Netflix Gizem Filmleri - IMDb Puanı Yüksek En İyi 20 Netflix Gizem Filmi

Netflix Gizem Filmleri - IMDb Puanı Yüksek En İyi 20 Netflix Gizem Filmi
17.12.202012:49

Netflix’te yayınlanmış olan gelmiş geçmiş en iyi gizem filmlerini bu içeriğimizde sizin için yakından inceledik. İşte en iyi Netflix gizem filmleri.

Haber güncelleme tarihi 13.01.2021 18:20

Gelmiş Geçmiş En İyi Netflix Gizem Filmleri

Bu içeriğimizde sizin için birbirinden güzel ve unutulmaz gizem filmlerini bir araya getirdik. Sıralama yaparken IMDb ve RottenTomatoes sitelerinden de faydalanarak oluşturduğumuz bu listedeki film önerileri gizemin köküne inmek isteyenler için birebir. İşte en güzel Netflix gizem filmleri.

Netflix Gizem Filmi Önerileri;


20. The Body (2019) - IMDb: 5.4

The Body (2019) - IMDb: 5.4

Hindistan’da çekilen bu yapım ilginç hikayesiyle en iyi Netflix gizem filmleri listemizde girmeyi başarmıştır. Adı Maya olan bir iş kadınıyla evli olan Ajay’ın eşi kalp krizinden ölür. Ölümün yasını tutarken eşinin cansız bedeninin morgdan kaybolduğu öğrendiğinde ise bir detektif bu işin peşine düşer. Dedektif kocasını sorguladığında ise üzerinden geçilmemiş pek çok şeyi ortaya çıkarır. Filmde bu ölüm ve ardından gelen olaylar anlatılmaktadır.

Başrol Oyuncuları: Emraan Hashmi, Rishi Kapoor, Sobhita Dhulipala

Tür: Gizem, Gerilim

Yönetmen: Jeethu Joseph

Fragman

The Body Benzeri Filmler

 • Mrs. Serial Killer (2020) – IMDb: 4.8
 • Kahaani (2012) – IMDb: 8.1
 • Raghav (2016) – IMDb: 7.4

19. Rebecca (2020) - IMDb: 6.0

Rebecca (2020) - IMDb: 6.0

Daphne du Maurier’in aynı adlı romanından uyarlanan Rebecca filmi aşk ve gizem türlerinin bir arada işlendiği kaliteli yapımlardan birisidir. Genç ve saf kadın zengin bir adamla evlenir. Evliliğin ilk zamanlarında bu çift pek sorun yaşamazlar. Fakat zaman içerisinde kocasının ve evdeki hizmetçilerinin eşinin ilk karısına duyduğu bağlılığı görmeye başlar. Film bu çiftin evliliğindeki izleri ve bu izlerin gölgesinde kalan eşinin hikâyesini anlatmaktadır.

Başrol Oyuncuları: Lily James, Armie Hammer, Kristin Scott Thomas

Tür: Dram, Gizem, Romantik

Yönetmen: Ben Wheatley

Fragman

Rebecca Benzeri Gizem Filmleri

 • Delicesine (1984) – IMDb: 5.9
 • Hırçın Aşk (2002) – IMDb: 3.6
 • Sır (2012) – IMDb: 5.9

18. Murder Mystery (2019) - IMDb: 6.0

Murder Mystery (2019) - IMDb: 6.0

Netflix’in orijinal yapımlarından birisi olan Murder Mystery çıktığı zamanda izlenme rekorları kırmıştır. Yapım bir polisiye komedi olarak karşımıza çıkmaktadır. New Yorklu bir polis ve eşinin tesadüfen karşılaştıkları milyarderin yatında devam eden macerası, yatta işlenen bir cinayetle çıkmaz bir hâle girer. Çünkü birileri bu işlenen cinayeti polis ve eşine yıkmaya çalışır. Filmde o yatta yaşanan olayları ve sonrasında gerçekleşenler anlatılmaktadır. Yapım tüm bu ayrıntıları sayesinde en iyi Netflix gizem filmleri listemizde yer almayı başarmıştır.

Başrol Oyuncuları: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Luke Evans

Tür: Aksiyon, Komedi, Gizem

Yönetmen: Kyle Newacheck

Fragman

Murder Mystery Benzeri Gizem Filmleri

 • Dikdatör (2012) – IMDb: 6.4
 • Kimlik Hırsızı (2013) – IMDb: 5.7
 • Nedimeler (2011) – IMDb: 6.8

17. Fırtına İçin Bir Kurban (2020) - IMDb: 6.1

Fırtına İçin Bir Kurban (2020) - IMDb: 6.1

Kaliteli bir aksiyon filmi olan Fırtına İçin Bir Kurban yapımı Final Destination 5'ten tanıdığımız Steven Quale yönetmenliğinde beyazperdeye aktarılmıştır. Küçük bir kasaba olan Silverton’a beklenmedik bir şekilde hortumlar vurmaktadır. Gün geçtikçe hortumların verdiği zarar artmaktadır ve yerel halk bu hortumların giderek şiddetleneceğini öğrenir. Bu durumda çoğu insan kasabayı terk etmeye hazırlanır. Aralarından bazıları ise bu büyük hortumu görmek ve görüntülemek ister. Film bu kasabada yaşanan olayları ve halkın tepkisini anlatır.

Başrol Oyuncuları: Richard Armitage, Sarah Wayne Callies, Matt Walsh

Tür: Macera, Dram, Gizem

Yönetmen: Steven Quale

Fragman

Fırtına İçin Bir Kurban Benzeri Gizem Filmleri

 • Kemiklerin Mirası (2019) – IMDb: 6.2
 • Gardiyan (2017) – IMDb: 6.4
 • Bataklığın Sessizliği (2019) – IMDb: 4.8

16. Lost Girls (2010-2016) - IMDb: 6.1

Lost Girls (2010-2016) - IMDb: 7.7

Gerilim türündeki kaliteli yapımlar arasında yer alan Lost Girls filmi kayıp kızını bulmaya çalışan bir kadının hikayesini konu almaktadır. Kızı kaybolduğunda adeta deliye dönen Mari Gilbert, onu bulmak için her şeyi yapacaktır. Bu süreçte polisin olaya karşı tepkisiz kaldığını gören Man Gilbert, kızını kendi aramaya karar verir. Araştırmalarını ilerlettikçe Mani Gilbert, durumun Long Island’daki çözülmemiş fahişe cinayetleriyle ilgili olduğunu keşfeder. Türüne yeni bir anlam katan bu yapım en iyi Netflix gizem filmleri arasında yer almaktadır.

Başrol Oyuncuları: Amy Ryan, Thomasin McKenzie, Gabriel Byrne

Tür: Gerilim, Dram, Gizem

Yönetmen: Liz Garbus

Fragman

Lost Girls Benzeri Gizem Filmleri

 • Wasp Network (2019) – IMDb: 5.8
 • Marshall (2017) – IMDb: 7.2
 • True Story (2015) – IMDb: 6.3

15. Spenser Kanunları (2020) - IMDb: 6.2

Spenser Kanunları (2020) - IMDb: 6.2

Polisiye ve komedi türlerini güzel bir şekilde harmanlayan Spenser Kanunları filmi izleyenleri tarafından çok sevilmektedir. Film bir cinayeti çözmek için bir araya gelmek zorunda kalan eski polis ve eski bir suçlunun hikayesini anlatmaktadır. Yıllar önce her şeyini bırakıp ayrıldığı Baston’a geri dönen Spenser, burada eski bir suçlu olan Hawk ile takılmaya başlar. İkili arkalarında bıraktığı hayattan ne kadar uzak durmak istese de kendilerini yeniden o ortamın içerisinde bulurlar.

Başrol Oyuncuları: Mark Wahlberg, Alan Arkin, Winston Duke

Tür: Polisiye, Komedi, Gizem

Yönetmen: Peter Berg

Fragman

Spenser Kanunları Benzeri Filmler

 • Belalı Tanık (2017) – IMDb: 6.9
 • Tehlikeli Aslar (2006) – IMDb: 6.7
 • Tam Gaz (2017) – IMDb: 7.6

14. Kemiklerin Mirası (2019) - IMDb: 6.2

Kemiklerin Mirası (2019) - IMDb: 6.2

Polisiye türüne farklı bir bakış açısı katan bu yapım en iyi Netflix gizem filmleri arasında yer almaktadır. Müfettiş olan Amaia Salazar’dan üvey kızına tecavüz etmekle suçlanan Jason Medina’nın davasını takip etme görevi verilir. Duruşma günü ise beklenmedik bir olay gerçekleşir. Duruşmadan hemen önce Medina mahkeme binasındaki bir tuvalete girer ve orada bileklerini keserek intihar eder. Bu olaydan sonra duruşma iptal edilir fakat Medina’nın cebinden çıkan bir not tüm işlerin değişmesini sağlar.

Başrol Oyuncuları: Marta Etura, Nene, Leonardo Sbaraglia

Tür: Polisiye, Gizem, Gerilim

Yönetmen: Fernando González Molina

Fragman

Kemiklerin Mirası Benzeri Filmler

 • Gardiyan (2017) – IMDb: 6.4
 • Üç Gün (2018) – IMDb: 5.0
 • Uyarı (2018) – IMDb: 5.9

13. Gerçek Hikaye (2015) - IMDb: 6.3

Gerçek Hikaye (2015) - IMDb: 6.3

Gerilim türündeki kaliteli yapımlardan birisi olan bu filmi King Charkes III ve Judy yapımlarının da yönetmenliğini yapan Rupert Goold yönetmiştir. Michael Finkel New York Times dergisinde çalışan bir yazardır. Michael Finkel sıradan bir iş gününde karşılaştığı haber karşısında hayrete düşer. Bütün ailesini öldürdüğü için aranan adam Meksika’da yakalanmıştır. İlginç olan nokta ise bu adamın kaçtığı süre boyunca kendine yeni bir kimlik edinmesi ve bu kimliğin New York Times yazarı Michael Finkel olmasıdır. Ertesi gün Times editörleri tarafından yazılan bir habere göre Michael Finkel kovulmuştur. Ailesini öldürmekten hapse giren Longo bir tek Michael Finkel ile konuşmayı kabul eder. Film tüm bu yaşanan olayları ve Longo’nun ailesini öldürmesindeki doğru hikayeyi öğrenmek için Michael’in çabalamasını anlatır.

Başrol Oyuncuları: Jonah Hill, James Franco, Felicity Jones

Tür: Gizem, Gerilim

Yönetmen: Rupert Goold

Fragman

Gerçek Hikaye Benzeri Filmler

 • Frozen Ground (2013) – IMDb: 6.4
 • Wasp Network (2019) – IMDb: 5.8
 • The Angel (2018) – IMDb: 6.8

12. Ayın Gölgesinde (2019) - IMDb: 6.2

Ayın Gölgesinde (2019) - IMDb: 6.2

Listemizdeki bir diğer gerilim, gizem filmlerinden biri olan Ayın Gölgesinde yapımı her 9 yılda bir ortaya çıkan seri katilin peşine düşen polisin hikayesini anlatmaktadır. Dedektif olmaya kararlı olan Thomas Lockhart Philadelphialı polis memurudur. Dedektiflik yolunda emin adımlarla ilerleyen Thomas bir seri katilin peşine düşer. Bu seri katilin işlediği suçlar bilimsel açıklamaların oldukça ötesindedir. Katili bulmak için gece gündüz demeden çalışan Thomas, bir süre sonra bu davayı takıntı hale getirir.

Başrol Oyuncuları: Michael C. Hall, Boyd Holbrook, Cleopatra Coleman

Tür: Gizem, Gerilim

Yönetmen: Jim Mickle

Fragman

Ayın Gölgesinde Benzeri Filmler

 • Fırtına Anı (2018) – IMDb: 7.4
 • Yol (2009) – IMDb: 7.2
 • Çizgi Ötesi (2017) – IMDb: 5.2

11. Yaşam Kürü (2016) - IMDb: 6.4

Yaşam Kürü (2016) - IMDb: 6.4

Bir Alman-Amerika ortak yapımı olan bu yapım gerilim-fantastik türünde yer alan nadir kaliteli yapımlardan birisidir. Hırslı bir genç yöneticiye şirketin CEO’su olma görevi verilir. Bu CEO İsviçre Alpleri’nde ıssız bir bölgede yer alan huzurlu fakat gizemli bir yaşam merkezinde kalmaktadır. Genç yönetici orada geçirdiği bir süre sonra mucizevi tedavilerinin pek de görüldüğü gibi olmadığından şüphelenir. Film tüm bu olayları ve geç CEO’nun bundan sonraki yapacağı hamleleri anlatmaktadır.

Başrol Oyuncuları: Dane DeHaan, Jason Isaacs, Mia Goth

Tür: Gerilim, Fantastik, Gizem

Yönetmen: Gore Verbinski

Fragman

Yaşam Kürü Benzeri Filmler

 • Korkunç Şüphe (2001) – IMDb: 5.8
 • Taşıyıcı Anne (2016) – IMDb: 5.1
 • Kayıp Kız (2014) – IMDb: 8.1

10. Enola Holmes (2020) - IMDb: 6.6

Enola Holmes (2020) - IMDb: 6.6

Bu senenin en çok konuşulan yapımları arasında yer alan Enola Holmes filmi çıktığı andan itibaren rekor kırmıştır. Sherlock Holmes’ın kardeşinin hayat hikayesinin anlatıldığı bu film Nancy Springer’ın kitap serisinin ilkinden uyarlanmıştır. Enola’nın her şeyi olan annesi kaybolur. Enola bu durumda mecburen onu yok sayan abileri Sherlock ve Mycrotf’tan yardım ister. Abileri ise bu olayı çözerken Enola’yı uzaktaki bir yatılı okula gönderme kararı alırlar. Enola ise kendisi de araştırma yapmak ister ve okuldan kaçar. Filmde Enola Holmes’in hayat hikayesini ve annesini aramasında başına gelen olayları anlatılmaktadır.

Başrol Oyuncuları: Millie Bobby Brown, Henry Cavill, Sam Claflin

Tür: Macera, Gizem, Tarihi

Yönetmen: Harry Bradbeer

Fragman

Enola Holmes Benzeri Filmler

 • The Queen’s Gambit (2020) – IMDb: 8.7
 • The Crown (2016) – IMDb: 8.7
 • Outlander (2014) – IMDb: 8.4

9. Keşif (2017) - IMDb: 6.3

Keşif (2017) - IMDb: 6.3

Bilim kurgu türüne farklı bir açıdan yaklaşan Keşif filmi kaliteli hikayesi sayesinde en iyi Netflix gizem filmleri listemizde yer almayı başarmıştır. İnsanoğlunun binlerce yıldır peşinden koştuğu ihtimal, sonunda bilimsel olarak doğrulanmıştır. Bu dünya yaşayacağımız son yer değildir çünkü ölümden sonra da bir hayat vardır. Fakat öteki dünyanın keşfedilmesi sadece 1 yıl içinde milyonlarca kişinin intihar etmesine sebep olmuştur. Çünkü herkes diğer dünyaya gitmek istemektedir. Tüm bu olaylar içerisinde bir adam ve kadın birbirine aşık olur. Film bu çiftin bildiklerini sorgulamasını ve yaşanan olayları anlatmaktadır.

Başrol Oyuncuları: Robert Redford, Jason Segel, Rooney Mara

Tür: Bilim kurgu, Dram, Gizem

Yönetmen: Charlie McDowell

Fragman

Keşif Benzeri Filmler

 • IO (2019) – IMDb: 4.7
 • Görünmeyen (2012) – IMDb: 4.1
 • Dünü Kurtarmak (2019) – IMDb: 5.1

8. Tetikçi (2007) - IMDb: 7.2

Tetikçi (2007) - IMDb: 7.2

Amerikan sinema sektörünün kendini gösterdiği filmlerden biri olan bu yapımda bir zamanların ün salmış kusursuz nişancılarından olan Mark Wahlberg’e gelen teklifin her şeyi değiştirmesini anlatılmaktadır. Mark bu işleri bıraksa da bir gün önemli bir son görev için kendisinden yardım istenir. Mark, bu işi kabul eder fakat kısa bir süre sonra bu görevin altındaki hedefi kavrar. Kendisine verilen asıl görev Amerikan Başkanı’na suikast düzenlemektedir. Bu durumda Mark misyonunu değiştirir. Artık Mark’ın tek amacı bu komployu çözmek ve Başkan’ı korumaktır.

Başrol Oyuncuları: Mark Wahlberg, Michael Peña, Rhona Mitra

Tür: Aksiyon, Polisiye, Gizem

Yönetmen: Antoine Fuqua

Fragman

Tetikçi Benzeri Filmler

 • Yeşil Bölge (2010) – IMDb: 6.8
 • S.W.A.T (2003) – IMDb: 6.0
 • Faster (2010) – IMDb: 6.4

7. Forgotten (2017) - IMDb: 7.4

Forgotten (2017) - IMDb: 7.4

Kaliteli Kore filmleri yer arasında olan bu yapım ünlü film yönetmeni Jang Hang-jun’un bir eseridir. Jin-Seok ailesiyle birlikte yeni bir eve taşınır. Aşırı duyarlı bir kişiliğe sahip olan Jin-Seok kullandığı ilaçlar sayesinde normal bir yaşam sürer. Jin-Seok yağmurlu bir günde kardeşinin kaçırıldığını görür ve sonraki 19 gün boyunca ondan haber alamaz. Yoo-Seok yaşadığı bu 19 güne dair herhangi bir şey hatırlayamaz. Kardeşinin davranışlarında bir farklılık hisseden Jin-Seok dönen kişinin kardeşi olmadığından şüphelenmeye başlar.

