En İyi 10 Ankastre Fırın Önerisi | 2021

En İyi 10 Ankastre Fırın Önerisi | 2021
22.08.202009:39

Uygun fiyatlı ve yüksek enerji tasarrufuna sahip olan en iyi ankastre fırın modellerini listeledik. İşte en iyi 10 ankastre fırın modeli.

Haber güncelleme tarihi 29.07.2021 11:33

Ankastre Fırın Tavsiyesi

Lezzetli ve mis gibi kokan yemekleri pişirdiğimiz ankastre fırın modellerini inceledik. Bu içeriğimizde her bütçeye uygun ankastre fırın modelini bulabilirsiniz.

Ankastre fırın tavsiye içeriğimizde Siemens, Luxell, Arçelik ve Bosch gibi birçok markanın modeli yer alıyor. Bu ankastre fırın modellerini artı ve eksi yönlerine göre karşılaştırarak sıraladık. Ayrıca içeriğimizde en iyi ankastre fırın markalarının ürünleri de bulunmakta.

En iyi ankastre fırın hangisi? Şüphesiz ankastre fırın almak isteyen kişilerin sorduğu ilk soru bu oluyor. Bu içeriğimizde ankastre fırınları detaylıca araştırarak en iyilerini bir araya getirdik. Fırın almak isteyenlerin en çok dikkat ettikleri noktanın kullanıcı yorumları olduğunu biliyoruz. Bu yüzden içeriğimizde ankastre fırın yorumlarına da yer verdik.

En çok tercih edilen ankastre fırınlar genellikle düşük enerji tüketimi yapan ve az yer kaplayan modeller oluyor. Aynı zamanda en iyi ankastre fırın markalarının ürünleri de birçok kişinin ilk tercihi. Hangi ankastre fırını almalıyım? diye soruyorsanız.

İşte özellikleriyle fark yaratan en iyi ankastre fırın modelleri...

1. Luxell A6sf2 MT Ankastre Fırın

Ankastre Fırın

ARTILAREKSİLER
Çift camlı kapakKötü kek pişirme performansı
Termostat ayarı

En iyi ankastre fırın modelleri listemize A6sf2 MT ile başlıyoruz. 60 L hacmi olan Luxell'in A6sf2 ankastre fırını, yemeklerinize bambaşka bir lezzet katacak. Üst düzey pişirme performansı sunan ankastre fırın, fiyatıyla kendi segmentindeki diğer ürünlerden farklı olmayı başarıyor. Bu fırın, çift camlı kapağı, mekanik zamanlayıcısı, termostat ayarı ve tel ızgarasıyla tam bir fiyat performans ürünüdür.

Gittigidiyor Fiyatını GörHepsiburada Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Şimdilik kestane pişirdim ve kek yaptım. Şimdiye kadar yaptığım en güzel kabaran kek oldu. A** H**.

👤 Kızımın doğum günü dündü. O yüzden bayağı bir pasta börek yaptım. Pişirmesi gayet güzel, çok beğendim. Teşekkürler. P** R**.

2. Kumtel B66-S2 Ankastre Fırın

Ankastre Fırın

ARTILAREKSİLER
A enerji sınıfı58 litre hacim
Isıya dayanıklı cam

Kumtel'in B66-S2'nin ısıya dayanıklı çift camlı kapağı sayesinde artık güvenli bir şekilde yemek yapabilirsiniz. 3 adet pişirme fonksiyonu bulunan modelin güç göstergesi lambası, 58 litre iç hacmi, 2 adet emaye pişirme tepsisi ve kontrol paneli vardır. Ayrıca A sınıfında enerji verimliliği sunan fırın bütçe dostudur.

Trendyol Fiyatını GörHepsiburada Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Canım fırınım ne güzel pişiriyor. N** M**.

👤 Çok beğendim, çok güzel pişiriyor. Ö** Ç**.

3. Bosch HBF534EH1T Ankastre Fırın

Ankastre Fırın

ARTILAREKSİLER
8 adet pişirme programıDüşük dokunmatik performansı
Termostat ayarı

Ankastre fırın tavsiyelerini verdiğimiz içeriğimize Bosch HBF534EH1T ile devam ediyoruz. 8 adet pişirme programıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bosch HBF534EH1T, 66 litre iç hacme sahiptir. A enerji sınıfında tüketim yapan model, 50-275 derece sıcaklık değerleri arasında pişirim yapabilmektedir. Ek olarak bu üründe farklı şekilde ısı verme fonksiyonu da vardır.

Gittigidiyor Fiyatını GörAmazon Fiyatını Gör

Bosch HBF534EH1T Kullanıcı Yorumları:

👤 Öncelikle çok güzel bir rengi var. Gri çok şık ve zengin duruyor. Fırın iyi çalışıyor, yemekleri rahat pişiriyorsunuz. Ankastre olduğu için çok güzel bir düzen oluyor mutfakta. Ayla Y.

👤 Merhabalar öncelikle herkese. Dokunmatik kısmı başarılı ama ben fazla alışamadım diyebilirim. Yine de sorun yaşamıyoruz, sadece basmakta zorlanıyorum. Uzun sürüyor ayar kısmı ama yemekleri lezzetli bir şekilde pişirdiği kesin. Mustafa K.

4. Luxell MT Ankastre Fırın

Ankastre Fırın

ARTILAREKSİLER
İç aydınlatma
4 adet pişirme fonksiyonu

Fiyatına göre en kaliteli ürünlerden birisi olan Luxell markasının MT fırını, 57 litre iç hacme sahiptir. İçerisindeki aydınlatma sayesinde yiyeceklerinizin pişip pişmediğini görebilir, tel ızgarasıyla ve 2 adet tepsisiyle yemeklerinizi gönül rahatlığıyla pişirebilirsiniz. Isıya dayanıklı yapıda tasarlanmış cam kapakları aynı zamanda sökülüp yıkanabilmektedir. Son olarak bu fırında 4 adet pişirme fonksiyonunun olduğunu belirtelim.

Trendyol Fiyatını GörAmazon Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Neden diğer markalara bu kadar para dökülüyor anlamıyorum. Kurulum iyiydi. Pişirmesi, fanı, sıcaklığı gayet yerinde. F** Z**.

👤 Markası diğer bilindik markalardan olmamasına rağmen gayet güzel pişiriyor. V** C**.

5. Vestel AF-8685 Ankastre Fırın

Ankastre Fırın

ARTILAREKSİLER
8 adet pişirme fonksiyonu
70 litre iç hacim

Ankastre fırın önerilerini verirken Vestel AF-8685'i atlasak büyük hata olurdu. 8 adet pişirme fonksiyonuyla rakiplerine fark atmayı başaran Vestel AF-8685, 70 litre iç hacme sahiptir. Rakiplerine göre büyük ve işlevsel olan fırının üst kısmında bir adet gösterge paneli, iki adet sıcaklık ayarlama düğmesi bulunmaktadır. Ayrıca çıkarabilir camlara sahip olan fırında teleskobik raf sistemi de vardır.

Gittigidiyor Fiyatını GörHepsiburada Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Gerçekten de süper bir ürün, herkese tavsiye ediyorum. Bol bol hamur işi yapıp yiyorum. G** T**.

👤 Şimdilik iyi gözüküyor. Fazla para vermeye gerek yok, yeterli. E** A**.

6. Siemens HB514FBR0T Ankastre Fırın

Ankastre Fırın

ARTILAREKSİLER
Tek seferde 3 tepsiTemizlenmesi zor
8 adet pişirme programı

3D HotAir Plus pişirme teknolojisiyle güçlü ısı dağılımı yapan fırın, tek seferde 3 tepsi yemek pişirebilmenize olanak sağlıyor. 66 litre hacme sahip olan fırının iç yüzeyi granit emaye ile tasarlanmıştır. LED dokunmatik ekran, hızlı ısıtma, elektronik saat, halojen aydınlatma ve soğuk hava fanı gibi özellikleri olan ürün, şık tasarımıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca emniyet tuşu olan fırının ön kapak ısısı maksimum 50 dereceye çıkmaktadır.

Trendyol Fiyatını GörHepsiburada Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 İlk denemede harika pişirdi. Uzun vadede nasıl olur bilmiyorum ama ilk izlenim için mükemmel. Ürün gayet güzel pişiriyor ama içine sıçrayan hiçbir şeyi tel kullanmadan çıkaramadım ne temizlik ürünleri ne yağ çözler bana mısın demiyor. Temizlemesi inanılmaz zahmetli olmasaydı keşke. Arabi A.

