Yeni Yıl Mesajları | Eğlenceli ve Güzel Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yıl Mesajları | Eğlenceli ve Güzel Yeni Yıl Mesajları
25.11.201509:26

En güzel 2022 yılbaşı mesajları ve en güzel yılbaşı sözlerini sizler için bir araya getirdik.

Haber güncelleme tarihi 17.12.2021 15:13

Yeni Yıl Sözleri;

Sizler için en güzel yeni yıl sözleri ve mesajlarını bir araya getirdik. Sitemizde yer alan en güzel ve resimli yeni yıl sözleri listelenmiştir. Sizler de en güzel yeni yıl sözleri içeriğinde en beğendiğiniz yılbaşı sözlerini resimli olarak sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz.

İşte, bu sayfada yer alan ve sizler adına özenle oluşturduğumuz en güzel 5 yeni yıl sözleri;

1. Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!

2. Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2022 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

3. Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

4. Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

5. 2022 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!


En Güzel Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yıl Mesajları

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2022 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle ...

Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2020'da yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz... Nice Yıllara...

Yeni yılımız kutlu olsun… Sağlık, huzur ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.

2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2022 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!!

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!!

Yeni Yıl Mesajları

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılınız kutlu olsun…

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2022 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

Her yıl biraz daha büyüyoruz, biraz daha eskiyor ömür, biraz daha değişiyor her şey. Sende büyüdün kocaman oldun meleğim. Ama hala daha dün gibi gözlerimin önünde ilk adımların. Seni çok seven annen. Yeni yılımız kutlu olsun güzel kızım.

Sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli değersin. En büyük aşk sende gizli. Senin karşılıksız sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. Yeni yıl bizim olsun. Seni çok seviyorum.

Yeni Yıl Mesajları


Dini Yeni Yıl Mesajları

Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Allah bizleri affedip ellerimizi dergâhından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin. Selam ve dua ile Allah"a emanet olun her şey gönlünüzce olsun. Yeni yılınız kutlu olsun…

Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Yaşamın kaynağı .Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2022 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

Allah'ım, sen evveli ve sonu olmayan cömert, acıyan, ihsanı bol olansın. Bu yeni yılda bize helâl rızıklar ihsan et. Bu sene beni, yakınlarımı ve Müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bize yardım et!

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle...


Sevgiliye ve Arkadaşa 2022 Yılbaşı Mesajları

Sevdiğiniz insana, arkadaşlarınıza yeni yılda sevgi dolu mesajlar yollayınız. İşte, sevdiklerinize SMS olarak ya da Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda gönderebileceğiniz, paylaşabileceğiniz yeni yıl mesajları;

Yeni Yıl Mesajları

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere; hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım. Yeni yılın kutlu olsun. Nice yıllara!

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, yeni yılın kutlu olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır yeni yıla ayrı girerken üzüldüğüm. Yeni yılınız kutlu olsun!

2020 yılından, 2022 yılına birlikte adım atmak ümidiyle, nice yıllarda mutluluk bizimle olsun... Seni Seviyorum, Yeni Yılın Kutlu Olsun Aşkım...

Yeni yılını tüm yüreğimle kutluyor, daha nice yıllar görmeni ve geçirmeni diliyorum... Dün rüya yarın hayaldir, rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin... Yeni Yılın Kutlu Olsun...

Sevgi bestesinin melodilerini yüreğinizde hissedeceğiniz, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin ve gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk, başarı, barış ve huzur dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2022 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin. Mutlu yıllar.

Seninle her gün bana yeni bir yıldır, gözlerinde bulurum mutluluğu, sözlerinde yaşarım o anı dolu dolu... Benim için en güzel yılbaşıdır bana olan sevgin bir tanem...

yeni yıl mesajları

2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor, umarım 2022 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir... Mutlu Seneler...

2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak, 2022 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin... Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun... Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, başarı, sevgi ve huzur getirmesini dilerim... Mutlu Yıllar..

Seni tanıdığımda 2020 yılının ilkbaharıydı ve şimdi 2022 yılına merhaba diyoruz... Seninle bu yılın da her ayı  ilkbahar gibi gelicek bana, sağlıklı ve mutlu nice yıllarda beraber olmamız dileğiyle... Mutlu Yıllar...

Seninle her gün bana yeni bir yıldır, gözlerinde bulurum mutluluğu, sözlerinde yaşarım o anı dolu dolu... Benim için en güzel yılbaşıdır bana olan sevgin bir tanem...

Hayatın bütün güzellikleri gözlerindeki ışıltı kadar güzel, temiz, içten ve parlak olsun... 2022 yılı sana ve ailene mutluluk getirsin...

2020 yılının en güzel saatleri sizlerle olsun, tek derdiniz mutluluk olsun...

yeni yıl mesajları

Bugün dertleri bir yana bırakın, bugün gözyaşlarını unutun, bugün daha mutlu yarınlar için inadına hayata gülümseyin... 2022 Yılınız Kutlu Olsun...

2020 yılından, 2022 yılına birlikte adım atmak ümidiyle, nice yıllarda mutluluk bizimle olsun... Seni Seviyorum, Yeni Yılın Kutlu Olsun Aşkım...

Sesim güzel olmadığından sana bir yeni yıl şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Yeni yılda da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Nice mutlu yıllara.

Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum sevgilim. Birlikte nice yeni yıllara.

Gül kurusu akşamlarda dost hasreti yaşadım, yeri geldi ayrılıklara ağladım, ama gönlüme koyduğum dostu hiç unutmadım. Yeni yılın kutlu olsun.

2022 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle... Dün rüya, yarın hayaldir, rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür... Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınların sana onu getirmesini dilerim... Yeni yılın kutlu olsun...

yeni yıl mesajları


Komik Yılbaşı Mesajları

"Yeni yıla nasıl girerseniz, bir yılınız öyle geçer" diye bir rivayet vardır. İşte, yılbaşında sevdiklerinize bu komik mesajları göndererek onların yeni yıla gülerek girmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni yılın kellere saç, hastasına ilaç, züğürt de para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, kolaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır, vermesini diler mutlu yıllar dileriz.

Gençliğim acı veriyordu , ameliyatla aldırdım….

Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye 2022 yılında başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum.

Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer derler, bu sene seninle beraber yeni yıla girmiyorum ki bir dahaki yılda da beraber olmayalım, mutlu yıllar.

Bu yıl da bir sevgili bulamazsam eh yani. Kendi turşumu kuracağım.

Hadi iyisin 1 seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin, mutlu yıllar.

yeni yıl mesajları

Sevgilinle öpüş mutlu olsun, bira iç köpüklü olsun, gece taksime git kızlar senin olsun, gece gündüz öğlen ders çalış karnenin hepsi 5 olsun, sevgiline pırlanta al şok olsun Laf olsun torba dolsun, 2022′nin kutlu olsun, bunu herkese yollamayan top olsun.

Yeni yılın cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle.

2020′a elveda, 2022'ye merhaba Hoş geldin yeni yıl, boş gittin geçen yıl.

2020 yılında içilen kahvelerin hatırı dolmuştur. 2022 için duyurulur!

Kim bu dünyada yaparsa yılbaşını baş tacı , mazallah öteki dünyada girer dötüne süslediği çam ağacı

Minareden atlarım yeni yılını kutlarım.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle Nice mutlu yıllara

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl dilerim yanağından da öperim.


En Güzel Yeni Yıl Şarkıları

Yeni Yıl'da dinleyebileceğğiniz, söyleyebileceğiniz en güzel yılbaşı şarkılarını sizler için derledik. İşte, bu güzel yeni yıl şarkılara "merhaba" deyin.

yeni yıl mesajları

Yeni yıl Yeni yıl Bizlere Kutlu Olsun

 Yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl

 Bizlere kutlu olsun

 Yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl

 Sizlere mutlu olsun

 

 Eski yıl sona erdi

 Yepyeni bir yıl geldi

 Bu yıl olsun mutlu bir yıl

 Bu yıl olsun hey hey

 

 Kardeşiz biz hepimiz

 Bitmesin hiç sevgimiz

 Aramızda dargınlık yok

 Aramızda hey hey

 

 Mutlu olsun insanlar

 Mutlu olsun tüm evren

 Yeni yılda hep birlikte

 Yeni yılda hey hey


yeni yıl mesajları

Yeni Yıl Hoş Geldin

 Gün gün adım adım

 Yeni yıla yürürüz

 Yılbaşı gecesinde

 Neşe saçar yüzümüz.

 

 Hoş geldin yeni yıl

 Ne çok eğlendik güldük

 Hiç farkına varmadan

 Bir yaş daha büyüdük.

 Meyvelerle pastalarla

 Süsleriz masamızı

Oyun oynar , dans eder

 Söyleriz şarkımızı.


yeni yıl mesajları

Yeni Yıl

 Yeni yıl yeni yıl

 hoş geldin neşe getirdin

 bize mutluluk verdi

 bize yeni yıl yeni yıl

 hoş geldin yeni

 yıl yeni yıl hoş geldin

 sevgi verdin dünyamıza

 barış ver dünyamıza

 yeni yıl yeni yıl hoş geldin


yeni yıl mesajları

Yeni Yıl

Bu sabah karanlığı küçük melekler yırttı

Şafak tatlı bir düştü şafak tatlı bir düştü

Gerçeklere uyanmak bugün çok hoştu

(Çok hoştu pek hoştu )

 

Işık ışık ışııık daha çok ışık

Umut umut umuuut daha çok umut

Yeni yıl yeniden yine yeniden yenile bizi

Umutlarımızın ahh tek habercisi

 

Biz en gençleriz

Biz en açığız

Biz en hazırız

Mutluluk vaatlerine

 

Işık ışık ışııık daha çok ışık

Umut umut umuuut daha çok umut

Yeni yıl yeniden yine yeniden yenile bizi

Umutlarımızın ahh tek habercisi

 

En aşık biziz

Barış biziz

Gelecek biziz

Sizi de bekleriz

 

Bu sabah karanlığı küçük melekler yırttı
Şafak tatlı bir düştü şafak tatlı bir düştü
Gerçeklere uyanmak bugün çok hoştu
(Çok hoştu pek hoştu )

Işık ışık ışııık daha çok ışık
Umut umut umuuut daha çok umut
Yeni yıl yeniden yine yeniden yenile bizi
Umutlarımızın ahh tek habercisi

Biz en gençleriz
Biz en açığız
Biz en hazırız
Mutluluk vaatlerine

Işık ışık ışııık daha çok ışık
Umut umut umuuut daha çok umut
Yeni yıl yeniden yine yeniden yenile bizi
Umutlarımızın ahh tek habercisi

En aşık biziz
Barış biziz
Gelecek biziz
Sizi de bekleriz

Tarkan


Jingle Bells

Dashing through the snow

 Karların arasında koşarken

 In a one horse open sleigh

 Üstü açık atlı bir kar kızağında

 O’er the fields we go

 Üzerinden geçtiğimiz tarlalarda

 Laughing all the way

 Bütün yol güleriz

 Bells on bob tails ring

 ziller kısa kuyruğun kuyruğunda

 Making spirits bright

 Ruhları parlaklaştırıyor

 What fun it is to laugh and sing

Şarkı söylemek ve gülmek ne kadar eğlenceli

 A sleighing song tonight

 Bizi kızakla çeken bir şarkı bu gece

 

Oh, jingle bells, jingle bells

 Oh zilleri çıngırdat, zilleri çıngırdat

 Jingle all the way

 Yol boyunca çıngırdat

 Oh, what fun it is to ride

 Sürmek ne kadar eğlenceli

 In a one horse open sleigh

 Üstü açık bir atlı kar kızağında

 Jingle bells, jingle bells

 Zilleri çıngırdat, zilleri çıngırdat

 Jingle all the way

 Yol boyunca çıngırdat

 Oh, what fun it is to ride

 Sürmek ne kadar eğlenceli

 In a one horse open sleigh

 Üstü açık bir atlı kar kızağında

 

A day or two ago

 Bir iki gün önce

 I thought I’d take a ride

 Bir gezintiye çıkacağımı düşündüm

 And soon Miss Fanny Bright

 Ve Bayan Fanny Bright

 Was seated by my side

 Yanımda oturuyordu

 The horse was lean and lank

 At zayıf ve sıskaydı

Misfortune seemed his lot

 Talihsizlik ona çok uğrardı

We got into a drifted bank

 Biraz yan yattık

 And then we got upsot

 Daha sonra ters düz olduk

 

Oh, jingle bells, jingle bells

 Oh zilleri çıngırdat, zilleri çıngırdat

 Jingle all the way

 Yol boyunca çıngırdat

 Oh, what fun it is to ride

 Sürmek ne kadar eğlenceli

 In a one horse open sleigh

 Üstü açık bir atlı kar kızağında

 Jingle bells, jingle bells

 Zilleri çıngırdat, zilleri çıngırdat

 Jingle all the way

 Yol boyunca çıngırdat

 Oh, what fun it is to ride

 Sürmek ne kadar eğlenceli

 In a one horse open sleigh

 Üstü açık bir atlı kar kızağında

Santa Claus


En Güzel Yeni Yıl (Yılbaşı) Şiirleri

Yılbaşında sevdiklerinizle paylaşacağınız birbirinden güzel, anlamlı yeni yıl şiirlerini sizler için topladık. Umarım beğenirsiniz. Yeni Yıl sizlere yeni umutlar, güzellikler, mutluluklar versin. Her yılınız geride bıraktığınız yıldan daha iyi olması dileğiyle mutlu yıllar diliyorum. Sağlıcakla kalın.

Barışı Vurdular Yeni Yıla Girerken

Biz insanlar ne kadar da tüketiciyiz böyle,

Güzelim ormanları, madenleri tükettik

Yeraltındaki suyu, havadaki oksijeni tükettik

Büyük bir gayretle ozon tabakasını da deldik

Geldiğinde sıfır kilometre değil miydi bu yıl?

Onu kim eskitti bu kadar böyle?

Gitmeyi kendi mi istedi sizce?

Kontratta koşullar sizden yanaydı

Bal gibi de kovuyorsunuz işte

Yenisi gelecek diye…

Umarım aratmaz gelen gideni

Kaygılarım henüz silinmedi de...

 

Tükenmeli dökülen kanlar, sona ermeli savaşlar,

Minik emekler sömürülmemeli bir yerlerde

Oysa mide dediğin nedir ki?

Doymaz mı bir dilim kuru ekmekle? ...

Balık, havyar, şampanya şart mı sizce?

Bunca vahşet, kan, gözyaşı niye?

Belki çılgınca ama

Kalkmalı ülkeler arasındaki sınırlar

Gömülmeli okyanusa silahlar

Yepyeni bir yıl gelmeli tacında dostluk yazan

Kansız, gözyaşsız, savaşsız bir dünya istiyorum

Tüm insanlar yaşamalı, barış içinde

Dostça, kardeşçe…

Ama ne yazık! Barışı vurdular yine...

 

Umutlarımız tükenmemeli ve sevgilerimiz de

Kaynağı güçlüyse gerek yok endişeye,

Dağıtın hiç çekinmeden, gönlünüzce

Saralım yaraları gücümüz yettiğince...

Naime Özeren


Eski Yıl Güle Güle, Hoş geldin Yeni Yılım

Oh ne iyi ettin

 Yeni Yıl

 Bayramıda aldın geldin.

 Buna çifte mutluluk derler

 Hani iyilik Meleklerim

 dile benden ne dilersen diyen

 Peri kızlarım nerede?

 Ben önce sağlık, mutluluk

 sonra Huzur dilerim

 Aslında ben hep böyleydim

 hiç bir zaman

 Paraya pula değer vermedim

İstediğim sağlıktı

sadece sağlık

 onu da gıdım,gıdım yitirdim

 Ama yeni yıldan umutluyum

 umudumu hiç kaybetmedim

 Ömrümce sevgi ektim

 hasatını biçmedim

 Yeni yıldan umutluyum

 umudumu kesmedim

 Herkese mutluluklar dilerim.   

Münevver Şenol


Yıl Başında Yeni Yıl

Yüreğimde bir sızı eski yılın yarası

Yolunu gözetledi gözlerimin karası

 

Buz koyman kadehime ben üşürüm üşürüm

Yeni yılda inşallah aşkımla kavuşurum

 

Bekliyorum bu akşam ay dolun ay gelmedi

Kalbimi hibe ettim kıymetimi bilmedi

 

Nice güzeller gördüm rastlamadım eşine

Bıraktım işi gücü düştüm aşkın beşine

 

Yeni yıla az kaldı uzatmayalım sözü

Bizi ayıranların kör olsun iki gözü

 

Beni koyup gitmiş sen sevabı günahına

Kahırla uyanırım yeni yıl sabahına

 

Seneler geldi geçti beklerim geleceksin

Ayrılık hançeriyle kalbimi deleceksin

 

Gecen seneler geçti eski yıl mutlu olsun

Bizi kavuşturacak yeni yıl kutlu olsun.

İbrahim Kurt 3


Yeni Yıla Seninle Gireceğim

Ne bir balıkçı meyhanesinde

Ne de lüks bir salonda

Bütün ayrı sevdalıların yüreğinde

Göz göz, yürek yürek yeni yıla gireceğim...

Sensiz olduğum için de seni dileyeceğim

Ve saat onikide yine sensiz duracak bütün saatler

Elimin altında mektupların

Yanaklarımda bir dolu gözyaşı olacak.

Anılarımızın en güzelini anımsayarak

Karanlık gecede yanıma alacağım

Titrek iki çizgi gibi kollarımla,

Açık penceremden sana uzanacağım.

Ve anlatacağım yeni yıla seni

Kömür saçlarına benzer geceye

Bir nefes vereceğim

Taşarcasına evlere sevgi dolacak

Ve ben bütün sensizliğime inat,

Yalnız olmayacağım o gece

Elimin altında mektupların

Yanaklarımda bir dolu gözyaşı olacak.

Timuçin Özyürekli

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
24
53
8
6
2
2
31
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER