AliExpress Black Friday 2019 İndirim Kuponu ve Fırsat Ürünleri

AliExpress Black Friday 2019 İndirim Kuponu ve Fırsat Ürünleri
15.11.201911:51

Aliexpress Black Friday 2019 fırsat ürünleri, yılın en büyük indirimine ev sahipliği yapmaktadır. Bir hafta içerisinde milyonlarca ürünün tükendiği Black Friday alışveriş festivali kapsamında yüzlerce liralık Aliexpress indirim kuponu sizleri bekliyor.

Haber güncelleme tarihi 11.12.2019 14:46

AliExpress Black Friday; yeni yıl öncesi şükran günü olarak bilinen 29 Kasım Cuma günü başlayan ve tüm ürünlerde geçerli büyük indirimlerin uygulandığı kara cuma indirim fırsatlarıdır

Tüm dünya genelinde büyük bir heyecanla beklenen Black Friday 2019, Aliexpress.com'un sunduğu büyük indirim fırsatlarıyla kullanıcılarına en hesaplı fiyata kaliteli ürün alma imkanı sunmaktadır. Ülkemizde Kara Cuma, Siyah Cuma, Muhteşem Cuma ve Efsana Cuma olarak bilinen Black Friday alışveriş festivali 29 Kasım 2019'da AliExpress.com'da başlıyor!


AliExpress Black Friday 2019 Nedir?

Aliexpress Black Friday 2019

Aliexpress.com'un tüm dünya üzerinde alışveriş çılgınlığı yaratan 11.11 kampanyasının hemen ardından düzenlenen Aliexpress Black Friday 2019, en iyi indirim fırsatlarıyla yeniden karşımıza çıkıyor. AliExpress Black Friday 2019 indirim fırsatları kapsamında düzenlenen alışveriş festivali, 100.000'den fazla marka ve milyonlarca ürünü en ucuz fiyata satın alma fırsatı sunmaktadır. Black Friday indirim fırsatlarından kaçırmadan hızlıca üye olmak için tıklayınız.

Türkiye'de son birkaç senedir hayatımıza giren siyah cuma kampanyası, 29 Kasım 2019 tarihi itibariyle AliExpress.com üzerinden yapacağınız her ürün için geçerli olacak. Aliexpress'de yer alan 40'ın üzerinden kategoride düzenlenecek olan Aliexpress Black Friday etkinliği kapsamında %80'e varan indirim fırsatları sizleri bekliyor! Aliexpress.com ayrıcalığıyla biriktireceğiniz kuponlarınızı kara cuma indirimi kapsamında kullanabilirsiniz. Aliexpress indirim kuponları sayesinde indirim üstüne indirim seçeneklerinden yararlanabilir, satın almak istediğiniz ürüne en ucuz fiyata sahip olabilirsiniz!


AliExpress Black Friday 2019 İndirim Kuponu 

Aliexpress Black Friday 2019

Tüm kullanıcılarına sunmakta olduğu milyonlarca ürün seçeneği ve ucuz fiyat garantisiyle alışveriş meraklılarını mutlu etmeyi başaran Aliexpress.com, Black Friday 2019 kapsamında düzenlediği yepyeni indirim fırsatlarıyla milyonlarca bedava para dağıtıyor! Kampanya dahilinde indirimli kuponlardan yararlanmak isteyen kullanıcılar, Black Friday 2019 kupon merkezine ulaşmak için tıklayınız.


Bu Yıl AliExpress Black Friday Kampanyasından Neler Bekliyoruz?

Aliexpress Black Friday 2019

Bu yıl yenisi düzenlenen AliExpress Black Friday kampanyasında birbirinden farklı promosyonlu ürünler sizleri bekliyor! Aliexpress 11.11 alışveriş festivali ile aynı planda düzenlenen kampanya, yılın son fırsat ürünlerini satın almanız için büyük bir fırsat sunuyor. 

