En İyi İkiz Bebek Arabası Tavsiyeleri ve Markaları 2024

En İyi İkiz Bebek Arabası markaları tavsiye listesine göz atın ve en iyi modeli bulun. İkiz bebek arabası alırken nelere dikkat edileceğini keşfedin.
En İyi İkiz Bebek Arabası Tavsiyeleri ve Markaları 2024

İkiz çocuklu ebeveynlerin hayatını büyük ölçüde kolaylaştıran ikiz bebek arabaları, en konforlu araçlardan biri olmaktadır. Aynı anda iki çocuğu taşıma potansiyeline sahip arabalar, ailelerin günlük yaşamını kolaylaştırarak aynı zamanda keyifli bir kullanım sunmaktadır.

UYARI: İlgili liste editörün tercihine göre oluşturulmuştur. Değer taşımaz.

En İyi İkiz Bebek Arabası Tavsiyeleri

Marka/ModelTaşıma
Kapasitesi
Alt Sepet
Prego 2071 Ibiza Pro Çift Yönlü18 kgVar
Chicco Echo Yanyana15 kgVar
Mamma Twin Gold Çok Yönlü50 kgVar
Kraft Pair Yanyana30 kgVar
Inglesina Sketch Yanyana20 kgVar
Lorelli Twin Yanyana25 kgVar
4 Baby İkiz Gold Kabin30 kgVar
Baby2Go California Yanyana15 kgVar
BabyHope P-738 Arka Arkaya30 kgVar
Joie Aire Twin Tek Yönlü15 kgVar

Bebeklerin güvenliği açısından dikkat etmeniz gereken faktörleri göz önünde bulundurarak, ebeveyn ve bebekler için en iyi ikiz bebek arabalarını tüm özellikleriyle birlikte içeriğimizde bulabilirsiniz.

1. Prego 2071 Ibiza Pro

Prego 2071 Ibiza Pro ikiz bebek arabası

 • Taşıma Kapasitesi: 0-18 kg
 • Emniyet Kemeri: Var
 • Alt Sepet: Var

Alüminyum gövde yapısıyla tasarlanan Prego 2071 Ibiza Pro, bebekler ilk doğduğu andan itibaren kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Koltuk yönünü değiştirebileceğiniz model, çift yönlü de kullanılabilir. Yüksekliği ayarlanabilen itme koluyla bulunduğunuz her ortamda rahat sürüş imkânı tanıyan ürün, tente üzerindeki güneşliği sayesinde bebeklerinizin konforlu bir şekilde durmasına yardımcı olmaktadır.

5 noktalı emniyet kemeriyle güvenli bir performans gösteren ikiz bebek arabası, ayarlanabilir ayakları ile sabit bir pozisyonda durabilir. Geniş alt sepetine istediğiniz eşyayı koyabileceğiniz model, aynı zamanda tek araba olarak da kullanılmaktadır. Kolayca katlanabilen bebek arabası, az yer kaplayarak taşıma kapasitesini 19.70 kilogram olarak belirlemiştir.

2. Chicco Echo

Chicco Echo İkiz Bebek Arabası

 • Taşıma Kapasitesi: 0-15 kg
 • Emniyet Kemeri: Var
 • Alt Sepet: Var

0-36 ay arasında bebekler için kullanıma uygun olan Chicco Echo, her yere pratik bir şekilde ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır. İki bebekli halde rahat ve konforlu bir kullanım sunan ürün, 15 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. 5 farklı pozisyona yatırılabilen model, içerisinde bükülmez sırt desteği bulundurmaktadır. Aynı zamanda ayaklığı 2 konumda ayarlanabilen bebek arabası, doğru oturuş pozisyonunu destekleyerek, bebeklerinize güvenli bir kullanım sağlamaktadır.

Kolay kullanım için dönen tekerlekleri bulunan arabanın tutamaçları, kaymayı önleyen, yumuşak özelliktedir. 5 nokta kemer sistemi çocuğunuzun bedenini sararak tümüyle korumayı amaçlamaktadır. Ekstra olarak pratik taşıma kulpu sayesinde ebeveynlere büyük rahatlık sağlamaktadır.

3. Mamma Twin Gold

Mamma Twin Gold İkiz Bebek Arabası

 • Taşıma Kapasitesi: 50 kg
 • Emniyet Kemeri: Var
 • Alt Sepet: Var

Dışardayken bebeklerinizle keyifli vakit geçirmenize katkı sağlayacak Mamma Twin Gold, alüminyum şase ve manevra kabiliyeti sayesinde maksimum düzeyde konfor sunmaktadır. Hafif gövdesiyle, tek ayakla yapabileceğiniz fren sistemi ve ürünün sallanmasını engelleyen güvenlik mandalıyla rahat hareket etmenizi kolaylaştırmaktadır. Terletmeyen ve hava geçirgenliği olan yüksek kaliteli kumaşı, bebeklerinizin gün boyu rahat etmesine yardımcı olmaktadır.

Çift yönlü kullanılan bebek arabası, 3 kademe ayarlı sistemle dizayn edilmiştir. Olası sarsıntıları engelleyen teknolojisiyle, dayanıklı ve uzun süreli bir kullanım vadetmektedir. 360 derece dönen yaylı tekerlekleri ve 5 noktalı emniyet kemeri bulunan ürün, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Çıkarılabilen ön barları ve katlandığında yer kaplamayan özelliği, bulunduğunuz her ortamda işinizi kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda çift güvenlik sistemli açıp kapama işlevine sahiptir.

4. Kraft Pair

Kraft Pair İkiz Bebek Arabası

 • Taşıma Kapasitesi: 30 kg
 • Emniyet Kemeri: Var
 • Alt Sepet: Var

Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz Kraft Air, ayarlanabilir tente sistemiyle üretilmektedir. Aynı zamanda çok pozisyona ayarlanabilen oturma üniteleri, bebeklerinizin konforlu bir konumda durabilmesine yardımcı olmaktadır.

Dilerseniz çıkarabileceğiniz ön barları, istediğiniz zaman takabilirsiniz. 5 noktalı emniyet kemeriyle bebeklerinizi saran sistem, gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizi kanıtlar niteliktedir. Katlandığında otomatik olarak kilitlenen ürünün, taşıma kapasitesi 30 kilogramdır.

5. Inglesina Sketch

Inglesina Sketch İkiz Bebek Arabası

 • Taşıma Kapasitesi: 20 kg
 • Emniyet Kemeri: Var
 • Alt Sepet: Var

İkiz bebek annelerine ekstra kolaylık sağlayan Inglesina Sketch, hafif ve kompakt bir tasarımla üretilmektedir. Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz bebek arabası, geniş ve konforlu koltuklara sahiptir. Sadece tek el ile katlanabilen ürün, UV ışınlarına karşı koruma sağlayan tutma koluyla dizayn edilmiştir.

5 noktalı emniyet kemerini, 2 pozisyonda ayarlayabileceğiniz ikiz bebek arabası, omuz kayışında bulunan koruyu pedler sayesinde bebeğinizin boyun ve omuzlarına karşı sürtünmeye engel olur. Tente dahil dilerseniz kumaş astarını takım çıkarabilir ve elde yıkayabilirsiniz. Aktif fren sistemine sahip olan model, geniş saklama sepetiyle eşyalarınıza alan açmaktadır.

6. Lorelli Twin

Lorelli Twin İkiz Bebek Arabası

 • Taşıma Kapasitesi: 25 kg
 • Emniyet Kemeri: Var
 • Alt Sepet: Var

Bebek gözetleme penceresi modeliyle tasarlanan Lorelli Twin, iki büyük malzeme sepetiyle bebeklerinizin eşyalarını rahatlıkla içine alabilir. Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz bebek arası, 4 pozisyonlu tam yatabilen sırt ayarı teknolojisiyle geliştirilmiştir. Aynı zamanda 5 nokta emniyet kemeri bulunmaktadır.

Tek hareket ile fren sistemi sağlayabileceğiniz model, yine aynı şekilde tek elle katlanabilmektedir. 360 derece dönen tekerlekleri sayesinde, ebeveynlerin kolayca kontrol sağlayabilmesine imkân tanımaktadır. Ürünün taşıma kapasitesi 25 kilogram olarak belirlenmiştir.

7. 4 Baby İkiz Gold Kabin

4 Baby İkiz Kabin Bebek Arabası

 • Taşıma Kapasitesi: 30 kg
 • Emniyet Kemeri: Var
 • Alt Sepet: Var

Katlı halde yer kaplamayan ve uçaklarda bile el bagajı olarak kabul edilen 4 Baby İkiz Kabin, geniş alt sepetiyle konforlu bir performans sergilemektedir. Çıkarılabilen ön ve arka tekerlek sistemine sahip ürün, tek nokta frenlemeyle dizayn edilmiştir.

