BİM AKTÜEL

Bim Aktüel Katalog

Bim Aktüel Kataloğu Ürünleri, her hafta BİM MARKET reyonlarında yer alacak ürünleri en az 2 kez müşterilerine önceden sunmaktadır. İnsanların birçoğu BİM Market üzerinden alışveriş yapacak olan vatandaşlar da satılan indirimli ve kampanyalı ürünleri ilk olarak BİM Aktüel Kataloğu ve BİM Broşürleri üzerinden takip etmektedir.

Bim Market zincirlerinde “bugün hangi ürünler haftanın ürünleri?” sorusuna cevap bulabilir, aynı zamanda her gün güncellenerek hazırlanan Bim aktüel katalog broşürlerimize buradan ulaşabilirsiniz.


Bim’de Bu Hafta Ne Var?

Bizlerde BİM Aktüel kategorisi içerisinde “BİM’de bu hafta ne var?” sorusuna cevap buluyor ve sizlere BİM aktüel kataloğunda yer alan ürünleri hem liste hem de broşür halinde karşınıza getiriyoruz.

BİM Market indirim ve kampanyaları aşağıda yer alan kategori kısmında her gün güncellenerek sizlerle buluşturuyoruz.

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu, BİM indirimi ve BİM Kampanyaları her hafta güncel olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan BİM katalogları en son tarihten itibaren aşağıya doğru paylaşılmaktadır.


Bim Aktüel Ürünler Hangi Günler Satışa Çıkıyor

Bim Aktüel kataloğunda yer alan ürünler haftanın Salı ve Cuma günleri raflarda yerini almaktadır. Özellikle Cuma günü ürünleri Bim broşürleri ve Bim kataloğunda müşteriler tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir.

Cuma günleri Bim Fırsat ürünleri ve kampanyalı BİM ürünlerini stoklar tükenmeden alabilmek için birçok kişi sabahın erken saatlerinde dükkana akın etmektedir.


Bim Çalışma – Mesai Saatleri Nasıl? 2020’de Bim Market Açılış ve Kapanış Saatleri

Türkiye’nin 81 ilinde 6.074 mağazası bulunan ve her geçen yıl bu sayınını üstüne koyan BİM A.Ş, hakkında en çok merak edilen konularında başında Bim’in çalışma – mesai saatleri gelmektedir. Peki, Bim kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor?

Bim Market açılış saati: 09.00

Bim Market kapanış saati: 21.00

Bim Market öğle arası: Bim Marketlerde sadece Cuma günü Cuma namazı saati kapalıdır?


Bim Market Kimin, Ne Zaman Kuruldu ve Kaç Şubesi Bulunmakta?

Ülkemizin en çok tercih edilen marketleri arasında isminden oldukça söz ettiren BİM’in patronu kimdir, market ne zaman kurulmuştur ve kaç subesi vardır gibi konular vatandaşların en çok merak ettiği soruların başında gelmektedir.

BİM Kimin?

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki, BİM’in açılımı Birleşik Mağazalar olarak belirtilmiştir. Şirketin sahibi ise Mustafa Latif Topbaş’tır. Şirket bir ortaklık yapısı içerisindedir ve birden fazla hissedarı bulunmaktadır.

Bim Ne Zaman Kuruldu?

Türkiye’de milyonlarca müşterisi bulunan, her hafta kendisine has ürünleri indirimli ve kampanyalı fiyatları ile müşterilerine sunan BİM Market, ilk kez 1995 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

BİM’in Kaç Mağazası (Şubesi) Var?

Yola çıktığı ilk gün 21 mağazası bulunan BİM Market Zincirleri, ülkemizde yüksek indirim modelini benimseyen ilk firmadır. Kendisinden sonra kurulan yüksek indirimli marketlere bir nevi öncülük etmiştir.

2018 yılı verilerine göre Türkiye’de toplamda 6.074 BİM Mağazası bulunmaktadır. Aynı zamanda FİLE mağazaları ile birlikte hesaplandığında bu sayı 6.118 mağaza sayısına kadar erişmektedir.


BİM Hisse Sahipleri ve Ortaklık Yapısı

BİM şirketinin ortaklık yapısında büyük bir yüzdelik halka açık olan kısımdadır. İşte BİM Şirketinin ortaklık yapısı;

Ortaklık Yapısı 

  • Merkez Bereket Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.         89.753.984         % 14,78
  • Naspak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.                     64.792.000         % 10,67
  • Diğer (Halka Kapalı)                                          18.348.000         % 3,02
  • Diğer (Halka Açık)                                              434.306.016       % 71,53
  • Toplam                                                             607.200.000       % 100

Ay ay güncel Bim Aktüel ürün katalog broşürleri;

Ocak Ayı Bim aktüel katalog broşür, Şubat Bim aktüel ürünleri, Mart ayı Bim aktüel kataloğu, Nisan aktüel katalog bim broşürü, Mayıs aktüel bim ürünleri, Haziran aktüel bim broşürü, Temmuz  aktüel katalog, Ağustos ayı bim ürünleri, Eylül Bim indirim ürünleri, Ekim ayı indirimli broşürleri, Kasım Bim Aktüel Kataloğu, Aralık Bim Aktüel ürünleri gün gün sayfanın devamında sıralanmıştır.

Devamını GörGizle

Bim Aktüel Haberleri

1 2 3 4 5 6 
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.