En İyi 10 Elektrikli Soba Tavsiyesi | 2021

En İyi 10 Elektrikli Soba Tavsiyesi | 2021
08.12.202013:09

Soğuk kış günlerinde etrafı kolayca ısıtmanızı sağlayacak en iyi elektrikli soba modellerini bir araya getirdik.

Haber güncelleme tarihi 22.10.2021 17:28

Düşük Enerji Harcayan Elektrikli Soba Önerileri

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi olan ve kısa süre içerisinde bulunduğu ortamı ısıtan elektrikli soba modellerini liste haline getirdik.

Özenle hazırladığımız elektrikli soba listemizde Sinbo ve Luxell gibi markalara yer verdik. Bu sobaların artı ve eksi yönlerine değinmeyi de ihmal etmedik.

Elektrikli ısıtıcılar nasıl çalışır? Elektrikli ısıtıcı havayı kurutur mu? Gibi soruların cevaplarının yer aldığı makale, kış ayına girerken elektrikli soba arayanlara rehber niteliğinde olacak.

İşte kullanım sonrası içinizi ısıtacak en iyi elektrikli soba önerileri.

1. Sinbo Sfh-3394 Infrared

Elektrikli soba

ARTILAREKSİLER
Ergonomik tasarımYüksek enerji tüketimi
Ayarlanabilir termostat

En iyi elektrikli soba modellerinden olan Sinbo Sfh-3394, dikey tasarımıyla dikkat çekiyor. Düşük enerji tüketimi yapan model, devrilmeye karşı emniyet sistemiyle siz ve ailenizin güvenliğini sağlıyor. Ayarlanabilir ısı kademesiyle satışa sunan ürün, hafif yapısıyla rahatça taşınabiliyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Gayet güzel bir ürün epey araştırdım bulabildiğim en uygun fiyattı. Burak A.

👤 Kullanımı pratik istediğim gibi diyebilirim. Fazla yer de kaplamıyor. Fiyatına göre gayet iyi. S** S**.

2. CVS DN 2043

Elektrikli soba

ARTILAREKSİLER
El yakmayan ızgaraÇalışma sesi
Devrilme emniyeti

En çok satan elektrikli soba modelleri arasında yer alan CVS DN 2043, uygun fiyatıyla karşımıza çıkıyor. Çalışma esnasında düşük enerji tüketimi yapan model, biraz sesli çalışıyor. El yakmayan ızgarası sayesinde çocuklu evlerde kullanılabilen ürün, kullanıcılarından tam puan almayı başarıyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün gayet iyi güzel ısıtıyor. Fiyatına göre biz çok beğendik tercih edebilirsiniz. E** Y**.

👤 Fiyatına göre baya iyi ve güzel ısıtıyor çokta yer kaplamıyor. O** E**.

3. Minisan Ms 2500 Maxi

Elektrikli soba

ARTILAREKSİLER
Buhar haznesiYüksek enerji tüketimi
3 kademeli ısı ayarı
Paslanmaz çelik gövde

Tasarımı ve kaliteli performansı ile dikkatleri üzerine toplayan Minisan Ms 2500 Maxi, buhar haznesiyle diğer ısıtıcılar gibi havayı kurutmuyor. Kaliteli malzemelerden üretilen bu model, uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Kolay taşınabilir yapısıyla ev içinde her yere taşıyabileceğiniz ürün, devrilme emniyetiyle satışa sunuluyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Tasarımı çok hoş durdu. Ortalama bir tık üstü salonu gayet yeterli ısıtıyor. Çok teşekkürler. B** A**.

👤 İş yerimde kullandığım için bilerek evime de aldığım bir ürün. Yine aynı kalite aynı ısıtma performansı. Hiç düşünmeden alın derim, parasını sonuna kadar hak ediyor. Ali L**.

4. Luxell Ks-2760

Elektrikli soba

ARTILAREKSİLER
Ayarlanabilir termostatYüksek ses seviyesi
Modern tasarım

Bu cihaz, ayarlanabilir termostat ve devrilme emniyeti özellikleriyle kendisini diğer ısıtıcı modellerinden ayırıyor. 3 kademeli hız ayarı bulunan Luxell KS-2760, ayarlanabilir ısısıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Şık ve sade bir tasarıma sahip olan elektrikli soba, 2200 W güç ile çalışıyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Üründen memnun kaldık. Herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Isıtması gayet iyi. Teşekkür ederiz. B** A**.

👤 Ürün ısıtması çok güzel memnun kaldım. C** A**.

5. Akel AS1000

Elektrikli soba

ARTILAREKSİLER
Uygun fiyatlı olmasıYüksek enerji tüketimi
Krom-nikel kaplama ön yüzey

Düşük tüketim yaparak bulunduğu ortamı ısıtmayı başaran Akel elektrikli soba küçük boyutu sayesinde rahatlıkla taşınabiliyor. 3 farklı ısı seviyesi bulunan model, el yakmayan ızgarası sebebiyle çokça tercih ediliyor. Hızlı ısınan yapısıyla dikkat çeken cihaz, dayanıklı malzemesiyle uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 İlk çalıştırıldığında bir kokusu var ama sonraki çalıştırmada kayboluyor. Kablosu biraz daha uzun olsaydı daha iyi olurdu. Şu an memnunum ayaklarımı güzel ısıtıyor. P** C**.

👤 Görünüş itibariyle fena değil, deneme amaçlı birkaç dakika çalıştırdım gayet iyiydi, uzun kullanıma başlayınca da bu performansı gösterirse parasını hak eder. S** G**.

6. Luxell Lx-2831

Elektrikli soba

ARTILAREKSİLER
Buhar sistemiYüksek enerji tüketimi
Devrilme emniyeti

Soğuk günlerde bir numaralı yardımcınız olan bu soba, kullanıcıları tarafından tam puan almayı başarıyor. Fiyatına göre oldukça başarılı diyebileceğimiz ürün, aynı zamanda küçük yapısıyla minimal bir yer kaplıyor. Ofis ve ev kullanımları için uygun olan model, hafif yapısıyla rahatlıkla taşınabiliyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Kaliteli bir ürün. 2 kademeli zemin sağlam olmayınca direk sönüyor. Güzel ısıtıyor tam bir fiyat performans ürünü her şey için teşekkürler. Aykut K.

👤 Ürün fiyatına göre başarılı, ne kadar ekmek o kadar köfte bu üründen daha fazlasını beklemeyin işimi yeterince görüyor. İ** K**.

7. Asel Sprinter Ah 8225

Elektrikli soba

ARTILAREKSİLER
Şık tasarımYüksek fan sesi
Hızlı ısınma

En iyi elektrikli soba listemizde 7. sırada bulunan Asel Sprinter, modern tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Devrilme emniyeti bulunan model, hızlı ısınan yapısıyla tercih ediliyor. 2800 W gücünde çalışan ürün, kullanıcıları tarafından oldukça beğeniliyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Fan sesi birazcık rahatsız etsede bir süre sonra alışılıyor birde ayakları sabitleyen palstikler hemen yerinden çıkıyor bunlar dışında ısıtması mükemmel. U**** A.

👤 Çok güzel buharlı ısıtıcı. Çok kullanışlı. Almayı düşünenlere 1 dakika bile beklemeyin derim. Herkese tavsiye ederim. R**** D.

8. Sinbo SFH 3396

Elektrikli soba

ARTILAREKSİLER
Düşük enerji tüketimiMalzeme kalitesi
3 kademeli ısı ayarı

En iyi elektrikli soba öneri listemizde yer alan Sinfo SFH-3396, düşük enerji tüketimiyle dikkat çekiyor. Duvara monte edilebilir olan ürün, bu sayede ergonomik bir kullanım imkanı veriyor. Kullanıcılarından tam not almayı başaran ısıtıcı, 2500 W gücünde çalışarak gerçek bir ısı kaynağı sağlıyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Fiyat performans ürünü. Rezistansı ve termostatı hassas ayarlanabiliyor. 15 m2 oda için gayet yeterli geldi. Özenle paketlenmiş ve satıcı gayet ilgiliydi. İ**** Ç.

👤 Çok iyi ısıtıyor abi hiç düşünmeden alın gitsin soğuk günlerinizde sarılıp yatın öyle bir ürün. A**** A.

9. CVS DN 3016

Elektrikli soba

ARTILAREKSİLER
Kolay taşınabilme
Düşük ses seviyesi

Elektrikli soba önerisi içeriğimizde 9. sırada bulunan CVS DN 3016, düşük ses seviyesiyle tercih ediliyor. El yakmayan ızgaraya sahip olan model, bu sayede küçük çocuklu evde rahatça kullanılabiliyor. Devrilme emniyeti bulunan cihaz, arka panelinde bulunan yansıtma teknolojisiyle diğer modellerden daha hızlı bir şekilde çevreyi ısıtabiliyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Fotoğrafta daha büyük görünüyor ama benim odam küçük zaten ve çok iyi ısı veriyor. Fiyatına göre iş görür ama odanız büyükse size göre değil. B**** S.

👤 Küçük ama işlevli sözü bu ürünü anlatan cümle olsa gerek. Boyutuna göre çok güzel ısı veriyor yerde kalamıyor. M**** G.

10. Minisan Sr-3000

Elektrikli soba

ARTILAREKSİLER
3000W yüksek performansSağlam durmayan ayaklar
Duvara monte özelliği

En iyi elektrikli soba tavsiye listemizde son sırada yer alan Minisan Sr-3000, 3000W yüksek gücüyle dikkat çekiyor. Kurulumu ve kullanımı kolaylıkla yapılabilen ürün, kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Ayarlanabilir ayağıyla ısıyı istediğiniz şekilde yönlendirebileceğiniz soba, Infrared teknolojisiyle sağlığınıza özen gösteriyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün elime sağlam şekilde ulaştı. Kurulumu çok kolay. Ürünün parçaları da gayet sağlam. Duvara asma aparatı da yanında geldi. Ürünü prize takmamla sıcaklığının yüzüme ulaşması bir oldu. Şık görünümü ve sessiz çalışmasıyla tam aradığım ürün. Ömer S**

👤 Fiyat performans açısından piyasadaki en iyisi bence. 4-5 iş yerim için aldım. Her şey açıklamalarda ve yorumlarda olduğu gibi. F** Ç**


Benzer Tavsiye Önerileri
Fanlı Isıtıcı ModelleriYağlı Radyatör Modelleri

Elektrikli Soba Modelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çok kısa sürede ısınarak ortamın soğukluğunu kıran elektrikli sobalar, küçük ve düşük tüketimleri sayesinde oldukça kullanışlıdır. Birçok model arasından ihtiyacınıza uygun bulabileceğiniz elektrikli sobalar hakkında sıkça sorulan soruları sizler için cevapladık. İşte elektrikli sobalar hakkında sıkça sorulan sorular.

Elektrikli soba ne kadar elektrik harcar?

Elektrikli sobalar, genel olarak çok düşük tüketim yaparlar. Fakat bazı modeller ise 2800 W gücüne kadar çıkabilmektedir.

Elektrikli ısıtıcılar nasıl çalışır?

Alt taraftan soğuk havayı içerisine alarak rezistans yardımıyla gelen havayı soğuktan sıcağa çevirmektedir. Değişen hava üst taraftan çıkarak ortamı ısıtmaktadır.

Elektrikli ısıtıcı havayı kurutur mu?

Elektrikli ısıtıcılar eğer çok uzun süreler ara vermeden çalışırsa havayı kurutmaktadır. Havanın kuruması insan sağlığı açısından pek hayırlı değildir.

Elektrikli ısıtıcılar zararlı mı?

Elektrikli ısıtıcıların sağlık tarafında bir etkisi yoktur. Fakat ısıtıcıya çok yakın mesafede durmak cilt kuruluğuna ve tahrişe yol açabilir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
0
2
1
2
1
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.