Black Friday indirimlerinden daha fazla tasarruf etmek isteyen kullanıcıların , Aliexpress Kara Cuma etkinliği öncesinde düzenlenen indirimli kupon fırsatlarından yararlanmasını öneriyoruz. 26-28 Kasım tarihleri arasında dağıtılan Aliexpress Black Friday indirim kuponlarınızı biriktirerek en karlı siz çıkabilirsiniz! AliExpress İndirim Kuponu seçeneklerinden yararlanmak için tıklayınız. Link üzerinden sahip olacağınız indirim kuponlarını Siber Pazartesi (Cyber Week) kampanyasında da kullanabilirsiniz.


AliExpress Black Friday Kuponlar Nasıl Kullanılır?

Aliexpress Black Friday 2019

AliExpress'in Black Friday kapsamında armağan ettiği kuponları 29 Kasım 2019 tarihi itibariyle tüm mağazalarda kullanabilirsiniz. Alışverişlerinizi daha tasarruflu hale getirecek Kara Cuma indirim kuponlarını ister oyun oynayarak ister indirim sayfalarında gezinerek veya jetonlarınızı paraya çevirerek kullanabilirsiniz. İndirimleri ürünler için fırsat merkezini ziyaret edebilmek adına bu bağlantıyı tıklayınız.


AliExpress Black Friday Ürünleri Neden Ucuz?

Aliexpress Black Friday 2019

Aliexpress.com, ucuz ve kaliteli ürün yepazesiyle tüm kullanıcıları heyecanlandırmaktadır. Türkiye üzerinden de alışveriş yapma imkanı sunmakta olan site, ucuz fiyat seçenekleriyle müşterilerini mutlu etmeyi başarıyor. Son zamanlarda Türkiye'de popüler olarak tercih edilen Aliexpress.com, Türk kullanıcılar tarafından neden bu kadar ucuz? sorusunu beraberinde getirmektedir. Yurt dışı sitelerinden alışveriş konusunda endişe duyan kullanıcılarımızın AliExpress Güvenli mi? adlı içeriğimizi incelemesini öneririz.

Çin merkezli Aliexpress.com, ürün yelpazesinin çoğunu Çinli satıcılar tarafından gerçekleştirmektedir. Aracı firmalar olmaksızın doğrudan Çinli üreticilerden Türk alıcılara ulaştırılan ürünler, hem ucuz hem de ücretsiz kargo seçenekleriyle kapınıza kadar ulaşıyor. Kargo işlemlerinizi detaylı kontrol etmek için AliExpress Kargo Takip Nasıl Yapılır? adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.


AliExpress Black Friday 2019 Nasıl Sipariş Veririm?

Aliexpress Black Friday 2019

AliExpress Black Friday 2019 kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcıların bu bağlantıya tıklayarak Aliexpress üyelik işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. AliExpress üyelik işlemleriniz hakkında tüm detaylar için Aliexpress Alışveriş Nasıl Yapılır? adlı içeriğimize göz atabilirsiniz. AliExpress Efsane Cuma 2019 kampanyası kapsamında gerçekleştireceğiniz her alışveriş işlemlerinize özel indirim fırsatlarından yararlanmayı unutmayınız.

AliExpress üyelik işlemlerini gerçekleştirmenizin hemen ardından site üst kısmında yer alan arama çubuğuna tıklayarak Kara Cuma 2019 indirimli ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize ekleyebilir, Kara Cuma'nın diğer indirimli ürünlerine göz atabilirsiniz. Alışveriş sepetinizde ki ürünleri satın almak için "Şimdi Satın Al" butonuna tıklayarak ürün siparişinizi oluşturabilirsiniz. AliExpress Black Friday 2019 fırsat ürünlerinden yararlanmak isteyen kullanıcılar bu bağlantıya tıklayarak üyelik işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. 


AliExpress Cyber Monday İndirim Fırsatları

Aliexpress Black Friday 2019

AliExpress genellikle Black Friday alışveriş festivalini Cyber Monday kampanyasıyla birleştirmektedir. AliExpress Cyber Mondey indirim fırsatları; elektronik eşyalarda %40'a varan indirim, ayakkabı ve çantalarda %70'e varan indirim, oto aksesuarlarında %50'ye varan indirim fırsatları sunmaktadır. 


