• DOLAR5,7454-0.29
  • EURO6,38990.05
  • ALTIN290,1472.61
  • BIST97.1491.84

2019’un En İyi ve En Yeni Netflix Filmleri

2019’un En İyi ve En Yeni Netflix Filmleri
02.08.201915:17

En sıkı takip edilen dizi ve film platformu Netflix'in 2019 yılında yayınladığı en iyi ve en yeni filmlerini bu içeriğimizde spoiler vermeden sizler için bir araya getirdik. İşte 2019 Netflix en yeni filmleri!

Haber güncelleme tarihi 02.08.2019 16:03

Birbirinden Başarılı 2019’un En İyi ve En Yeni Netflix Filmleri

Bu içeriğimizde Netflix’in 2019 yılında yayınladığı en iyi filmleri, spoiler içermeden sizler için bir araya getirdik. İşte 2019 yılı en iyi Netflix filmleri!

En İyi ve En Yeni Netflix Filmleri 2019;


1. The Last Laugh (2019) - IMDB: 5.6

the-last-laugh.jpg

Netflix’in 2019 yılında yayınladığı filmlerden biri olan The Last Laugh, karşılaştığı eski menajerinin ısrarıyla yeniden sahneye çıkıp stand-up yapmaya karar veren bir komedyenin hayatını konu alıyor. 40 yıl önce yaptığı stand-up gösterileriyle oldukça ses getiren aile kurabilmek adına bu işi bırakmıştır. Özlem duyduğu işine yeniden başlamak onun umut verici olacaktır. Bu serüvene seyirci olacağınız oldukça keyifli bu film, Netflix’in en sevilen yapımlarından biri halini aldı. 

Tür: Komedi

Fragman


2. Close (2019) - IMDB: 5.6

close.jpg

Sam, maddi anlamda güçlü bir mirasçıyı korumakla görevlendirilmiş bir terörle mücadele uzmanıdır. Bu görev daha önce yaptıklarına göre çok kolay görünmektedir. Sam, yeni görevini basit bir iş olarak görse de çok geçmeden Zoe saldırganların hedefi haline gelir. Sam’in şeytani bir planı açığa çıkarması ise işleri iyice kızıştırır. Aksiyon ve heyecan dolu bu film izleyenlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. 

Tür: Aksiyon

Fragman


3. Io (2019) - IMDB: 4.7

io.jpg

Netflix’teki macera dolu yapımlardan birisi de 2019 yılına ait bir yapım olan Io! Io, hayatta kalan son insanlardan olan genç bir kızın gezegeni kurtarmak için verdiği mücadeleyi konu alıyor. Gezegeni terk etmek için hazırlanan son araca atlayıp gidecek mi yoksa zehirlenmiş gezegenini iyileştirmek için yeryüzünde mi kalacak?

Tür: Macera, Dram, Romantik

Fragman


4. Polar (2019) - IMDB: 6.3

polar.jpg

Duncan, dünyanın en iyi suikastçılarından biridir. Bu işleri bırakıp huzur içerisinde yeni bir dünya kurmaya karar veren Duncan’ın eski işvereninin onunla ilgili farklı düşüncelere sahiptir. Duncan, kendisini bir anda daha genç, hızlı ve acımasız katillerden oluşan bir topluluğun başında bulur. Duncan’ın aksiyon dolu macerasını izlediğimiz bu film 2019 yılının sevilen yapımlarından biridir.

Tür: Aksiyon, Dram

​​​​​​​Fragman


5. Velvet Buzzsaw (2019) - IMDB: 5.7

velvet-buzzsaw.jpg

Ölü bir sanatçının tablolarının ele geçirilmesinin ardından yaşanan korkunç olayları ele alan Velvet Buzzsaw gizem ve gerilim türünde bir film olarak 2019 yılında yayınlanmıştır. Sonrasında intikam hikayesine dönüşecek bu konu izlemesi kesinlikle çok keyifli bir film ortaya koyuyor. 

Tür: Gizem, Gerilim

​​​​​​​Fragman


6. Paddleton (2019) - IMDB: 7.2

paddleton.jpg

Netflix yapımı bir film olan Paddleton, kanser teşhisi konan orta yaşlı bir adam ile en yakın arkadaşının değişen yaşamlarını konu alıyor. Yaklaşmakta olan ölüm gününü bekleyen Michael’ın bu süreçteki en büyük destekçisi hem komşusu hem de en yakın arkadaşı olan Andy’dir. Bu süreci birlikte yaşayan iki kişinin yaşamına dahil olduğumuz bu yapım, 2019 yılının en beğenilen filmleri arasına girmeyi başarmıştır.

Tür: Komedi, Dram

​​​​​​​Fragman


7. Triple Frontier (2019) - IMDB: 6.5

triple-frontier.jpg

Güney Amerika'nın seyrek nüfuslu sınır bölgesinde bir soygun planlamak için bir araya gelen 5 eski Özel Kuvvetler operasyon askerinin öyküsünü izlediğimiz bu film, kesinlikle macera ve aksiyon türünün beklentisini karşılıyor. İncelikli planları devasa bir kaosun içinde kaybolup gitmeye başladığı zaman bu beş üstün nitelikli adamın yetenekleri, bir noktada kırılma yaşıyor.

Tür: Macera, Aksiyon

​​​​​​​Fragman


8. High Flying Bird (2019) - IMDB: 6.2

high-flying-bird.jpg

Kariyeri tehlikede olan Ray bir spor menajeridir. Basketbol ligindeki bir lokavt sırasında kendisini büyük bir çatışmanın içerisinde bulur. Hiç kimsenin cesaret edemediği bir plana girişen Ray, basketbol maçlarını sonsuza dek değiştirebilecek bir açık bulur ve bu sayede bütün güçlü oyuncuları alt eder. Spor teması üzerinde şekillenen bu Netflix yapımı izlemesi keyifli bulunan filmlerden biri olmuştur.

Tür: Dram, Spor

​​​​​​​Fragman


9. The Boy Who Harnessed the Wind (2019) - IMDB: 7.6

the-boy-who-harnessed-the-wind.jpg

Maddi imkansızlıklar sonucu okuldan atılan 13 yaşındaki bir çocuğun hikayesini konu alan The Boy Who Harnessed the Wind, dram türünde bir yapımdır. William, yaptığı çalışmaların sonunda babasına ait olan eski bir bisikletini parçalarını kullanarak bir rüzgar jeneratörü yapar ve hayatı değişir.

Tür: Dram

​​​​​​​Fragman


10. The Dirt (2019) - IMDB: 7.0

the-dirt.jpg

The Dirt, başrollerinde Iwan Rheon, Daniel Webber ve Douglas Booth gibi isimlerin yer aldığı biyografi türünde bir Netflix yapımıdır. 2001 tarihli “The Dirt: Confessions of the World’s Most Notorious Rock Band” isimli otobiyografinden uyarlanan film, “Too Fast for Love” albümüyle müzik dünyasına giriş yapan grubun 80’lerdeki yükselişini anlatıyor.

Tür: Biyografi, Komedi, Dram

​​​​​​​Fragman


11. Beats (2019) - IMDB: 6.4

beats.jpg

Beats, başrollerinde Anthony Anderson ve Khalil Everage gibi isimlerin yer aldığı, yönetmenliğini ise Chris Robinson’un yaptığı film dram türünde bir yapımdır. Bir büyüme hikayesi anlatan hip hop draması “Beats”, agorafobik bir müzik dehası gence odaklanıyor. 

Tür: Dram

​​​​​​​Fragman


12. Paris Is Us (2019) - IMDB: 4.5

paris-is-us-.jpg

Blanchisserie de France belgeselini çeken Elisabeth Vogler’in ilk uzun metraj filmi olan Paris Is Us, Fransa’daki bir çamaşırhaneyi konu almaktadır. Toplumsal baskı ve çalkantılı bir ilişkiyle mücadele eden genç bir kadını merkezine alan film, günümüz Fransasına kapsamlı bir bakış sunuyor.

