Adam Sandler Filmleri - IMDB Puanlarına Göre En İyi Adam Sandler Filmleri

Adam Sandler Filmleri - IMDB Puanlarına Göre En İyi Adam Sandler Filmleri
30.08.201914:16

Sempatikliği ve muhteşem oyunculuğuyla Hollywood’un en sevilen isimlerinden biri olmayı başaran Adam Sandler’ın birbirinden başarılı filmlerini sizler için bu içeriğimizde bir araya getiriyoruz. İşte en iyi Adam Sandler filmleri!

Haber güncelleme tarihi 10.06.2020 15:35

Adam Sandler Filmleri - IMDB Puanlarına Göre En İyi Adam Sandler Filmleri

Bu listede tüm zamanların en iyi Adam Sandler filmlerini spoiler içermeden, IMDB puanlarıyla birlikte sizler için bir araya getiriyoruz. İşte komedi filmleri ve aşk filmleri türünün en iyi filmlerinin de yer aldığı unutulmaz Adam Sandler filmleri...
Adam Sandler Filmleri;

adam-sandler-filmleri;.gif


1. The Waterboy (1998) - IMDB: 6.1

the-waterboy.jpg

Başrollerinde Adam Sandler, Kathy Bates ve Rob Schneider gibi isimlerin yer aldığı Sucu filminin yönetmen koltuğunda ise Frank Coraci oturuyor. Bobby’nin tepetaklak giden hayatı futbol koçunun onu bir gün keşfetmesiyle beraber değişir. Bobby artık yeteneklerini sergileyebileceği bir alan bulmuştur. Ancak tam bir kontrol delisi olan annesi, bu durum karşısında hiç memnun olmayacaktır. 
Tür: Komedi

Fragman


2. Anger Management (2003) - IMDB: 6.2

anger-management.jpg

Yönetmenliğini Peter Segal’in üstlendiği Asabiyim filminin başrollerinde ise Adam Sandler, Jack Nicholson ve Marisa Tomei gibi isimler yer alıyor. Dave Buznik, etrafındaki dünyaya karşı saygılı ve oldukça sakin bir iş adamıdır. Bir gün bindiği bir uçakta yaşadığı bir olay ise Buznik'in hayatını değiştirecektir.
Tür: Komedi

Fragman


3. Funny People (2009) - IMDB: 6.3

funny-people.jpg

Dilimize Matrak Adamlar olarak çevrilen filmin yönetmen koltuğunda Judd Apatow otururken başrollerinde ise Adam Sandler, Seth Rogen ve Leslie Mann gibi isimler yer alıyor. George yaşamının en bahtsız haberini öğrenmiştir. Artık geriye dönüşü olmayan berbat bir yol onu bekler: Ölüm!
Tür: Dram, Komedi

Fragman


4. Spanglish (2004) - IMDB: 6.4

spanglish.jpg

Adam Sandler, Tea Leoni ve Paz Vega gibi başarılı oyuncuları kadrosunda barındıran filmin yönetmenliğini ise James L. Brooks üstleniyor. Flor kendine ve kızına daha iyi bir yaşam kurabilmek için Meksika'dan Los Angeles'a göç eder. Yaşadığı dil problemlerine rağmen John ve Deborah Clasky tarafından evlerinde temizlik işlerini yapmak üzere işe alınır. Kendi alışkanlıklarından çok farklı bir hayat süren bu insanlara alışması gerekmektedir.
Tür: Komedi, Romantik

Fragman


5. The Longest Yard (2005) - IMDB: 6.4

the-longest-yard.jpg

Peter Segal’in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Adam Sandler, Chris Rock ve Burt Reynolds gibi başarılı isimler yer alıyor. Gardiyanlara karşı kendilerini kanıtlamak isteyen mahkumlar, bir Amerikan futbol takımı oluşturarak hapishane ekibini bir maça davet ederler.
Tür: Komedi

Fragman


6. Click (2006) - IMDB: 6.4

click.jpg

Başrollerinde Adam Sandler, Kate Beckinsale ve David Hasselhoff gibi isimlerin yer aldığı Click filminin yönetmen koltuğunda Sandler ile birlikte çalışmaya alışık olan Frank Coraci oturuyor. Kendini sadece işine adamış bir mimar, hayatını kontrol edebilen bir kumandayla tanıştığı zaman sıkıcı anları geçerek eğlendiği zamanlara ve hatıralara gider. Her anın tadının çıkarılması gerektiğini çok geç anlayan başrolümüzün hikayesine odaklanıyoruz.
Tür: Komedi, Dram

Fragman


7. Billy Madison (1995) - IMDB: 6.4

billy-madison.jpg

Adam Sandler’ın rol aldığı 1995 yılı yapımı Billy Maddison yılın en keyifli filmlerinden biri olmuştur. Varlıklı babasının otel işletmesini miras olarak alabilmesi için çocukluktan çıkamamış tembel Billy Madison’ın 1 ile 12. sınıfları en baştan okuyup bitirmesi gerekmektedir. 
Tür: Komedi

Fragman


8. Big Daddy (1999) - IMDB: 6.4

big-daddy.jpg

Adam Sandler, Joey Lauren Adams ve Jon Stewart gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Süper Baba filminin yönetmenliğini ise Dennis Dugan üstleniyor. Henüz başarılı bir avukat olamamış hukuk mezunu bir adam, kız arkadaşını etkilemek için bir çocuk evlat edinir. Bunu geçici bir süreç olarak düşünen adamın planları istediği şekilde sonuçlanmaz ve çocukla beraber hayatının geri kalanını geçirmek zorunda kalır.
Tür: Komedi

Fragman


9. Just Go With It (2011) - IMDB: 6.4

just-go-with-it.jpg

Jennifer Aniston ve Adam Sandler’ın birlikte oynadığı Hayatım Yalan filminin yönetmen koltuğunda ise Big Daddy filminin de yönetmeni olan Dennis Dugan oturuyor. Bir plastik cerrah, genç sevgilisine söylediği yalan ortaya çıkmasın diye sekreterini eski eşi rolüne sokar. Beraber Hawaii’de tatile gittiklerinde ikisi de gerçek aşkı bulacaktır. Ama nasıl?
Tür: Komedi, Romantik

Fragman


10. Blended (2014) - IMDB: 6.5

blended-001.jpg

Jim ve Lauren ilk buluşmalarından sonra görüşmeme kararı almışlardır. Fakat bu kararın ardından bir şekilde çocuklarıyla birlikte Güney Afrika’ya tatil yapmaya giderler. Birbirlerine zamanla yakınlaşan ikilinin romantik ve yorucu tatili kesinlikle izlemeye değer!
Tür: Komedi, Romantik

Fragman


11. Men, Woman & Children (2014) - IMDB: 6.7

men,-woman--children.jpg

Jason Reitman’ın yönetmenliğinde çekilen filmin başrollerinde ise Ansel Elgort, Jennifer Garner ve Adam Sandler gibi ünlü isimler yer alıyor. Chad Kultgen’in aynı adlı romanından uyarlanan film, lise çağında pornografiyi, internetin rahatlığı ile keşfeden bir nesli ve onların ebevyenleriyle yaşadıkları çatışmayı konu almaktadır. 
Tür: Dram, Komedi

Fragman


12. 50 First Dates (2004) - IMDB: 6.8

50-first-dates-001.jpg

50 İlk Öpücük filminin yönetmen koltuğunda Peter Segal otururken başrolde Adam Sandler’a ise Drew Barrymore eşlik ediyor. Henry, birisine bağlılıktan korktuğu için başarılı bir ilişki sürdürememektedir. Lucy’le tanıştığında her şeyin düzeleceğini düşünen Henry, ertesi günü yanıldığını anlar. Lucy’de nadir görülen bir hastalık vardır. Kısa süreli hafıza kaybına sahip Lucy, her gün aynı günü yaşamakta, ertesi gün yaşadığı bir önceki günü tamamen unutmaktadır.
Tür: Romantik Komedi

Fragman


13. The Wedding Singer (1998) - IMDB: 6.8

the-wedding-singer.jpg

Drew Barrymore, Adam Sandler, Christine Taylor gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Evlilik Öpücüğü filminin yönetmen koltuğunda Frank Coraci oturmaktadır. Film, Robert Hart (Sandler) adındaki bir şarkı sözü yazarı olma hayali kuran safdil genç ile, güzel garson kız Julia'nın (Barrymoore) hikayesini konu almaktadır.
Tür: Romantik, Komedi

Fragman


14. The Meyerowitz Stories (2017) - IMDB: 6.9

the-meyerowitz-stories.jpg

Yönetmenliğini Noah Baumbach’ın üstendiği filmin başrollerinde Adam Sandler, Ben Stiller ve Elizabeth Marvel gibi ünlü oyuncular yer almaktadır. Dağılmış bir aile, babalarının sanatsal çalışmalarını kutlayacakları bir etkinlik için New York'ta toplanır. Cannes Film Festivali‘nde bir Netflix filmi olduğu için gösterimi iptal edilmiştir.
Tür: Dram, Komedi

Fragman


15. Happy Gilmore (1996) - IMDB: 7.0

happy-gilmore.jpg

Adam Sandler, Christopher McDonald ve Julie Bowen gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Mutlu Gilmore filminin yönetmen koltuğunda ise Dennis Dugan oturmaktadır. İşleri ve spor hayatı pek de yolunda gitmeyen Happy Gilmore'un hazin öyküsünü konu edinen filmde, gücünü kontrol edemeyen başarısız bir hokey oyuncusunun hayatına tanık oluyoruz.
Tür: Komedi, Romantik

Fragman


16. Punch - Drunk Love (2002) -IMDB: 7.3

punch---drunk-love.jpg

Nathan Stevens, Julie Hermelin ve Lisa Spector gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Paul Thomas Anderson oturuyor. Karakterler konusunda ders niteliği taşıdığı söylenen film 7 tane çekilmez kız kardeşiyle yaşayan ve hayatındaki bütün boşlukları işiyle doldurmaya çalışan kendi halinde bir genç adam olan Barry Egan’ın hayatına odaklanıyor.
Tür: Romantik, Komedi

Fragman


17. Reign Over Me (2007) - IMDB: 7.5

reign-over-me.jpg

Komedi filmlerinde görmeye alışık olduğumuz Adam Sandler’dan etkileyici bir dram filmi olan Reign Over Me yapımının yönetmen koltuğunda Mike Binder oturmaktadır. Ailesini 11 Eylül saldırılarında kaybeden bir adam, üniversitede oda arkadaşıyla karşılaşınca arkadaşlığın önemini ve sonsuza kadar yas tutamayacağını anlayacaktır.
Tür: Dram

Fragman


18. Murder Mystery (2019)- IMDB: 6.0

murder-mystery-001.jpg

Murder Mystery, Adam Sandler, Jennifer Anniston ve Luke Evans gibi yıldız isimleri bünyesinde barındıran 2019 yapımı bir komedi filmidir. İlişkilerini hareketlendirmek için Avrupa tatiline çıkan Nick ve Audrey Spitz, gösterişli bir yat partisinde işlenen cinayetin şüphelileri olarak gösterilir. İkilinin bu işten sıyrılmak için tek yolu gerçek suçluları yakalamaktır.
Tür: Romantik, Komedi

Fragman


19. Bedtime Stories (2018) - IMDB: 6.1

bedtime-stories.jpg

Gerçek Masallar’da iki küçük yeğenine anlattığı uyku öncesi öykülerinin gizemli şekilde gerçeğe dönüşmeye başlaması üzerine hayatı sonsuza kadar değişen Skeeter Bronson adlı otel görevlisinin başına gelen serüven dolu eğlenceli olaylar serisi anlatılıyor. Başrollerinde Adam Sandler, Keri Russell, Guy Pearce gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Adam Shankman oturuyor.
Tür: Komedi, Fantastik

Fragman


20. Sandy Wexler (2017) - IMDB: 5.1

sandy-wexler-001.jpg

Sandy Wexler, Adam Sandler'ın başrolde oynadığı ve Netflix için özel olarak hazırlanan bir başka slapstick tarzı komedi filmidir. 1990'ların Los Angeles'ında şansız ama kararlı bir yetenek menajeri, gerçekten bir yeteneğe sahip olan ilk müşterisi şarkısı Courtney'i bulur ve sonunda kariyerinde yükselmeye başlar. 
Tür: Komedi

Fragman


21. The Do-Over (2016) - IMDB: 5.7

the-do-over.jpg

Adam Sandler, David Spade ve Paula Patton gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Steven Brill oturmaktadır. Hayatta hiçbir zaman şanslı olmayan iki yakın arkadaş, yeni bir başlangıç yapmak isterler. Düşledikleri yeni hayata kavuşmak için farklı kimlikler oluştururlar. Fakat geçmişi tamamen silmeleri gerekir. Bunun için de kendi ölümlerini planlarlar. 
Tür: Komedi, Aksiyon

Fragman


22. The Cobbler (2014) - IMDB: 5.8

the-cobbler.jpg

Adam Sandler, Steve Buscemi ve Dan Stevens gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Tom McCarthy oturuyor. Max Simkin nesillerdir ailesinin işlettiği ayakkabı dükkanının başında duran bir ayakkabı tamircisidir. Tek hayali ise hayatına yerleşen bu rutinini kırıp, yeni yerler görmek, farklı insanlar tanımak ve dünyayı gezmektir. 
Tür: Komedi, Dram

Fragman


23. Pixels (2015) - IMDB: 5.6

pixels.jpg

Başlıca rollerini Adam Sandler, Kevin James, Michelle Monaghan, Peter Dinklage, Josh Gad ve Brian Cox’un üstlendiği filmin yönetmeni Chris Columbus’dur. 1980'li yılların unutulmaz figürleri Sam Brenner, Will Cooper, Ludlow Lamansoff ve Eddie "Ateş Püskürten" Plant, atari salonlarında dünyayı binlerce kez kurtardılar ve şimdi dünyayı ilk kez gerçekten kurtarmak zorunda kalacaklar.
Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon, Komedi

Fragman


24. Grown Up (2010) IMDB: 6.0

grown-up.jpg

Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade ve Rob Schneider, otuz yıldan sonra tekrar bir araya gelerek birbirlerinin aileleriyle ilk kez karşılaşan beş çocukluk arkadaşının öyküsünü anlatan Büyükler/Grown Ups'in yıldız komedyen kadrosunu oluşturuyor. Çok sevdikleri eski basketbol koçları ölünce, yaz aylarını yıllar önce şampiyonluk kutlamalarını yaptıkları göl evinde geçirmek için büyüdükleri kasabaya dönerler.
Tür: Komedi

Fragman


25. Little Nicky (2000) - IMDB: 5.3

little-nicky.jpg

Cehennemden iki şeytan kaçar ve bu Baş Şeytanın gittikçe yok olmaya başlayınca Nicky isimli yarı şeytan yarı melek dünyada da iyi ve kötülüğün derecesi bozulmaması ve babasının yok olmaması için dünyaya gider. Bir köpek de ona arkadaşlık edecektir. Şimdi yapması gereken bu iki tane abisini bulmaktır fakat bu o kadarda kolay olmayacaktır. Çünkü Nicky o kadarda becerikli değildir.
Tür: Komedi, Fantastik

Fragman

Önerilen İçerik; Adam Sandler Kimdir

NeOldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.