AliExpress Black Friday 2019 İndirimli ve Kampanyalı Ürünler

Aliexpress Black Friday 2019

AliExpress Black Friday, tüm dünyada her sene düzenlenen ve alışveriş tutkunlarına benzersiz fiyat ve ürün seçeneği sunmakta olan yılın en büyük ve en kapsamlı alışveriş festivalidir. Geçtiğimiz yıl 23 Kasım 2018'de başlayan ve Türk kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören Aliexpress fırsat ürünleri, bu yıl 29 Kasım 2019 tarihi Kara Cuma kampanyasıyla yeniden karşımızda! 

Milyonlarca ürünü en ucuz fiyata satın alabileceğiniz Aliexpress Black Friday 2019 kampanyasında telefondan tablete, akıllı saatlerden dizüstü bilgisayarlara, oto malzemelerinden kulaklıklara, takıdan kol saatlerine, çantalardan ayakkabılara, elbiseden gözlüğe kadar aradığınız her ürünü %80'e varan indirim fırsatlarıyla satın alabilirsiniz. AliExpress Black Friday kapsamında birbirinden farklı indirim kuponlarından yararlanarak alışverişlerinizi en hesaplı hale getirebilir, ücretsiz kargo seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Yılın merakla beklenen alışveriş festivali AliExpress Efsane Cuma 2019 kampanyasında yer alan fırsat ürünlerine hep birlikte göz atalım! 


Telefon ve Aksesuar

Aliexpress Black Friday 2019

Aliexpress Black Friday 2019 alışveriş festivalinde satışa sunulan cep telefonları, %60'a varan indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor! Aliexpress indirim kuponlarınızı kullanarak çok hesaplı fiyata sahip olacağınız cep telefonu markaları arasında; Apple, Xiaomi, Lenova, Huawei, Honor, Nokia, Black View, One Plus, Qukitel ve Doogee yer alıyor. iOS ve Android işletim sistemine sahip en iyi akıllı cep telefonlarını en ucuz fiyata satın alabileceğiniz AliExpress Black Friday 2019 fırsat ürünlerini kaçırmayın. Aliexpress Black Friday 2019 indirimli cep telefonlarına sahip olmak için tıklayınız.


Bilgisayar ve Ofis Malzemeleri

Aliexpress Black Friday 2019

Aliexpress 2019 yılında düzenlenen Black Friday kampanyasında teknoloji meraklılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Birbirinden farklı fiyat seçenekleriyle aradığınız tüm bilgisayar modellerini en ucuza satın alma fırsatı sunmakta olan Aliexpress, diz üstü bilgisayarlardan masa üstü bilgisayarlara, 3D yazıcılardan tarayıcılara, monitörden klavyelere, HDD koruyucularda harici solid state sürücülere, işlemciden anakarta kadar ihtiyacınız olan tüm bilgisayar ve ofis malzemelerini en ucuz fiyata satın alma fırsatı sunuyor. Aliexpress Black Friday kampanyasında satışa sunulan bilgisayar modellerini incelemek için tıklayınız.


Otomobil Aksesuarları

Aliexpress Black Friday 2019

Aliexpress, aradığınız her şeyi en ucuza sahip olmanızı sağlayacak Black Friday kapsamında otomobil meraklılarını unutmadı! Aliexpress otomobil aksesuarlarında geçerli %50'ye varan indirim fırsatları arasında; direksiyon örtülerinden anahtar halkalarına, koltuk kılıflarından paspaslara, koltuk desteklerinden vites kolu kolyelerine, ses ve ısı yalıtımından araç süslerine kadar aradığınız her şeyi en ucuz fiyata sahip olma fırsatı sunuyor. Özellikle arabasını modifiye etmek isteyen kullanıcılar için satışa sunulan tampon, ızgara ve spoiler aparatlarıyla arabanıza zengin bir görünüm katabilirsiniz. Aliexpress Black Friday 2019 indirimli otomobil malzemelerine sahip olmak için tıklayınız.