Lüks iç petiyle uzun süreli bir işlev sağlayan ikiz bebek arabası, 5 nokta ayarlanabilen emniyet kemerine sahiptir. Aynı zamanda bebeklerinizi koruyabileceğiniz ayarlanabilen güneş siperlikli tente ile tasarlanmıştır. Özel boyalı alüminyum gövdesiyle, 30 kilograma kadar kullanabileceğiniz ikiz bebek arabası, soğuk havalar için ayak rüzgarlığı bulundurmaktadır.

8. Baby2Go California

Baby2Go California İkiz Bebek Arabası

 • Taşıma Kapasitesi: 15 kg
 • Emniyet Kemeri: Var
 • Alt Sepet: Var

Taşıma kapasitesi 15 kg olarak belirlenen Baby2Go California, tek elle kapanabilme özelliğine sahiptir. Bebeklerinizin rahatlığı için ayarlayabileceğiniz ayak koyma ünitesi ekstra konfor sağlamaktadır.

360 derece dönen tekerlek sistemi ve 5 nokta emniyet kemeri bulunan ürün, güvenli bir kullanım vadetmektedir. Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz ikiz bebek arabası, birbirinden bağımsız tam yatabilen sırt dayanağına sahiptir. Ekstra olarak ayak rüzgârlığı da bulundurmaktadır.

9. BabyHope P-738

BabyHope P-738 İkiz Bebek Arabası

 • Taşıma Kapasitesi: 30 kg
 • Emniyet Kemeri: Var
 • Alt Sepet: Var

3 pozisyonlu sırt ayarıyla, bebeklerinizin rahatlığını güvence altına alan BabyHope P-738, ayarlanabilen ayak dayanağına sahiptir. Kolay katlanan ikiz bebek arabası, geniş alt sepetiyle ebeveynlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda 5 nokta emniyet kemeriyle bebeklerinizin güvenle durmasına yardımcı olmaktadır.

Ürünün taşıma kapasitesi 30 kilogram olarak belirlenmiştir. 360 derece dönen tekerleri ile kolayca kontrol sağlayabileceğiniz model, doğumdan itibaren kullanılabilir.

10. Joie Aire Twin Tek Yönlü

Joie Aire İkiz Bebek Arabası

 • Taşıma Kapasitesi: 15 kg
 • Emniyet Kemeri: Var
 • Alt Sepet: Var

İkiz bebeklerinizi ve eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilecek kapasiteye sahip olan Joire Aire, lüks yapısıyla konforlu bir kullanımı garantilemektedir. Taşıma kapasitesi 15 kilogram olan ikiz bebek arabası, lock yaylı kilit parçasıyla güvenli bir kullanım sunmaktadır.

2 farklı pozisyonda ayak dayama sistemi bulunan ürün, kolayca katlanabilmektedir. Pencereli puset örtüsüyle bebeklerinizi rahatlıkla görebileceğiniz tasarıma sahip bebek arabası, Sweet Stride süspansiyon teknolojisine sahiptir. 5 noktadan emniyet güvenliği sağlayan ürün, tam yatar pozisyon seçeneği sayesinde doğumdan itibaren kullanıma uygun şekilde geliştirilmiştir.

İKİZ BEBEK ARABASI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

 • Güvenlik: En öncelikli faktördür. Beş noktalı emniyet kemerleri ve güçlü fren sistemleri tercih edilmelidir.
 • Katlanabilirlik ve Boyut: İkiz bebek arabalarının katlandığında ne kadar yer kapladığı, özellikle araç bagajına sığması büyük önem taşır.
 • Taşınabilirlik: Arabanın kolayca açılıp kapanabilmesi gerekir.
 • Konfor: Dolgulu minderler, ayarlanabilir sırt destekleri ve geniş oturma alanları ile bebeklerin rahatını sağlamalıdır.
 • Manevra Kabiliyeti: Kolayca dönebilmeli ve dar alanlarda rahatça kullanabilmelidir.
 • Dayanıklılık ve Kalite: Kaliteli malzemelerden üretilmiş ve uzun ömürlü olmalıdır.
 • Depolama ve Ek Özellikler: Depolama alanları, bardak tutucuları ve büyük tenteler gibi ekstra özelliklere sahip olmalıdır.
 • Fiyat: Bütçenize uygun bir modeli tercih edin.
<

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.