Dünyanın En Lüks Hastaneleri

Hasta olunca belki gözümüz hiçbir şey görmez ama bu hastaneler gözlerinizin ışıldamasına yetecek kadar gösterişli ve güzel.
Dünyanın En Lüks Hastaneleri

Size sağlık haricinde birçok imkân sunan bu hastaneler de konforunuz için her şey düşünülmüş. İşte dünyanın en lüks hastaneleri;

Shouldice Hastanesi, Kanada

shouldice-hastanesi.jpg

Kanada’ da ki Shouldice Hastanesi, fıtık tedavileri ile dünyaca ünlü bir hastanedir ve bu hastanede sadece fıtık ameliyatı gerçekleştirilmektedir. 89 yataklı bu hastane, birkaç yıldır, yılda ortalama 7.000 operasyon gerçekleştirilen 250.000 den fazla fıtık cerrahisinin uygulandığı bir hastane haline gelmiştir. 80 farklı ülkeden yaklaşık 1.500 hasta, ücretsiz fıtık muayenesi uygulanan “Fıtık Tedavisi Günü”ne her yıl katılmaktadır.


Sharp Memorial Hastanesi, San Diego, Kaliforniya

sharp-memorial-hastanesi.jpg

Sharp memorial hastanesi, en son teknoloji ve hasta merkezli bakım, klinik mükemmellik sunuyor. Hastane kalp bakımı, kanser tedavisi, ortopedi, fizik rehabilitasyon, bariatrik cerrahi ve organ nakli onun olağanüstü programlar için bilinir.


Onassis Kalp Cerrahi Merkezi, Yunanistan

onasis-kalp-cerrahi-merkezi.jpg

Yönetim Kurulu, hayırsever isteklerine uygun olarak, Yunanistan'da modern kardiyovasküler bakım sunmak için hastaneye düzenledi.


Henry Ford West Bloomfield Hastanesi, Michigan, ABD

henry-ford-west-bloomfield.jpg

Henry Ford West Bloomfield Hastanesi welness teşvik bilgi ve desteğe erişim sağlayan eşsiz bir ortamda hasta güvenliği, klinik mükemmellik, bütünleştirici hizmet ve yenilik en yüksek kaliteyi sağlamak için çalışmaktadır.


St. Luke’s Tıp Merkezi, Filipinler

st-lukes-tip-merkezi.jpg

Aziz Luke Tıp Merkezi diğerleri arasında kardiyovasküler tıp, nörobilim, kanser, göz, sindirim ve karaciğer hastalığı da dahil olmak üzere hemen hemen tüm tıp uzmanlık dalında doktor bir ekibe sahiptir.


Sumner Bölge Tıp Merkezi, Gallatin, Tennessee, ABD

sunner-bolge-tip-merkezi.jpg

Sumner Bölge Tıp Merkezi Gallatin de hizmet vermektedir. 155 yataklı akut bakım hastane ve hastane HighPoint Sağlık Sistemi, eskiden Sumner Bölgesel Sağlık Systems, Inc. için amiral gemisi hastanesi olarak hizmet vermektedir.

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.