👤 Fırın mükemmel, iyi ki diyorum. Her kullanmışımda kek, poğaça, börek, çörek her şeyi ayarında pişiriyor. Hızlı ısıtma çok iyi. Kekler mükemmel kabarıyor. Uzun zamanda pişiriyor diyen olmuş. Bence onda bir sorun var çünkü çok hızlı pişiriyor. Valla pişman olmazsınız. Ö** Y**

7. Bosch HBF534ES0T Inox Ankastre Fırın

Ankastre Fırın

ARTILAREKSİLER
Ecoclean direct
Dokunmatik ekran

En iyi ankastre fırınları listemize Bosch HBF534ES0T ile devam ediyoruz. Fırının arka kısmında bulunan kendi kendini temizleyebilen özel kaplama sayesinde temizliğe saatlerinizi harcamazsınız. Dokunmatik LED ekranıyla oldukça kullanışlı olan ürün, ön panelde bulunan içe gömülü tuşlar ile şık bir görünüme sahip. 3D Hotair özelliği, fırın ısısını 3 adet tepsiye kadar eşit olarak ileterek aynı derecede pişirim sağlıyor. Ayrıca kompakt tasarımı sayesinde oldukça basit bir kullanıma sahip olan ürünün çokça tercih edildiğini belirtelim.

Gittigidiyor Fiyatını GörHepsiburada Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Pişirme süresinden ve pişirmesinden memnunum. Alt ve üstü aynı derecede pişiriyor. Hamur bırakmıyor ve çıtır çıtır yapıyor. Keki güzel kabartıyor. Kalitelisinden ve performansından memnunum. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün. Evdeki bütün eşyalarım Bosch markası olduğu için kalitesine güvendiğim bir marka. Onur B.

👤 Geçen gün başka bir ürün bakmak için eşimle çıktık ama buna takılı kaldım. Acil mutfağı yenileme isteği doğdu bende. Çok şık duruyor, 8 fonksiyonlu. A sınıf enerji ama mesela aynı anda 3 pişirme yapabiliyormuş. Öyle dedi oradaki kız. Dokunmatik ekranlı falan çok şık. Azıcık pahalı ama bence olsun, mutfaklar biz kadınların mabedi. Banu B.

8. Arçelik 9619 MS Ankastre Fırın

Ankastre Fırın

ARTILAREKSİLER
Hızlı ısıtmaZaman ayarlayıcı yok
A enerji sınıfı

Toplam 6 adet fonksiyona sahip olan Arçelik 9619, istediğiniz yemeği en lezzetli şekilde yapmanıza yardımcı olmaktadır. Hızlı ön ısıtma özelliği sayesinde bekleme yapmadan kısa sürede fırınınız pişirime hazır olur. Elektroturbo özelliği, fırının içerisinde bulunan fanı devreye sokar. Böylelikle yemekleriniz daha kısa sürede hazır hale gelir. Son olarak bu fırında ızgara da yapabileceğinizi belirtelim.

Trendyol Fiyatını GörHepsiburada Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Bir fırın anca bu kadar güzel pratik pişirir. Aynı zamanda mikro dalga görevi görüyor harika. Teşekkürler. A** O**.

👤 Çok kaliteli gayet iyi pişiriyor. Tek eksiğimiz zaman ayarlamasının olmaması. Telefondan kuruyoruz artık sayacı. M** Y**.

9. Samsung NV60K3110BS Ankastre Fırın

Ankastre Fırın

ARTILAREKSİLER
A enerji sınıfıDüşük iç aydınlatma
Paslanmaz çelik

60 litre hacme sahip olan model, 29 kg ağırlığında olup A enerji sınıfında tüketim yapmaktadır. Açılır kadran ile kolay kullanım sağlayan fırında 15 W açma kapama özellikli iç aydınlatma lambası bulunuyor. Ek olarak fırının camının çift katlı olduğunu ve bu sayede çevreye daha düşük ısı yaydığını belirtelim.

Gittigidiyor Fiyatını GörTrendyol Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü yaklaşık 6 ay önce aldım. Gayet memnunum tek sorun içindeki lambasının bir köşesinde olması, onun haricinde çok iyi bir fırın tavsiye ederim. F** U**.

