Celil Göçer Kimdir

Adalet ve Kalkınma Partisi Tokat Milletvekili olan Celil Göçer, 1970 yılında Tokat'ın Turhal ilçesinde doğmuştur.
Celil Göçer Kimdir

Celil Göçer’in Eğitim ve Çalışma Hayatı

1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başlamıştır. 2000 yılında Kulak burun boğaz ihtisasını bitirerek kulak burun boğaz uzmanı oldu. 2002 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde Los Angeles House EarInstıtutede gözlemci olarak çalıştı ve bilimsel faaliyetlere katıldı. 2010 yılının sonbaharına kadar Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde satın alma ve protokolden sorumlu başhekim yardımcılığı görevinde bulundu. Tokatlılar Birliği Derneğinin kurucu üyeliğini ve yönetim kurulu üyeliğini yaptı. Özel Lokman Hekim Hastanelerinin kurucu ortaklığı ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundu. 2009 yılında kulak burun boğaz alanında doçent, 2010 yılında klinik şefi unvanını alan Göçer, Özel Başhekimliği görevini de yürütmüştür.

Ulusal ve uluslararası bilimsel dergilerde yayınlanmış çok sayıda araştırma makale, ulusal ve uluslararası kongrelerde tebliğ ve bilimsel kitaplarda yayınlanmış makaleleri vardır.

Celil Göçer, 25. ve 26.  Dönem Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi Tokat Milletvekili olarak meclise girmiştir. 

Göçer, evli ve üç çocuk babasıdır.

 

NeOldu.com / Özel Haber

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.