Takı ve Saat

Aliexpress Black Friday 2019

Kadınların olmazsa olmazı takı aksesuarlarında geçerli AliExpress Black Friday indirim fırsatları, binlerce model ve ucuz fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor! Kaliteli ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken takı ve saat modelleri arasında; kolyeden küpeye, bilezikten yüzüğe, klasik saatlerden spor saatlere kadar aradığınız her şey mevcut. Sevdiklerinize özel günlerde armağan edebileceğiniz sayısız saat ve takı modellerine Black Friday indirim kapsamında sahip olabilirsiniz. Aliexpress Black Friday 2019 takı ve saat modellerinde indirimli ürünlerden yararlanmak için tıklayınız.


Çanta ve Bagaj

Aliexpress Black Friday 2019

Durmak bilmeyen AliExpress Black Friday 2019 kampanyasında en kaliteli çanta ve bagaj modellerine en ucuz fiyata sahip olabilirsiniz. Birbirinden şık çanta ve bagaj modelleri arasında kadın çantalarından erkek çantalarına, çocuk ve bebek çantalarından seyahat çantalarına, sırt çantalarından cüzdanlara, para çantalarından makyaj çantalarına kadar aradığınız her şeyi %60'a varan indirim fırsatlarıyla satışa sunuluyor. Seyahatlerin olmazsa olmazı bagajlarınızı Black Friday kampanyasıyla en ucuz fiyata satın alabilirsiniz. Aliexpress Black Friday 2019 indirimli çanta ve bagaj modellerine sahip olmak için tıklayınız.


Kulaklık ve Akıllı Saat

Aliexpress Black Friday 2019

Teknoloji meraklılarını heyecanlandırmayı başaran Aliexpress Black Friday 2019, birbirinden farklı kulaklık ve akıllı saat modellerini en ucuz fiyata satın alma fırsatı sunuyor. Son zamanlarda cep telefonlarının olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alan akıllı saat modelleri, genç yaşlı tüm kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. AliExpress akıllı saat modelleri arasında hem sportif hem klasik iOS ve Android uyumlu cihazlar yer alıyor. Aliexpress Black Friday 2019 indirimli akıllı saat modellerinden yararlanmak için tıklayınız.

Yüksek teknolojili stereo hoparlör modellerinin yer aldığı AliExpress Black Friday kampanyası, kablolu ve kablosuz kulaklıkları en ucuz fiyata satışa sunuyor.  Amiral gemisinin göz bebeği Xiaomi Redmi Airdots, Huawei FreeBuds ve Honor FlyPods kablosuz kulaklıklardan oyun kulaklıklarına kadar aradığın her şey %50'ye varan indirim fırsatlarıyla kapında! Aliexpress Black Friday 2019 indirimli kulaklık modelleri için tıklayınız.


Elbise ve Gözlük

Aliexpress Black Friday 2019

Aliexpress Black Friday 2019 kapsamında satışa sunulan elbise ve gözlük modelleri, hemen her tarza uygun hesaplı fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor! Özel davetlerde ve günlük hayatta kullanabileceğiniz en güzel ve en ucuz kadın elbise modelleri arasında hem klasik hem sportif modeller yer alıyor. Kış modasına uygun birbirinden farklı kadın elbise modelleri %80'e varan indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor. Dolabınızı şenlendirecek Aliexpress kadın elbise modelleri için tıklayınız.


Aliexpress'ten Nasıl Alışveriş Yapılır Video

Binlerce erkek ve kadın gözlük modellerinin yer aldığı AliExpress Black Friday festivali kapsamında güneş gözlüğünden otomobil gözlüklerine, okuma gözlüğünden motorcu gözlüklerine, çocuk gözlüğünden kar gözlüklerine kadar en şık ve tarz modeller sizleri bekliyor! %80'e varan indirim fırsatlarıyla Aliexpress gözlük modellerine sahip olmak için tıklayınız.

Türkiye üzerinden AliExpress Black Friday 2019 kampanyasına katılacak olan kullanıcılarımızın vergi oranları hakkında detaylı bilgiye sahip olması için AliExpress Vergi Oranları Ne Kadar? adlı içeriğimize göz atmasını öneririz.

Neoldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
28
2
12
6
15
3
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 7
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  BENZER HABERLER
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.