsunuz. İster küçük hazneyi ister büyük hazneyi tek başına da çalıştırabiliyorsunuz. Ö*** C.

👤 Defalarca baktım indirime girmesini bekledim ve en sonunda bugün teslim aldım. Yorumlara güvenerek almıştım iyi ki de almışım. Annemde bende bayıldık. Tek sorunu kapağı oturmuyor ama bu kullanmanıza engel değil. Ayrıca çok hafif ve motor gücü gerçekten kuvvetli. Almayı düşünenler tereddüt etmeden alabilir teşekkürler. A*** O.


9. Cookplus Chopper Doğrayıcı

Cookplus Chopper Doğrayıcı

4 adet paslanmaz çelikten üretilmiş bıçağıyla iyi bir performans sunan bu rondonun buz kırma fonskiyonu bulunmaktadır. Kolay temizlenmesi için sökülebilir şekilde tasarlanan bu rondonun sessiz çalışma özelliği vardır. Ayrıca güvenlik önlemi olarak kapak kapanmadan çalışmayan bu rondonun 1,5 litrelik geniş haznesi vardır. 

Cookplus Rondo Fiyatları

Cookplus Chopper Doğrayıcı Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürünü özellikle de renklerinden dolayı çok beğenerek aldım. Gücünde falan hiçbir sorun yok. Sadece haznesi çok büyük olduğu için maalesef az bir şey doğratamıyorsunuz, bıçakların boyu yetersiz kalıyor. Bir daha alacak olsam mutlaka daha küçük boy alırdım. Ama haznesi büyük olduğu için kalabalık ailelere öneririm. M*** A.

👤 Ürün gerçekten göründüğü gibi, daha bugün ulaştı elime. Anneler gününe almıştım, tavsiye ederim. Parasını hak eden bir ürün, göründüğünden geniş. Ayrıca inşallah mutfakta işlerimizi görürken daha çok beğeniriz. Tavsiye ederim pişman olmazsınız. K*** E.


10. Arzum Prochopp Eco Doğrayıcı

Arzum Prochopp Eco Doğrayıcı

600W değerinde güçlü bir motoru olan bu rondonun 1 litre kapasiteli haznesi vardır. Kademeli hız ayarı olan bu rondonun paslanmaz çelikten üretilmiş bıçağı vardır. Kaymayı önleyen ayakları ve şeffaf ara kapağı olan bu ürün en ucuz rondo makineleri arasında yer almaktadır. 

Arzum Rondo Fiyatları

Arzum Prochopp Eco Doğrayıcı Kullanıcı Yorumları:

👤 Öncelikle göründüğü gibi ve iyi bir paketleme ile geldi bunda sorun yok fakat kapağı o kadar duyarlı ki en ufak bir dokunmada çalışmaya başlıyor. Yani kapağı oturtmaya çalışırken bıçaklar dönmeye başlıyor bu da ilerde parçaya zarar verir gibi duruyor. Sürekli kullanmayacağım, kalabalık günler olduğunda kullanırım diyorsanız alın. Yok sürekli kullanım içinse başka bakın derim. G*** Ü.

👤 Çok arada kalmıştım yorumlarda emin olamamıştım. Gelir gelmez kullandım. Evet gürültülü çalışıyor, evet sallanıyor gibi duruyor. Ancak doğrama işini layığıyla yapıyor. Bayat ekmeği geçirdim. Çok memnun kaldım. Parçaları, plastiği gayet kaliteli. B**** S.


Rondolar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mutfağımızda bizim işimizi rahatlatan rondoları almadan önce aklımızda kalan birkaç sorunun cevabını bulmak isteriz. Bu kısımda sizin için rondo makineleri hakkında sıkça sorulan soruları derledik. İşte en iyi rondo makineleri hakkında sıkça sorulan sorular (SSS).


Rondo makinelerinin garanti süresi ne kadar?

Rondo makineleri çoğu ürün gibi 2 yıl garantiyle müşterilerine sunulmaktadır. Dolayısıyla bizim de listemizde bulunan rondo makineleri 2 yıl garantiye sahiptir.


En iyi rondo makinesi hangisi?

Özellikleri bakımından bir sıralama yapacak olursak en iyi rondo makinesi Cookplus Quick Chef 1001’dir. Bunu 5 litrelik oldukça geniş haznesiyle ve tüm işlemleri tek başına yapabilmesiyle kazanan bu cihaz kullanıcıları tarafından da çok sevilmektedir.


2020 yılının en çok satan rondo makinesi hangisi?

 • Arzum Prochopp Eco
 • TEFAL Manuel rondo
 • Sinbo Shb-3106
 • Karaca Rosegold Mutfak Robotu
 • Arnica GH21132
 • URVE House By House İpli El Rondosu
 • Cookplus Promix Ef802
 • TEFAL Activflow Pro Gümüş 1000W
 • Arnica Prokit 444 Plus Compac Mutfak Robotu
 • AROW Pratik El Robotu

Önerilen İçerik: Trendyol İndirim Kodu Kuponu

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.