Tür: Dram

​​​​​​​Fragman


13. Good Sam (2019) - IMDB: 5.6

good-sam.jpg

Başrollerinde Tiya Sircar, Marco Grazzini ve Chad Connell gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Kate Miles Melville oturuyor. Good Sam, rastgele kapılara içinde para dolu torba bırakan bir hayırseverin izini süren genç bir muhabirin hikayesini konu ediyor. Kate, hayata farklı gözlerle bakmasını sağlayan hayırseverin kim olduğunu bulabilecek mi?

Tür: Komedi

​​​​​​​Fragman


14. Malibu Rescue (2019) - IMDB: 5.1

malibu-rescue.jpg

Savage Steve Holland’ın yönetmen koltuğunda oturduğu 2019 Netflix yapımı Malibu Rescue, macera ve komedi türünde bir filmdir. Yaptığı saçmalıklar yüzünden başı belaya giren Tyler’ın, bütün yazı gençlere yönelik elit bir cankurtaran eğitim programında geçirmek zorunda kalması etrafında şekillenen hikayesiyle özellikle gençlerin beğenisini toplamayı başarmıştır. 

Tür: Macera, Komedi

​​​​​​​Fragman


15. See You Yesterday (2019) - IMDB: 5.0

see-you-yesterday.jpg

Yönetmen koltuğunda Stefan Bristol’un oturduğu filmin başrollerinde Eden Duncan Smith, Dante Crichlow ve Brian Bradley gibi isimler yer alıyor. Geçmişte yaşanan bir olayı engellemek için zamanda yolculuk yapmaya çalışan iki arkadaşın hikayesini konu alan See You Yesterday aksiyon ve macera türünde Netflix’in en beğenilen filmleri arasına girmiştir.

Tür: Aksiyon, Macera

​​​​​​​Fragman


16. The Last Summer (2019) - IMDB: 5.6

the-last-summer.jpg

K.J Apa, Maia Mitchell gibi isimlerin başrollerini üstlendiği The Last Summer filminin yönetmen koltuğunda William Bindley oturuyor. Romantik komedi türündeki bu film, Şikago’da yaşayan bir grup gencin hayatlarının dönüm noktasındaki yaz tatillerinde gönüllerince eğlenmesini konu ediniyor. Üniversiteye gitmeden önceki son yazlarında arkadaşlık, aşk ve aile ilişkilerinde bir yolculuğa çıkan gençler yetişkinliğin getirdiği sorumluluklarla karşı karşıya kalıyorlar.

Tür: Komedi

​​​​​​​Fragman


17. Walk. Ride. Rodeo. (2019) - IMDB: 6.4

walk.-ride.-rodeo..jpg

Netflix 2019 yılında biyografi türüne ağırlık verdi. ‘Walk. Ride. Rodeo.’ ise, Conor Allyn’in yönetmenliğini yaptığı bir biyografi filmdir. Çocukluğundan beri atlara tutkusu olan genç bir kızın hikayesinin anlatıldığı filmde rodeo kariyerinin hızla yükselişine şahit oluyoruz. 

Tür: Dram

​​​​​​​Fragman


18. Homecoming: A Film by Beyoncé (2019) - IMDB: 7.5

homecoming-a-film-by-beyoncé-.jpg

Beyonce'nin Coachella 2018'deki unutulmaz performansına yakından bir bakış niteliği taşıyan; aynı zamanda da Amerika tarihindeki siyahi üniversiteleri konu edinen Homecoming: A Film by Beyoncé, 2019’da Netflix’in en çarpıcı yapımlarından biri olmayı başardı. Belgesel hakkında konuşan Beyonce, "Afrika kökenli Amerika kültürünün önemli bir bölümü için saygı duruşu niteliğindeydi" açıklamasını yaptı.

