Tüyler Ürpertici Aydınlatılamayan Cinayetler

İşlenen bir cinayetin faili her zaman tespit edilemiyor. Esrarengiz cinayetleri okurken tüyleriniz ürperecek. İşte faili bulunmayan oldukça ilginç ve üstü örtülen cinayetler...
Tüyler Ürpertici Aydınlatılamayan Cinayetler

Caz Hayranı Katil

Amerika’nın New Orleans şehrinde caz müzik hayranı bir seri katil cinayetlerden önce gazeteye ilan veriyor ve herkesin evinde geceleri bir caz grubu çaldırmasını istiyordu. Cinayetlerini baltayla işleyen katil, 12 kişinin canını aldı.

caz-hayrani-katil.jpg


Uğur Mumcu Suikastı

Ülkemizde birçok siyasi suikast gerçekleştirildi. Bunlardan biri de Uğur Mumcu suikastıdır. 24 Ocak 1993 te arabasına yerleştirilen bombanın patlamasıyla yaşamını yitiren Mumcu’nun failleri hala bulunamadı.

aydınlatılamayan cinayetler


Tupac Shakur Cinayeti

Amerikalı ünlü rap şarkıcısı Tupac Shakur, aracıyla kırmızı ışıkta durduğu bir sırada saldırıya uğradı. Bir hafta boyunca komada kalan ve sonunda hayatını kaybeden şarkıcının failleri e neden öldürüldüğü hala tespit edilemedi.

aydınlatılamayan cinayetler


Karındeşen Jack

1900’ lü yılların seri cinayet modasını başlatan Karındeşen Jack’ in öldürdüğü kişi sayısı tam olarak bilinmiyor ama çoğu hayat kadını olan kurbanların sayısı 20'yi buluyor. Gerçek kimliği tespit edilemedi ama kurbanlarının iç organlarını çıkardığı için kasap veya cerrah olabileceği tahmin ediliyor.

aydınlatılamayan cinayetler


Dindar Katil

İskoçya'da 3 kadın evlerinde kendi çoraplarıyla boğularak öldürülmüş halde bulundu. Tek görgü tanığı ise kurbanlardan birinin kardeşiydi. Katille beraber taksiye bindiğini ve isminin John olduğunu söyledi. Katilin sürekli İncil'den alıntılar yaparak konuştuğunu anlattı. Robot resmi de çizdirdi katil tüm çabalara rağmen bulunamadı.

aydınlatılamayan cinayetler


Aydınlatılamayan Lojman Cinayeti

90'lı yıllarda işlenen bir cinayet hepimizi derinden üzdü. Çünkü maktul Mustafa Güngör bir milletvekilinin oğluydu

Bu vahşi cinayet milletvekili lojmanlarında işlendi. Üzerinden yıllar geçmesine cinayet hakkında bir ipucuna ulaşılamadı. Banyoya rujla yazılan ‘’saya-sgy, rg ve ssg’’ kısaltmaları ise bir türlü açıklığa kavuşturulamadı.

aydınlatılamayan cinayetler


Güzellik Kraliçesinin Sır Ölümü

Amerika'da Jon Benet Ramsey cinayetinin önemli bir yeri var. Çünkü kaçırıldı diye düşünülen 6 yaşında ki küçük kız kendi evlerinin bodrum katında ölü bulundu. Bir noel sabahı işlenen cinayetin sorumlusu ise hala sırrını koruyor.

guzellik-kralicesinin-sir-olumu.jpg

Önerilen İçerik; Akıllara Durgunluk Veren İşkence Mekanizmaları

Neoldu.com / Sosyal Fayda

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum