Seni Seviyorum Sözleri, Sevgiliye Söylenecek En Güzel Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Sözleri, Sevgiliye Söylenecek En Güzel Seni Seviyorum Mesajları
15.04.201614:06

Karşınızdaki kişiye sevdiğinizi nedenleriyle dile getirin. Böylelikle sevginizin bir manası olsun.Seni seviyorum Çünkü sözlerini sizler için bir araya getirdik. İşte, en güzel Facebook seni seviyorum çünkü sözleri;

Haber güncelleme tarihi 16.04.2021 12:03

Seni Seviyorum Sözleri

Sevdiğiniz kişiye karşı hislerinizi söyleyebileceğiniz birbirinden güzel sözler siz değerli okurlarımız için hazırlandı. Sizler de sevgiliye söylenecek aşk sözleri ve etkileyici sözler kategorilerinde de yer alan ve içerisinde seni seviyorum geçen resimli sözler...

İçerisinde "seni seviyorum" geçen en güzel 5 söz önerisi;

1. Seni seviyorum çünkü benim için renklerin en anlamlısı sensin, sensiz bir hayatın resmini ne çizebilirim, ne sevebilirim, ne de kabul edebilirim.. . 

2. Seni seviyorum çünkü her sabah kalktığımda bir günü daha seninle geçirecek olmanın mutluluğunu yaşatıyorsun bana. Ben her güne seninle başlıyorum, seninle bitiriyorum.

3. Seni seviyorum çünkü bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

4. Seni seviyorum çünkü içimden başka bir şey yapmak gelmiyor ve bu duyguyu hayatımda ilk defa hissetmenin keyfine varıyorum.

5. Seni seviyorum çünkü korkmadan açıyorum yüreğimin kapılarını sana. Biliyorum ki hoyrat davranmayacaksın, biliyorum ki kanatmayacaksın yüreğimi.


En Güzel Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Sözleri

Seni seviyorum çünkü en güzel zamanlarımın sahibisin sen. Seninle geçirdiğim kısacık anlar bile unutulmaz oluyor. Bitmesin istiyorum. Ya yoksan? İşte o zaman akmaz oluyor dakikalar, bir işkenceye dönüşüyor zamana katlanmak.

Seni seviyorum çünkü imkânsız diye bir şeyin olmadığını, sadece istemenin insan hayatında ne kadar önemli olduğuna beni inandırabiliyorsun.

Seni seviyorum çünkü tüm kilometrelere rağmen yanımda olduğunu, dokunuşlarınla değil ses tonunla bile belirtmen hoşuma gidiyor.

Seni seviyorum çünkü seninle her gün hayatı yeniden keşfediyorum. Bana her gün keşfedilecek bir şey sunuyorsun mutlaka. Soluksuz keşif maceralarının yorulmaz kâşifi oluyorum.

Seni seviyorum çünkü hayatını bir şeylere sahip olmak adına harcamıyorsun. ”Elimdeki bana yeter” diyebilme erdemine sahipsin. Gözün aç değil, yetinmeyi biliyorsun.

Seni seviyorum çünkü güven denen şeyin var olduğuna dair tüm umutlarımı kaybetmişken, bu duyguya ne kadar ihtiyacım olduğunu anladım sayende. Bana verdiğin güvenle şimdi dimdik duruyorum kalleşliklerin karşısında.

Seni seviyorum çünkü her geçen gün beni kendine tekrar tekrar aşık etmeyi becerebiliyorsun.

Seni Seviyorum Sözleri

Seni seviyorum çünkü seninle geleceğe dair planlar yapabiliyorum. Bugünü yaşarken, yarını da unutmadan hedefler koyabiliyorum önüme. Ulaşmak istediğim her yerde, her hedefte de seni görüyorum çünkü benimle birlikte yürüyorsun.

Seni seviyorum çünkü beni dünyanın en mutlu insanı yapıyorsun. Mutluluğa yeniden ad versem, senin isminle anarım.

Seni seviyorum çünkü olur da bir gün, yaşadığımız bu kenti terk etmek zorunda kalırsak, gittiğimiz yerde de kendimize ait mutlu bir hayatımız olacağını biliyorum. Biz birlikte olduktan sonra dünyanın her yeri cennet.

Seni seviyorum çünkü bana değer veriyorsun. Gözünden bile sakınıyorsun beni. Benim için endişe duyuyorsun, beni merak ediyorsun. Birisi tarafından merak edilmek meğer ne kadar güzel bir şeymiş.

Seni seviyorum çünkü sen uyurken bile senden uzak kaldığım o dakikaları vurup öldürmek istiyorum. Çayını içmeyi sevdiğin o ince belli bardağı bile kıskanıyorum bazen.

Seni Seviyorum Sözleri

Seni seviyorum çünkü mantıklı davranmak adına duygularını ertelemiyorsun. Yaşamak istediğin her şeyi “hemen, şimdi!” yaşamak istiyorsun. Hayatı ıskalamamak gerektiğini çok iyi biliyorsun.

Seni seviyorum çünkü ne zaman bir şeyler yazmaya niyetlensem, kalemimin ucundan sadece sana dair kelimeler çıkmaya başlıyor. Bazen bir aşk bestesini düşündüğümde, sanki onu sana ben yazmışım hissine kapılıp övünmeye başlıyorum kendimce.

Seni seviyorum çünkü korkmadan açıyorum yüreğimin kapılarını sana. Biliyorum ki hoyrat davranmayacaksın, biliyorum ki kanatmayacaksın yüreğimi.

Seni seviyorum çünkü imkansız diye bir şeyin olmadığını, sadece istemenin insan hayatında ne kadar önemli olduğuna beni inandırabiliyorsun.


Manalı Seni Seviyorum Çünkü Mesajları

Seni Seviyorum Sözleri

Seni seviyorum çünkü sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da

Seni seviyorum çünkü sende ruh var. Yapacağın her işe ruhunla sarılıyorsun. Severken de böylesin. İş olsun diye değil, gerçekten ruhunu da doyuma ulaştırmak için seviyorsun.

Seni seviyorum çünkü yıllardır sakladığım aşk sözcüklerini ortaya çıkardın. Kıymet bilmez yüreklerden sakındığım o sözcükleri şimdi korkmadan, gururla söyleyebiliyorum. Biliyorum ki bir tek sen hak ediyorsun onları.

Seni seviyorum çünkü hayatını bir şeylere sahip olmak adına harcamıyorsun. ”Elimdeki bana yeter” diyebilme erdemine sahipsin. Gözün aç değil, yetinmeyi biliyorsun.

Seni seviyorum çünkü yıldızları getiriyorsun avucunda. Sarı, sıcak güneşi sunuyorsun bana. En coşkun denizlerin maviliğini getiriyorsun. Dalga dalga yayılıyorsun içime.

Seni seviyorum çünkü sorgulamıyorsun yargılamıyorsun beni. Olduğum gibi kabul ediyorsun, hatalarımla zaaflarımla. Değiştirmek yerine anlamaya çalışıyorsun beni.

sevgiliye seni seviyorum mesajları

Seni seviyorum çünkü ben karanlıkta yolunu kaybetmiş, nereye gideceğini bilemeyen biriyken, ışığınla aydınlattın yolumu. Bana hayatı sundun ellerinle, aşkı armağan ettin. Geçmişe dair tüm acı izleri sildin.

Seni seviyorum çünkü küçük şeylerden büyük mutluluklar doğabileceğinin farkındasın. Hayatını hep o büyük mutluluğu aramakla geçirmek yerine, küçük mutlulukları biriktirerek kocaman bir mutluluğun sahibi oluyorsun.

Seni seviyorum çünkü ihanet yok aşkımızda, yalanlarla örülmüş sahte duygular yok. Birbirimizi kandırmadan, en çıplak halimizle yaşıyoruz bu aşkı. Zaten aşk dediğin böyle yaşanmalı.

Seni seviyorum çünkü beklentisiz sevmenin ne olduğunu biliyorsun. Önce sen beni sev, ben seni daha sonra severim” demiyorsun. Açıyorsun yüreğini cesurca. Cesaretinle beni kendine hayran bırakıyorsun.

Seni seviyorum çünkü ne ağlarken gözyaşını, ne de gülerken kahkahanı saklıyorsun. Yüreğinin en derin yerlerinden gelen hüzünle ağlıyor, ağız dolusu gülebiliyorsun.

Seni seviyorum çünkü doğadaki her canlıya sevgiyle bakabiliyorsun, üşümüş bir sokak kedisi gördüğünde içinin acıdığını biliyorum. Her canlıya yardımcı olabilmek için çırpınıyorsun.

Seni seviyorum çünkü bencil değilsin. Sadece kendini düşünmüyorsun. Aşkın iki kişilik yaşanması gerektiğinin farkındasın. Attığın her adımı, içine beni de katarak atıyorsun.

Seni seviyorum çünkü nefesin ılık bir meltem gibi okşuyor bedenimi. Sert, kuzey rüzgârları gibi yıkıcı değilsin hiçbir zaman. Senin bu yumuşaklığın, benim sivri yönlerimi de törpülüyor.

Seni seviyorum çünkü hiçbir yere sığmadı aşkın, gönlüme sığdı yalnız. Şimdi gönlüme de sığmıyor, gözlerimden sızıyor.


Resimli Seni Seviyorum Mesajları

sevgiliye seni seviyorum mesajları

Seni seviyorum çünkü kıskanıyorsun beni. Öyle tadında, öyle kararında kıskanıyorsun ki bu çok hoşuma gidiyor. Ne aşırıya kaçarak sıkıyorsun beni, ne de hiç kıskanmayarak umursamaz görünüyorsun.

Seni seviyorum çünkü ne ağlarken gözyaşını, ne de gülerken kahkahanı saklıyorsun. Yüreğinin en derin yerlerinden gelen hüzünle ağlıyor, ağız dolusu gülebiliyorsun.

Seni seviyorum çünkü damarımdaki kan oldun akarsın kalbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerinde, şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum, benim hayatımın anlamı sen oldun bunu çok iyi biliyorum…

Seni seviyorum çünkü yağmurlar düşünce tenime her damlayı sen sanıp aşk bildim. Ve biliyor musun gölgeni bile çok özledim.

Seni seviyorum çünkü ilacım da sensin, çarem de sensin. Yüz parça olmuş gönlümün nuru da sensin. Çaresiz gönlüm de, senden başka ne varsa hepsi yok oldu.

Seni seviyorum çünkü yol sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam sen olsan hep uyurum, gecem sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ölürüm.

Seni seviyorum çünkü yaşanmış bunca sahte hayatın içinde tek gerçek olan seni belledim. Yapmacık sevdalardan, bitmek tükenmek bilmeyen elde etme hırsından eser yok sende.


Seni Seviyorum Çünkü Şiirleri

seni seviyorum mesajları

Şiirler duyguların en güzel yansıtma aracıdır. İçinizde dolup taşan en güzel hislerinizi şiirlerle dile getirebilirsiniz. Unutmayın, her kadının içinde yatan ufak da olsa bir şiir sevgisi vardır. En güzel seni seviyorum çünkü şiirleri, hüzünlü seni seviyorum çünkü şiirleri;

Seni Seviyorum Çünkü

Seni seviyorum çünkü

her günüm senin sesinle doğuyor,seninle sürüyor

gecem ise seninle son buluyor.

seni seviyorum çünkü

kilometrelerce uzakta olsan bile,

buluşma gününü özlemle beklemek hoşuma gidiyor.

seni seviyorum çünkü

yanımda olmasan bile,

yüreğinin benimle olduğunu biliyor

her an yanında olduğumu biliyorsun.

seni seviyorum çünkü

bu mesafelere ragmen

yaşanmamışı yaşatabiliyorsun,

duygularımda var olabiliyorsun.

seni seviyorum çünkü

sesinle dünyama bir anda girip,

sürprizlerinle beni kendine

tekrar tekrar aşık edebiliyorsun.

seni seviyorum çünkü

yüreğimin tam ortasında varolabiliyorsun.

beni hayallere götürebiliyor,

umutlarımı geleceğimi düşündürebiliyorsun.

şiir yazdırıp,şarkılarda hissettirebiliyorsun kendini.

seni seviyorum çünkü

ikimize dair bir yaşamı düşündürebiliyorsun,

mutluluğun,aşkın varlığına inandırabiliyorsun.

engellerin aşılacağını,

mücadelenin hırsını,

birlikteliğin tek yürek olmanın ve

güvenin aşamayacağının olmadığını gösteriyorsun.

seni seviyorum çünkü

sen hayatıma vazgeçilmez bir anlam katıyorsun.

seni seviyorum çünkü

sen benimle bende yaşıyor,

ben seninle sende var oluyorum.

- Gökhan Bozdoğan

***

Seni Seviyorum Çünkü;

Seni seviyorum çünkü;

Hayatıma neşe kattığın için...

Belki de yaşam kaynağım olduğun için...

Benim için özel olduğun için...

Belki de tek olduğun için...

Bütün güzelliklere layık olduğun için...

İçime sevgi doldurduğun için...

Belkide beni sevdiğin için...

SENİ SEVİYORUM....

Ya da bana özel olduğumu hissettirdiğin için...

Seninle beraber hiçbir şeyden korkmadığım için...

Bana huzur verdiğin için...

Sana bu kadar çok alıştığım için seviyorum belkide

Sana bu kadar çok duygu hissettiğim için...

Hissettiklerimi ve yaşamak istediklerimi

Bana yaşattığın için...

Yaşamak istediklerime umutsuzluk yerine

Umut verdiğin için...

Seni sevmeme neden olabilicek herşey için...

Ne bileyim işte belki seni gerçekten sevebildiğim için...

Seni seviyorum...

- Nurcan Sert

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
124
34
904
42
17
1224
24
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.