Aslan Burcu Özellikleri

İşte aslan burcu erkeğinin ve aslan burcu kadının çekici yönleri, aslan burcu özellikleri, aslan burcu erkeği ve kadını fiziksel özellikleri..
Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Erkeği ve Kadını

Aslan burcu erkeğinin ve kadınının özgüvenleri oldukça yüksektir. Kızdıkları zaman bir aslan gibi kükrerler ve ona karşı koymak oldukça zorlaşır. Aslan burcu insanlar yapmacık tavırlar sergilemeyi sevmezler.

Bu içeriğimizde aslan burcu erkeği özellikleri, aslan burcu kadını özellikleri, aslan burcu erkeği ve kadını fiziksel özellikleri, aslan burcu erkeği ve kadını çekici özelliklerini araştırdık ve derledik.

aslan-burcu-002.jpg


Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

Aslan burcu erkeği, insanları kırmak ve onları rencide etmekten nefret eder. Fakat sinirlendiğinde çok fazla kırıcı olurlar. Sinir geçtikten sonra kırdığı insandan özür dilerler.

Aslan burcu erkeği, zeki ve sevecen bir yapıya sahiptir. Sevecen olmasından dolayı etrafına sürekli sevinç ve neşe saçar. İnsanlar tarafından çok sevilir ve arkadaş ortamında herkesi güldürebilen kişilerdir.

Aslan burcu erkeği, çok gururlu bir kişiliğe sahiptir. Dışarıdan sert bir erkekmiş gibi gözükse de içi hiç öyle değildir. Kolayca kırılabilen bir yapısı vardır. Aslan burcu erkeği, her zaman mutlu ve enerji doludur. Yerine durmak istemez ve sürekli hareket halindedir.

Aslan burcu erkeği, arkadaşları tarafından sevilen ve son derece popüler kişilerdir. Etrafında bulunan insanları kendisine çeker. Merhametli ve yardımsever olmalarından dolayı dostlarının sorunlarıyla yakından ilgilenirler.

aslan-burcu-erkegi-ozellikleri-001.gif


Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan burcu kadını, kendilerine gereğinden fazla güvenirler ve oldukça çekicidir. Her şeyin en iyisinin olmasını isterler ve bunun için elinden gelen her şeyi yaparlar. Aslan burcu kadını ateşlidir ve aşkta oldukça tutkuludur.

Aslan burcu kadını, gece hayatını çok sever ve etrafındaki insanların ilgisini kendisine çekmeye bayılır. Erkeklerin onu çok beğendiğini düşündüğünde havaya girer. Aslan burcu kadını, yapmacık olmayı sevmez ve bu kadar ilgi görmesinin sebebi doğal olmasından kaynaklanır.

Aslan burcu kadını oldukça cesur ve dürüsttür. Yalan söylemeyi hiç sevmez ve söyleyen kişiden nefret eder. Dürüstlük onun için çok önemlidir. Aslan burcu ile sevgili olmak isteyen erkeklerin kıskanç olmaması gerekmektedir. Aslan burcu kısıtlanmayı sevmez. Özgürlüğüne çok düşkündür.

aslan-burcu-kadini-ozellikleri-001.gif


Aslan Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu erkeği, saçlarının nasıl göründüğüne ve biçimine son derece dikkat eder. Gür ve kalın telli saçlara sahiptir. Ne çok uzun ne de çok kısadır. Genellikle fit bir vücuda sahiptir.

Yemek yemeği çok severler. Gözleri onu en çekici yapan fiziksel özelliklerinden birisidir. Giyim konusunda da fena değildir. Kendisine yakışan kıyafeti seçer birisine özenmeye çalışmaz.

aslan-burcu-erkegi-fiziksel-ozellikleri.jpg


Aslan Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu kadını, saçları ile bir çok erkeği baştan çıkarır. Gözleri çok dikkat çekicidir ve birisiyle konuşurken gözlerine bakarak konuşur. Boyları genellikle kısadır. Saçları ve tenleri açık renktedir. Yemek yemeği çok sever ve bu yüzden biraz kiloludur.

Giyim konusunda çok kötü olduklarını söyleyemeyiz. Genellikle kendisine neyin yakışacağını bilmezler ve bu yüzden de modaya uygun giyinmeye çalışırlar. Seçimlerinde bazen hataya düşseler de genellikle güzel giyinirler. 

aslan-burcu-kadini-fiziksel-ozellikleri.jpg


Aslan Erkeğinin Çekici Yönleri

 • Kendine has bir karizması olması, güçlülüğü ve cömertliği
 • Sahne ışığının olması ve sahnedeki duruşu
 • Koruyuculuğu ve kaliteden ödün vermemesi
 • Gösterişli yapısı
 • İstediği şey ne olursa olsun elde edene kadar savaşıp elde etmesi
 • Güçlü cinselliği
 • Liderlik vasfının olması
 • Saygınlığı
 • Açık sözlülüğü, sıcaklığı ve haksızlığa karşı boyun eğmezliği gibi belli başlı özellikler aslan erkeğini çekici kılıyor.

aslan-erkeginin-cekici-yonleri.png


Aslan Kadınının Çekici Yönleri

 • Popüler oluşu
 • Dişiliği, cazibesi, sıcaklığı, zekası ve güzelliği
 • Ne istediğini bilmesi
 • Cinsel ateşliliği, tutkulu oluşu
 • Otoriter tavırları
 • Şefkatlidir ancak bu şefkatini yalnızca çok sevdiği erkeğe gösterir
 • Kendinden emin ve güçlü tavrı
 • Kendinden asla ödün vermemesi
 • Beden dilini çok güzel kullanması 

aslan-kadininin-cekici-yonleri-002.jpg

Önerilen İçerik; Aslan Burcu Kadınının Aşk Hayatı

NeOldu.com 

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum