Akrep Burcu 2019 Yorumları

Akrep Burcu 2019 Yorumları
27.12.201815:44

Akrep Burcunu 2019 yılında nelerin beklediği oldukça merak ediliyor. Peki, akrep burcu olan kişiler 2019 yılında aşk, kariyer, para ve sağlık konularında hangi durumlarla karşı karşıya kalacak? İşte, 2019’da Akrep burcu olan kişileri bekleyen gelişmeler…

Haber güncelleme tarihi 27.12.2018 16:08

2019 yılı akrep burcunda önceki yıllara göre önemli gelişmelerin yaşanacağı ve kaybedilen fırsatların tekrar değerlendirilebileceği bir yıl olacaktır. Özellikle Satürn'ün akrep burcundan yaya geçmesi, akreplerin yaşamında birçok şeyi kolaylaştıracak etkiye sahiptir. Güçlü iradeleri ve savaşçı mizacıyla bir yandan nazik ve son derece empatik kişilikleriyle öne çıkan akrep burcu insanları için fırsatlarla dolu enerjik bir yıl olacağı şeklinde yorumlar bulunmaktadır.

Sağlığınızla ilgili yapmanız gerekenler bulunuyor. Daha önceki yıllara göre sağlığınız için gösterdiğiniz özenin karşılığını alacaksınız. Sosyal ilişkileriniz ve maddi durumunuz iyileşecek. Yılın başlangıcında kendinize duyduğunuz güveni ve gerçekleştirmeyi umduğumuz şeyleri açığa çıkaracağınız enerji dolu bir dönem olurken, yılın ortalarında aileniz ve işiniz arasında dengeli ilerleyeceğiniz, biraz dinlenmek isteyeceğiniz bir dönem olacak.

akrep burcu

2019 Akrep Burcu Yorumları

Akrep burcunu yeni yılda önceki yıldaki değişimlerin, yenilmelerin ve olumsuzlukların sona erdiği olumlu gelişmeler bekliyor. Jüpiter'in yer değiştirmesiyle fırsatların ve şansların doğduğu bir döneme geçiliyor.  Bu doğrultuda 2019 akrep burcu yorumu genel itibariyle olumlu ilişkileri ve atılımları ifade ediyor.

Akreplerin Yengeç ay düğümünden dolayı kaderleriyle de yüzleşecekleri bir yıl oması beklenirken, iyileşmeleri için pozitif gelişmeler yaşanacak. Kendilerine huzursuzluk veren kişilerden uzak durmaları gerekecek. Beklenmedik iniş çıkışlar olması akreplerin güç gösterisi yapmalarından kaynaklanacaktır. Ancak 2019 yılı sosyal ilişkilerinde akreplerin daha iyimser olacağı yönünde gözüküyor. Kararlı ve disiplinli yapısı sayesinde hedeflerine ulaşabilecek olan akrepler için bu yıl şanslı bir yılı simgeliyor.

 • Akrep Burcu Aşk Hayatı Yorumu
 • Akrep Burcu İş Hayatı Yorumu
 • Akrep Burcu Sağlık Yorumu
 • Akrep Burcu Kariyer Yorumu
 • Akrep Burcu Yaşam Yorumu

2019 Akrep Burcu Aşk Hayatı Yorumu

Güçlü duygularla sevdiği kişiye bağlanan akrep burcu kişiler için 2019 akrep burcu aşk hayatı oldukça iyi geçecek gibi görünüyor. Duygusal ilişkiler ve sevgi konu olduğunda hiçbir şeyi esirgemeyen akrepler, bu yıl geçen yılların aksine daha mutlu bir ilişki yaşayacaklar. Bekar akrepler Mart ayında yeni ilişkiye yelken açabilirler.

Romantik ilişkilerinde inişli çıkışlı olan akrep burcu kişiler, zaman zaman duygusallığa kapılabilir, şiddetli tartışmalar yaşayabilir. Ancak duraklamadan ve sessizlikten sonra fikirlerinizi sakinlikle ifade etmeniz her şeyin yoluna girmesini sağlayacak.

Özellikle eşinizin ya da sevgilinizin yakınlarıyla ilişkinizi sıcak tutmalısınız. Baharın gelmesiyle yepyeni bir enerjiyle dolacaksınız ve bu enerji ilişkinize yansıyacak. Partnerinizle aranızda oluşacak pozitif enerji aşk hayatınızı olumlu etkileyecek. Özellikle Merkür'ün yerleşimi zihinsel ve duygusal açıdan rahatlamanızı sağlayacak. Sonbahar mevsiminde biraz durgunluk ve sükunet içerisine girebilirsiniz. Ancak genel itibariyle 2019 yılı aşk hayatınız renkli olacağı bir yıl olacak.

akrep burcu özellikleri

2019 Akrep Burcu İş Hayatı Yorumu

İş hayatında son derece titiz davranan akrep burcuna mensup kişiler için 2019 akrep burcu iş hayatı enerjik ve motivasyon dolu geçecek. Özellikle iş ortamınızda sizin çalışmalarınızı taktirle karşılayan ve siz özenen kişiler olacak. Hizmet gösterdiğiniz kişilerin güvenini ve takdirini kazanmak sizin için bir hayli önemli.

Jüpiter akrep burcuna zenginlik katacakken, Plüton güç kazanmanızı sağlayacak. Sorumluluklarınızın bilincinde olmanız iş hayatınızda başarı elde etmenizi sağlayacak ancak ilk zamanlar iş yaşamında değişen dinamikler sizi huzursuz edebilir.

Bunun için ilişkilerinizde dikkatli ve sabırlı davranmalısınız. İlişkilerinizde samimiyet ve dürüstlüğe önem verdiğiniz için ikiyüzlü insanlardan uzaklaşmalısınız. Genel olarak 2019 yılı ortalarında iş yaşamınızın düzenli ve huzurlu ilerleyeceğini gösteriyor.

2019 Akrep Burcu Sağlık Yorumu

Sağlık sorunlarıyla uğraşacak olan akrepler bu yıl kısa bir mola verebilir. 2019 akrep burcu sağlık durumu bir önceki yıla göre daha iyi olacak. Ancak kısa sürede sağlık problemlerinin üstesinden gelecek ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Özellikle göz sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Diz sorunuyla uğraşan akrepler uygun tedaviyi alabilirler. Güçlü yapınız sayesinde problemleri iyimser karşılayabilir ve kısa zamanda işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.

2019 Akrep Burcu Kariyer Yorumu

Kariyer hayatında sahip olduğu zekası ve ikna gücü sayesinde başarılı bir duruş sergileyen akrep burcu bireyleri için 2019 akrep burcu kariyer durumu yılın başlarında olumlu ilerlerken sonbaharın yaklaştığı dönemlerde duraklayabilir.

2019 yazında hissettiği enerji ile yeni işlere atılmak isteyecek olan akrepler aceleci davranmamalıdır. Çünkü yılın başlarında balık burcundaki Ay'ın etkisi yüzünden birtakım konsantrasyon problemiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Fikirlerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için sabırsız olacağınız bu yıl çalışma ve kariyer çıkışınızı etkileyecek. Aceleci davranmazsanız ve sabırlı olursanız iş hayatında ve kariyer hedeflerinizde daha etkili ve disiplinli davranacaksınız.

2019 Akrep Burcu Para Yorumu

Ekonomik açıdan bereketli geçecek olan yeni yıl beklentilerinizi büyük ölçüde karşılayacak. Son yıllara kıyasla maddi durumunuz daha da iyileşecek. 2019 akrep burcu para durumu açısından güçlü geçecek. Ancak yine de harcamalarınızı kısmaya ve masraflardan kaçınmaya özen göstermeniz gerekiyor. Bunun için yatırım planları yapmanız elinizdeki parayı değerlendirmeniz için yarar sağlayacaktır.

2019 Akrep Burcu Yaşam Yorumu

2019 yılı akrep burcuna mensup olan kişiler için hareketli, enerjik ve pozitif bir yılı simgeliyor. Özellikle yıldızlara göre yılın ilk yarısından sonra her açıdan olumlu gelişmeler yaşanacak. 2019 akrep burcu yaşam kalitesinin yükseldiği, kariyer, özel ve iş yaşamında istikrarlı geçecek bir yıl olacak gibi görünüyor.

Yaz döneminde zihinsel enerjiniz artacak ve bütün işlerinizde yükselişe geçeceksiniz. Sonbahar döneminde ise dinginlik ve durgunluk hissederek biraz daha dinlenmeye ve keyfe odaklanacaksınız.

2019 yılının son aylarında ise Merkür'ün Terazi üzerindeki etkisi burçlardan akrep için yavaşlamayı getirirken, beklemediğiniz bir anda karar verilmesi zor bir durum içine gireceksiniz. Ancak aileniz ve arkadaşlarınız çoğu zaman olduğu gibi bu konuda da size destek verecektir. Sağlığınızla ilgili durumlara daha da özen göstermeniz gerekecek.


Önerilen İçerik: Akrep Burcunu Çekici Kılan Özellikler

NeOldu.com / Burçlar

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
0
1
1
1
2
3
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.