Tür: Arşiv, Müzik

​​​​​​​Fragman


19. Wine Country (2019) - IMDB: 5.5

wine-country.jpg

Amy Poehler’in yönetmenliğini yaptığı ve başrolünde oynadığı Wine Country, bir arkadaşlarının doğum gününü kutlamak için birlikte tatile çıkmaya karar veren bir grup arkadaşın hikayesini konu ediyor. Tatilin eğlenceli geçecek bir doğum günü etkinliği olacağını düşünürlerken, kendilerini istemedikleri durumlar içinde bulan ekip, yaşananların ardından hem arkadaşlıklarını hem de geleceklerini sorgulamaya başlıyor.

Tür: Komedi

​​​​​​​Fragman


20. The Silence (2019) - IMDB: 5.2

the-silence.jpg

Korku ve gerilim türündeki The Silence filminde Stanley Tucci, Kiernan Shipka ve Miranda Otto gibi isimler başrollerde yer alıyor. Onlarca yıl boyunca yeraltında yetişen ölümcül yaratıkların saldırısı altındaki dünyayı konu alan The Silence, Netflix’in 2019’da yayınladığı birkaç korku filminden bir tanesi. Bir yaşam mücadelesi izlediğimiz bu film gerilim severler için mutlaka izlenmesi gereken filmler arasına girmelidir.

Tür: Korku, Gerilim

​​​​​​​Fragman


21. Rim of the World (2019) - IMDB: 5.1

rim-of-the-world.jpg

Macera ve biraz da bilimkurgu türünde olan Rim of the World’ün başrollerinde Jack Gore, Miya Cech ve Benjamin Flores gibi isimler yer alıyor. Eğlenmek için gittikleri yaz kampında dünyayı kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişmek zorunda kalan dört gencin hikayesini konu edinen yapım, çerezlik bir film olarak izlemesi keyifli filmler arasında gösterilebilir.

Tür: Aksiyon, Macera, Komedi

​​​​​​​Fragman


22. Juanita (2019) - IMDB: 6.0

juanita.jpg

Clark Johnson’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Alfre Woodard, Sam Hennings gibi isimlerin başrollerini üstlendiği bu film IMDB puanı olarak düşük olsa da oldukça başarılı bir yapım olarak anılmaktadır. Yeni bir başlangıç yapmak için yollara düşen bekar bir annenin hikayesini konu ediyor. Aşkta ve hayatta yaşadığı sorunlardan iyice bunalan Juanita, çareyi ufak bir kaçamak yapmakta bulur. Sorunlarından biraz olsun uzaklaşmak için seyahate çıkmaya karar veren Juanita, haritadan kendisine bir yer belirleyerek otobüse atlar. Bu yolculukta kendini yeniden keşfetmeye çalışan Juanita neler yaşayacak?

Tür: Dram

​​​​​​​Fragman


23. The Perfect Date (2019) - IMDB: 5.9

the-perfect-date.jpg

Hayallerini gerçeğe dönüştürecek kadar parası olmayan Brooks Rattigan, en popüler kızla çıkmak, en iyi arabayı kullanmak ve en iyi okula gitmek isteyen genç bir adamdır. Para kazanmak için karşısına çıkan tüm fırsatları değerlendiren Rattigan’ın komik ve romantizm dolu hikayesine dahil oluyoruz.

Tür: Komedi, Romantik

​​​​​​​Fragman


24. Someone Great (2019) - IMDB: 6.2

someone-great.jpg

Yönetmen koltuğunda Jennifer Kaytin Robinson’un oturduğu Someone Great’de başrolleri Gina Rodriguez, Lakeith Stanfield ve DeWanda Wise üstleniyor. Film, erkek arkadaşı tarafından terk edilen genç bir kadının, hayallerindeki iş için şehir değiştirmeden önce arkadaşları ile birlikte atıldıkları macerayı konu ediyor.

Tür: Komedi, Romantik

​​​​​​​Fragman


25. I Am Mother (2019) - IMDB: 6.8

i-am-mother.jpg

Başrollerinde Clara Rugaard, Hilary Swank ve Rose Byrne gibi isimlerin yer aldığı I Am Mother, Netflix’in 2019 yılında yayınladığı başarılı korku filmlerinden birisidir. Bir robot tarafından büyütülen genç bir kızın hikayesini konu alan yapım, insan nüfusunun tükenmesinden sonra, dünya nüfusunun yeniden canlandırmanın mücadelesini anlatıyor.

Tür: Dram, Korku

​​​​​​​Fragman


26. Murder Mystery (2019) - IMDB: 6.0

murder-mystery.jpg

Adam Sandler ve Jennifer Aniston’un başrollerinde oynadığı beklentileri çok yükseğe çıkaran Netflix yapımı 6.0 ile çoğu insan için sınıfta kalsa da bazı kesimlerce çok beğenildi. Murder Mystery, evliliklerini canlandırmak için tatile çıkmayı planlayan bir çiftin başına gelenleri konu alıyor. Avrupa’ya tatile çıkan çiftin başına gelenler aksiyon ve maceranın komediyle bir araya gelmesiyle eğlenceli dakikalar yaşatıyor. 

Tür: Aksiyon, Komedi

​​​​​​​Fragman


27. The Highwaymen (2019) - IMDB: 7.0

the-highwaymen.jpg

John Lee Hancock’un yönetmen koltuğuna oturduğu The Highwaymen’de Kevin Costner, Woody Harrelson ve Kathy Bates gibi isimler başrolleri üstleniyor. Bonnie ve Clyde döneminden önce görevden ayrılmış olan ikili, suç çılgınlığına son vermek için özel soruşturmacı olarak görevlendirilmiştir. Amerikan suç tarihinin en ünlü suçluları ile girişilen kedi fare oyununu izlemek çok keyfili olabilir.

Tür: Biyografi, Dram, Polisiye

​​​​​​​Fragman


28. Fyre (2019) - IMDB: 7.3

fyre.jpg

Chris Smith’in yönetmen koltuğunda oturduğu Fyre, başarısız 2017 Fere Festivali hakkında çekilmiş bir 2019 Amerikan belgesel filmidir. Fyre Müzik Festivali'nin daha önce paylaşılmamış sahne arkası görüntülerinin bulunduğu, festivalin kötü şöhretinin ve felaketle sonuçlanan başarısızlığının ele alındığı bu belgesel kesinlikle izlemeye değer.

Tür: Arşiv, Müzik

​​​​​​​Fragman


29. Always Be My Maybe (2019) - IMDB: 6.9

always-be-my-maybe.jpg

Başrollerinde Ali Wong, Randall Park ve Keanu Reeves’in yer aldığı Always Be My Maybe’nin yönetmen koltuğunda Nahnatchka Khan oturuyor. 15 yılın ardından yeniden bir araya gelen çocukluk arkadaşlarının hikayesini konu edinen Netflix yapımı, romantik komedi türünde Netflix’in 2019 yapımları arasında en başarılı fimlerden birisi olarak anılmaktadır.

Tür: Komedi, Romantik

​​​​​​​Fragman


30. Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (2019) - IMDB: 6.7

extremely-wicked,-shockingly-evil-and-vile.jpg

Joe Berlinger’in yönetmenliğini yaptığı Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile, Netflix’in 2019 yılında yayınladığı başarılı biyografi filmlerinden birisidir. Başrolünü Zac Efron'un üstlendiği film, 1989'da Florida'da idam edilen ünlü seri katil Ted Bundy'nin hayatına odaklanıyor.

Tür: Biyografi, Dram

​​​​​​​Fragman

Önerilen İçerik: 2019’un En İyi ve En Yeni Netflix Dizileri

NeOldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
0
3
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
BENZER HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.