Başrol Oyuncuları: Ha-Neul Kang, Mu-Yeol Kim, Seong-kun Mun

Tür: Gizem, Gerilim

Yönetmen: Hang-Jun Zhang

Fragman

Forgotten Benzeri Filmler

 • Bad Police (2019) – IMDb: 6.3
 • 26 Years (2011) – IMDb: 7.6
 • Pandora (2016) – IMDb: 7.5

6. Badla (2019) - IMDb: 7.8

Badla (2019) - IMDb: 7.8

Bir diğer Hindistan yapımı olan bu film gerilim türündeki kaliteli yapımlardan birisidir. Naina Sethi bir gün kendisini sevgilisinin cesedi ile birlikte otel odasında kilitli bulur. Yaşananların nasıl olduğunu anlamayan Naina, sevgilisinin ölümünden sorumlu tutulur. Bu durumda Naina kendisini savunması için prestijli bir avukat olan Badla Gupta’yı tutar. 40 yıllık meslek hayatı boyunca bir davayı bile kaybetmeyen Badal, Naina ile beraber olayın olduğu günü tartışmaya başlarlar. Avukat bu konuşmadan sonra o gün içerisinde çok fazla boşluk olduğunu fark eder ve bunu araştırır.

Başrol Oyuncuları: Amitabh Bachchan, Tapsee Pannu, Tony Luke Jr.

Tür: Gizem, Gerilim

Yönetmen: Sujoy Ghosh

Fragman

Badla Benzeri Filmler

 • Game (1997) – IMDb: 7.8
 • Karthik Calling Karthik (2010) – IMDb: 7.1
 • Madras Cafe (2013) – IMDb: 7.7

5. Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı (2017) - IMDb: 8.0

Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı (2017) - IMDb: 8.0

İlk filmdeki hikayenin 30 yıl sonrasının anlatıldığı Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı yapımı en iyi Netflix gizem filmleri arasında yer almaktadır. Los Angeles Polis Departmanı’nda görevini yapan Memur K, uzun zamandır saklı kalan bir sırrı ortaya çıkarır. Bu sır toplum yaşamını kaosa sokacak türdendir. Bu felaketi önleyebilmek için eski bir ödül avcısı olan Rick Deckard’ı bulup ona bazı sorular sorması gereken Memur K, bu durumu düzeltmek için her şeyini ortaya koyacaktır.

Başrol Oyuncuları: Ryan Gosling, Harrison Ford, Ana de Armas

Tür: Bilim kurgu, Gizem, Gerilim

Yönetmen: Denis Villeneuve

Fragman

Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı Benzeri Filmler

 • V for Vendetta (2005) – IMDb: 8.2
 • Para Tuzağı (1986) – IMDb: 6.4
 • Başlangıç (2013) – IMDb: 6.9

4. Gone Girl (2014) - IMDb: 8.1

Gone Girl (2014) - IMDb: 8.1

Ünlü yönetmen David Fincher’ın yönetmenliğini yaptığı bu filmde karısının aniden ortadan kaybolmasından sorumlu tutulan bir adamın hikayesi anlatılmaktadır. Nick ve Amy evliliklerinin beşinci yılını kutlamaya hazırlanmaktadır. Fakat tam da o gün Amy bir anda ortadan kaybolur ve uzun bir süre ondan haber alınamaz. Polis bir süre sonra Nick’ten şüphelenmeye başlar. Yaşanan olaylara bir anlam yükleyemeyen Nick’in ise Amy’nin nerede olduğu hakkında hiçbir fikri yoktur. Genç adam tam bu sırada Amy’nin ailesinin düzenlediği bir yardımda kendini piyon olarak bulur. Film tüm bu olayları ve Nick’in kendisinin masum olduğunu ispatlamaya çalışmasını anlatmaktadır.

