Aliexpress Oyuncak Modelleri – En Güzel Oyuncak Modelleri ve Fiyatları

Aliexpress Oyuncak Modelleri – En Güzel Oyuncak Modelleri ve Fiyatları
04.12.201915:53

Aliexpress internet sayfasında satışa sunulan oyuncak modelleri ve fiyatlarını listeledik. Oyuncak bebek, oyuncak araba, pelüş oyuncak ve oyuncak ev kategorisindeki en uygun fiyatlı ürünleri sizlere sunuyoruz. İşte Aliexpress en iyi oyuncak modelleri…

Haber güncelleme tarihi 14.07.2020 14:30

En İyi Oyuncak Modelleri ve Fiyatları

Aliexpress e-ticaret sitesi milyonlarca kaliteli ürünü uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Kolayca ürün siparişi verebildiğimiz Aliexpress’te en çok merak edilenlerden biri de nasıl alışveriş yapılacağı konusudur. Eğer daha önce Aliexpress’ten alışveriş yapmadıysanız resimli olarak anlattığımız “Aliexpress alışveriş nasıl yapılır?” başlıklı yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz. Aliexpress’te çocukların en çok ilgi duyduğu oyuncak modelleri kaliteli ve uygun fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor. Binlerce ürün arasından seçtiğimiz en iyi ve en uygun fiyatlı oyuncak ürünlerini listeledik. İşte Aliexpress en iyi oyuncak ürünleri ve uygun fiyatları…

aliexpress-indirim-kuponu-012.jpg


En Güzel Oyuncak Bebek Modelleri ve Fiyatları

Aliexpress üzerinden en uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz oyuncak bebek ürünlerini sizler için bir araya getirdik. İşte Aliexpress en güzel oyuncak bebek ürünleri…

1.NK Fantastic Fairyland Oyuncak Bebek

aliexpress

Kız çocuklarının en çok sevdiği oyuncak modellerinden olan bu ürünler farklı çeşit ve formatta Aliexpress üzerinden satışa sunulmuştur. Yumuşak silikondan oluşturulan gövde üzerine bez kıyafetlerle donatılmış bu bebeklerin kol ve bacakları hareket ettirilebiliyor.

Oyuncak Bebek Modelleri


2.  LuckDoll N192 Oyuncak Bebek

aliexpress

43 cm boyutlu plastikten yapılan bu bebek modeli bez kıyafetler ve minik ayakkabılar ile beraber satışa sunulmuştur. Aliexpress oyuncak bebek çeşitleri arasında uygun fiyatı sebebiyle en çok satılan ürünlerden biri olmuştur.

Oyuncak Bebek Modelleri


3. TtNight Dolls Oyuncak Bebek

aliexpress

Plastikten üretilen ve deniz kızı modelindeki bu ürün 35’e 16 cm boyutlara sahiptir. 3 ve 3 yaşından büyük çocuklar için uygun olan deniz kızı oyuncağı Aliexpress üzerinden satışa sunulmuştur.

Oyuncak Bebek Modelleri


4. JIE – STAR Anna Elsa Dolls Oyuncak Bebek

aliexpress

Çizgi film karakterleri formatında tasarlanan bu oyuncak bebek modelleri yumuşak plastikten imal edilmiştir. 16 cm boyutundaki prenses Elsa ve prenses Anna karakterleri Aliexpress üzerinden satışa sunulmuştur.

Oyuncak Bebek Modelleri


5. NPK 1412 Oyuncak Bebek

aliexpress

Oyuncak bebek kategorisinde en çok satan ürünlerden biri olan bu ürün 47cm boyuta sahip dolgu oyuncak modelidir. El yapımı kıyafetler giydirilmiş bu ürünün dış yapısı yumuşak silikondan imal edilmiştir. Peruk saç ve tamamen elle çizilen ince detaylar sayesinde gerçeğe yakın bir formda bulunan bu ürün kutusunda kıyafet, biberon ve emzik ile beraber satılmaktadır. Aliexpress üzerinden uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz bu ürün doğum günü ve özel günler için en iyi hediye çeşitlerindendir.

Oyuncak Bebek Modelleri


En İyi Oyuncak Araba Modelleri ve Fiyatları

Çocukların en sevdiği oyuncak türlerinden olan oyuncak arabalar Aliexpress üzerinden uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Binlerce farklı çeşit oyuncak arasından en iyi ve en ucuz fiyatlı oyuncak modellerini sizler için listeledik. İşte Aliexpress oyuncak araba modelleri…

1.Disney 12 Oyuncak Araba Modeli

aliexpress

Disney Pixar’ın sevilen çizgi filmi Arabalar karakterleri formatında ki bu oyuncaklar metalden üretilmiştir. Kız erkek farketmeden her çocuk tarafından sevilen bu çizgi karakterler Aliexpress’te uygun fiyatlara satışa sunulmuştur.

Oyuncak Araba Modelleri


2. Diecast Transformation Car Oyuncak Araba Modeli

aliexpress

Plastik’den üretilen oyuncaklar normal bir araba modelinden bir robota dönüştürülebiliyor. Farklı renk seçeneklerine sahip bu ürün çocuklarınızın hayal gücünü geliştirmeye yardımcı oyuncaklardandır.

Oyuncak Araba Modelleri


3. Sincan DCTN1086 Oyuncak Araba

aliexpress

İnşaat araçları formatında tasarlanan bu oyuncak arabalar büyük bir tırla beraber satılmaktadır. Plastikten imal edilen ürünler 3 ve 3 yaşından büyük çocuklar için uygun bir oyuncak türüdür. Farklı renk seçeneklerine sahip bu ürünü Aliexpress’ten sipariş edebilirsiniz.

Oyuncak Araba Modelleri


4. Minocool Diecast Oyuncak Araba

aliexpress

Klasik Model araç minyatürü olarak yapılan tasarlanan bu ürün gerçeğe yakın yapısı ve açılır kapanır kapılarıyla dikkat çekiyor. Işık ve ses özellikleri olan bu oyuncak plastik malzemeden üretilmiştir. 16 cm uzunluğa sahip bu ürün çek-bırak oyuncak modelindedir.

Oyuncak Araba Modelleri


5. XINGYUCHUANQI Oyuncak Araba

aliexpress

Aliexpress uzaktan kumandalı araba modeli olan bu ürün 37x23x20 cm boyutlarındadır. 2.4 Ghz radyo frekans bağlantısına sahip bu RC araba yüksek yapısı ve etkin süspansiyonlarıyla off – road için tasarlanmıştır. 240V şarj desteğine sahip uzaktan kumandalı araba 30 dakikaya kadar kullanılabiliyor.

Oyuncak Araba Modelleri


En İyi Peluş Oyuncak Modelleri ve Fiyatları

Hoş görüntüsü ve yumuşak dokusu sebebiyle ebeveynlerin çocukları için en çok tercih ettiği oyuncak ürünlerinden olan peluş oyuncaklar Aliexpress’te satılmaktadır. En uygun fiyat seçeneklerini bulabileceğiniz Aliexpress pelüş oyuncak kategorisindeki en iyi ürünleri sizler için bir araya getirdik. İşte Aliexpress en güzel peluş oyuncak modelleri…

1.Yesfeier 001 Pelüş Oyuncak

aliexpress

Aliexpress dolgu oyuncak modeli olan bu oyuncak fil ürünü iç dolgusu pamuk ve dış kaplaması ise yumuşak pelüşten yapılmıştır. 40cm ve 60 cm yüksekliğe sahip çeşitleri bulunan bu ürün farklı renk seçenekleriyle Aliexpress’te satışa sunulmuştur. 3 ve 3 yaşından büyük çocuklar için uygun oyuncak modellerindendir.

Peluş Oyuncak Modelleri


2. Lintunba P323 Pelüş Oyuncak

aliexpress

Aliexpress oyuncak ayı çeşitleri içerisinde uygun fiyatı ve kalitesiyle ön plana çıkan bu ürün 15 cm boyunda pamuk dolgulu bir oyuncak modelidir. Dış kaplaması yumuşak pelüş malzemeden oluşan bu ürün Aliexpress pelüş oyuncak kategorisinde satışa sunulmuştur.

Peluş Oyuncak Modelleri


3. Ucanaan Pelüş Oyuncak

aliexpress

Aliexpress pelüş dolgu bebek oyuncağı modeli olan bu ürün 25cm boyutunda kaliteli bir üründür. 3 ve 3 yaş üstü çocuklar için kullanıma uygun olan bu oyuncak içi pamuk, dışı da pelüş kaplamadır. Aliexpress dolgu oyuncak kategorisinde satışa sunulan bu ürün %100 pamuktan imal edilmiş olup uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Peluş Oyuncak Modelleri


4. JJovce Pelüş Oyuncak

aliexpress

Aliexpress dolgu oyuncak kategorisindeki en iyi ürünlerden biri olan bu oyuncak modelleri; muz, karpuz, ananas, limon ve daha birçok meyve, sebze modelinde çeşitleriyle satılmaktadır. İçi pamuk dolgu dışı ise yumuşak pelüşten yapılmış ürünler 10 cm boyutlarındadır.

Peluş Oyuncak Modelleri


5. Nilawo Dolgu Pelüş Oyuncak

aliexpress

Sevimli tasarımıyla dikkat çeken sebze figürlü dolgu oyuncaklar 30 cm boyutlarında ve %100 pamuk özelliğine sahiptir. Yumuşak yapısı ve emoji surat mimikleriyle fark yaratan bu ürün hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun bir hediyedir.

Peluş Oyuncak Modelleri


En İyi Oyuncak Ev Modelleri ve Fiyatı

Oyuncak ev modelleri ve oyuncak mutfak ürünleri her zaman çocukların ilgisini çeken ürünler olmuşlardır. En uygun fiyatlı ve en güzel oyuncakları kolayca sipariş verebileceğiniz Aliexpress’teki oyuncak ev modellerini listeledik. İşte Aliexpress’te satılan en güzel oyuncak ev çeşitleri…

1.MYPANDA Dolls Oyuncak Ev

aliexpress

Çocuklar için minyatür olarak tasarlanmış minik ev eşyalarının bulunduğu bu oyuncak 22 parçadan oluşmaktadır. Plastik malzemeden üretilmiş bu oyuncak ev 2 yaşından büyük çocuklar için uygundur. Minyatür oyuncak ev ürünü Aliexpress’de uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Minyatür Oyuncak Modelleri


2. JJRC DIY Plastik Oyuncak Ev

aliexpress

Aliexpress eğitici oyuncak modellerinden olan mini piknik seti 12 parçadan oluşmuştur. Küçük çocukların en çok tercih ettiği oyuncak çeşitlerinden biri olan bu oyuncak mutfak seti Aliexpress’de satışa sunulmuştur.

Minyatür Oyuncak Modelleri


3. Topacc Accessories Oyuncak Ev

aliexpress

Aliexpress ahşap oyuncak ürünlerinden olan bu oyuncak çocukların gelişimine fayda sağlayacak oyuncak aksesuarlarındandır. Çocuk sağlığına zarar vermeyen doğal ahşap ürünü bu bilişsel yeteneği geliştirecek oyuncak Aliexpress’de satılmaktadır.

Minyatür Oyuncak Modelleri


4. HBB Plastik Oyuncak Ev

aliexpress

Oyuncak ev temizlik ürünleri; çocukların kişisel gelişimine ve temiz olmaya yardımcı olan bu set 9 parçadan oluşmaktadır. Plastikten üretilen bu oyuncak çok uygun fiyatlarla Aliexpress üzerinden satışa sunulmaktadır.

Minyatür Oyuncak Modelleri


5. Makimama Dollhouses Oyuncak Ev

aliexpress

Çocuklar için özel olarak üretilmiş minyatür ev modeli oyuncak 69x16x36 cm boyutlara sahip plastik bir üründür. Çocuklarınız kendi evini tasarlarken hayal güçlerini de geliştirecek bu oyuncak hem erkek hemde kız çocukları için uygun bir oyuncak çeşididir.

Minyatür Oyuncak Modelleri


Aliexpress'ten Nasıl Alışveriş Yapılır Video

Aliexpress son yılların en çok alışveriş yapılan e-ticaret sayfası olan alışveriş platformu olmakla beraber hakkında birçok soru işareti de barındırıyor. Bu sorulardan biride Aliexpress üzerinden verilen siparişlerin nasıl takip edileceğidir. Sipariş verdiğiniz ürünün kargo sürecini incelemek veya siparişiniz hakkında bilgi alabilmek için yapmanız gerekenleri “Aliexpress kargo takibi nasıl yapılır?” başlıklı yazımızda tüm detaylarıyla birlikte bulabilirsiniz. Aliexpress kargo takibi hakkında yazılan içeriğimizi okumanızı şiddetle öneriyoruz.

Önerilen İçerik: Aliexpress Telefon Kılıfı Modelleri ve Fiyatları

NeOldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
1
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.