👤 Servisi gelip kutuyu açtı çalıştırdık çok hızlı pişirme sıcaklığına geliyor. Pişirme modları yeterli, içi geniş. 2 tepsi 1 ızgara olması avantaj. Tepsilerden biri derin biri alçak. Çok kullanışlı, tavsiye ederim. Ahmet G.

10. Profilo Frma126 Ankastre Fırın

Ankastre Fırın

ARTILAREKSİLER
3D ısıtma özelliğiÜst kapak plastik
A sınıfı enerji tüketimi

Ankastre fırınları tavsiye listemizi Profilo Frma126 ile bitiriyoruz. Profilo Frma126, 3D ısı dağıtma özelliği ile fırın içindeki ısıyı eşit olarak dağıtıyor. Bu sayede yemekleriniz daha lezzetli pişiriyor. A sınıfında enerji tüketimi yapan Profilo'nun 8 adet pişirme programı vardır. Diğer modellerden farklı olarak pizza fonksiyonu bulunan üründe 66 litre iç hacim bulunuyor. Ayrıca dokunmatik LED ekranıyla oldukça kullanışlı olan model aynı zamanda son derece güvenliklidir. Maksimum 50 dereceye yükselebilen ön camıyla ve çocuk kilidiyle de bunu kanıtlamıştır.

Trendyol Fiyatını GörAmazon Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Bugün geldi, çok güzele benziyor. Çocuk kilidine bayıldım ve ayrı mikrodalga özelliği de var. Teşekkürler profilo. M** A***.

👤 Gayet güzel pişiriyor. Fiyatı da uygun. Yalnız nakliyat çok geç geldi. Firma 1 ay geç gönderdi. Bu daha titiz olabilir. Serhad U.


Benzer Tavsiyeler
Mikrodalga Fırın ModelleriMini Midi Fırın Modelleri

Ankastre Fırınlar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mutfakta duvara gömülü şekilde montajlanan bu modeller yer tasarrufu yaparak güzel bir görünüm sağlamaktadır. Tasarım ve özellik bakımından oldukça başarılı olan ankastre fırınları hakkında merak edilen soruları cevapladık. İşte ankastre fırınlar hakkında sıkça sorulan sorular.

Ankastre fırınım koku yaptığında ne yapabilirim?

İlk olarak gelen kokunun yanık veya yemek kokusu olma ihtimali var. Önce bunu kontrol etmelisiniz. Yanık kokusu oluştuysa, ürünü sigorta tarafından kapatınız. Farklı bir koku ise fırın içindeki tepsileri çıkarın ve en yüksek sıcaklıkta 30 dakika çalıştırın. Soğuma işleminden sonra iç kısmı az deterjanlı su ile temizleyip kurulayın. Son olarak fırın kapağını açıp havalandırın.

Ankastre fırın dış yüzeyi çok ısınıyor ne yapmalıyım?

Fırının kurulumu yaparken arkadan 5 cm, yan taraflardan 3 cm boşluk bırakılmaktadır. Bu mesafeler bırakılmadığı zaman kötü hava akımı sağlanır ve dış tarafında ısınma oluşabilir.

Ankastre fırınımda DE hata kodu aldığımda ne yapmam gerekiyor?

İkili pişirme esnasında alınan bir hatadır. Kullanılan ayırıcının yanlış şekilde yerleştirilmesinden kaynaklanmaktadır. Ayırıcıyı üst, alt ve ikili mod için kullanın. Solo mod seçtiğiniz zaman ayırıcıyı kullanmayınız.

Ankastre fırında buharla temizleme özelliğini nasıl kullanabilirim?

Buhar temizliği yapmadan önce fırın içindeki aksesuarları çıkarın. Fırın iç kısmına 400 ml su döktükten sonra kapağı kapatın. Buhar temizleme fonksiyonu seçin. Buhar temizliği bittiği zaman ekranda uyarıcı sinyal size haber verecektir. İşlemi bitirmek için Off durumuna getirin. Son olarak fırını temiz bir bez yardımıyla silin.

En iyi ankastre fırın markası hangisi?
Samsung
Siemens
Profilo
VESTEL
Electrolux
Bosch
Arçelik
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
19
2
3
0
1
2
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.