Başrol Oyuncuları: Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Harris

Tür: Polisiye, Gizem, Dram

Yönetmen: David Fincher

Fragman

Gone Girl Benzeri Filmler

 • Beyaz Kentin Sessizliği (2019) – IMDb: 5.2
 • Kusursuz Yabancı (2007) – IMDb: 5.7
 • Korkunç Şüphe (1976) – IMDb: 6.1

3. Görünmeyen Misafir (2016) - IMDb: 8.1

Görünmeyen Misafir (2016) - IMDb: 8.1

Birçok gerilim filminde imzası olan Oriol Paulo’nun yönettiği bu yapım en iyi Netflix gizem filmleri arasında iyi bir yere sahiptir. Adrian Doria kariyerinde hızlı bir şekilde yükselen bir iş adamıdır. Evli olan Adrian Doria fotoğrafçılık yapan sevgilisini öldürmekle suçlanmaktadır. Bu ciddi suçlamanın karşısında Adrian kendisine iyi bir savunma hazırlaması için deneyimli bir avukat olan Virginia Goodman’la tanışır. Adrian avukatına yaşadığı tüm olayları anlatmaya başlar. Virginia Adrian’ın anlattığı hikayede bazı tutarsızlıklar fark eder ve ona bu karanlık noktaları açığa çıkarması için baskı yapar.

Başrol Oyuncuları: Mario Casas, Bárbara Lennie, Ana Wagener

Tür: Gizem, Polisiye, Gerilim

Yönetmen: Oriol Paulo

Fragman

Görünmeyen Misafir Benzeri Filmler

 • Üç Gün (2018) – IMDb: 5.0
 • Kayıp Çocuk (2016) – IMDb: 6.4
 • Konut (2020) – IMDb: 6.3

2. Sherlock Holmes (2009) - IMDb: 7.1

Sherlock Holmes (2009) - IMDb: 7.1

Ünlü yönetmen Guy Guy Ritchie’nin yönettiği Sherlock Holmes filmi Sir Arthur Conan Doyle’un dedektif romanlarının yeniden beyaz perdeye uyarlamasıdır. Holmes ve onun ortağı Watson tehlikeli maceralara bir an bile düşünmeden atlamaktadır. Dövüş yeteneklerini silah olarak kullanan Holmes, ülkesini yıkabilecek korkunç bir komloyu ortaya çıkarmak istemektedir. Fakat Holmes bunun için yeni ve çok güçlü bir düşmanla savaşmak zorundadır. Filmde Holmes ve Watson’un bu korkunç komployu aydınlatmak ve durdurmak için girdiği olaylar anlatılmaktadır.

Başrol Oyuncuları: Robert Downey Jr., Jude Law, Mark Strong

Tür: Gizem, Aksiyon, Macera

Yönetmen: Guy Ritchie

Fragman

Sherlock Holmes Benzeri Filmler

 • Sherlock Holmes: Gölge Oyunları (2011) – IMDb: 7.5
 • En Büyük Korku (2002) – IMDb: 6.4
 • Ajan Salt (2010) – IMDb: 6.4

1. Secret Their Eyes (2015) - IMDb: 8.2

Secret Their Eyes (2015) - IMDb: 8.2

Gizem türüne yeni bir hava katan bu yapımın yönetmenliğini En İyi Uyarlama Senaryo Oscar'ına aday gösterilen Billy Ray yapmaktadır. Bölge savcılığı dedektifi Jess Cobb, FBI dedektifi Ray Kasten ve Bölge Savcısı Yardımcısı Claire Sloan kendi alanlarında potansiyel vadeden isimlerdir. Ray ve Jess bir cinayeti araştırmakla görevlendirilirler. İkili olay yerine gittiği zaman akıl almaz bir manzara ile karşılaşırlar. Ölen kişi Jess’in kızı olan Caroline’dir. Jess ve Ray katili bulmak ve adalete teslim etmek için Claire ile iş birliği yapar. Fakat tüm işaretler şüpheli tanık programındaki bir federal olunca işler durur. Olaydan 13 yıl sonra iyileşmeyen derin yaraları olsa da bu üçlü hayatlarına devam etmektedir. Ray olayla ilgili yeni bir ipucu ortaya çıkarınca Los Angeles’e döner ve Claire’yi ikna etmeye çalışır. Filmde yaşanan cinayetin yarattığı hasar ve katili bulmak için yaşanan olaylar anlatılmaktadır.

Başrol Oyuncuları: Julia Roberts, Chiwetel Ejiofor, Nicole Kidman

Tür: Polisiye, Gizem, Dram

Yönetmen: Billy Ray

Fragman

Secret Their Eyes Benzeri Filmler;

 • Kalibre (2018) – IMDb: 6.8
 • The Last Thing He Wanted (2020) – IMDb: 6.3
 • Mayın (2016) – IMDb: 5.9
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.